Dofinansowania na szkolenia

Spełnij swoje zawodowe marzenia!

Chciałbyś rozwinąć swoje kompetencje pod okiem specjalisty, ale masz ograniczony budżet? W Akademii IT Media możesz liczyć na wsparcie w zdobyciu dofinansowania na dowolne szkolenie bądź cały kurs. W ramach współpracy z różnymi placówkami rządowymi i unijnymi otwieramy przed Tobą możliwość osiągnięcia edukacyjnego celu. Sprawdź dostępne dofinansowania na szkolenia.

Wybierz rodzaj dofinansowania:

Szkolenia finansowane przez Krajowy Fundusz Szkoleniowy – dla osób pracujących w firmie zatrudniającej co najmniej 1 os. na umowę o pracę;

Szkolenia finansowane przez Urząd Pracy – dla osób bezrobotnych lub poszukujących pracy;

Nieoprocentowane pożyczki na szkolenie – dla osób pełnoletnich i mieszkających w Polsce.

.

dofinansowania na szkolenia

.

Szkolenia finansowane przez Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Idealnym rozwiązaniem dla osób pracujących w przedsiębiorstwie zatrudniającym co najmniej 1 osobę na umowę o pracę, jest skorzystanie z możliwości dofinansowania w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

Wysokość dofinansowania jest uzależniona od wielkości firmy ubiegającej się o wsparcie finansowe.  Dla mikroprzedsiębiorstw przewidywany poziom dofinansowania może wynieść nawet 100%. W przypadku pozostałych firm – 80%.

Terminy składania wniosków są indywidualne dla każdego z powiatowych Urzędów Pracy. W tym celu najlepiej skontaktować się z instytucją przyznającą dofinansowanie dla przedsiębiorstw z danego regionu.

Poznaj więcej szczegółów >

Dofinansowanie szkoleń z IT Media Krajowy Fundusz Szkoleniowy

.

Szkolenia finansowane przez Urząd Pracy

Jeżeli jesteś osobą bezrobotną lub poszukującą pracy, możesz ubiegać się o dofinansowanie z Powiatowego Urzędu Pracy (PUP). W celu otrzymania tego przywileju powinieneś być zarejestrowany w Urzędzie Pracy jako osoba bezrobotna lub ubiegająca się o ten status.

Dodatkowo przy składaniu wniosku do Urzędu Pracy, będziesz poproszony o dołączenie promesy od przyszłego pracodawcy, który potwierdzi chęć zatrudnienia Ciebie po odbyciu kursu lub szkolenia.

W ciągu 30 dni PUP ma obowiązek rozpatrzyć Twój wniosek.

Wysokość dofinansowania jest uzależniona od wielu czynników tj. region, wiek osoby starającej się o dofinansowanie, długość posiadania statusu osoby bezrobotnej. W celu zapoznania się z aktualnymi wartościami należy skierować się do pracowników danego urzędu pracy.

Poznaj więcej szczegółów >

zainwestuj w swój rozwój szkolenia finansowane przez urząd pracy

.

Nieoprocentowane pożyczki na kształcenie

Kolejną formą wsparcia finansowego jest program Ministerstwa Rozwoju “Pożyczki na kształcenie”. Program skierowany jest do osób pełnoletnich, mieszkających na terenie Polski, wykazujących chęć rozwijania swoich umiejętności i kompetencji oraz posiadających pełną zdolność do czynności prawnych.

Pożyczka jest nieoprocentowana, czyli nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów tj. prowizja, koszty opracowania, opłaty wstępne. Co więcej, istnieje możliwość umorzenia 20-25% kwoty pożyczki.

Maksymalna wysokość pożyczki wynosi 100 tys. zł. Spłacać ją można przez minimum 12 miesięcy lub maksymalnie przez 36 miesięcy.

Poznaj więcej szczegółów >

Nieoprocentowane pożyczki na szkolenie

Akademia IT Media – dlaczego warto?

W 4 punktach wyjaśnimy Ci, dlaczego warto wybrać Akademię IT Media:

  1. Na pewno wybierzesz coś dla siebie – mamy aż 7 ścieżek szkoleniowych.
  2. Możesz nam zaufać – posiadamy wpis do Instytucji Szkoleniowych WUP (nr 2.14/00109/2005) i długoletnie doświadczenie w zakresie realizacji projektów szkoleniowych.
  3. Gwarantujemy Ci udział w szkoleniach najwyższej jakości – jesteśmy jedynym w Polsce Autoryzowanym Ośrodkiem Szkoleniowym Adobe i Maxon.
  4. Możesz liczyć na nasze wsparcie – pomożemy Ci krok po kroku przejść przez cały proces aplikowania o dofinansowanie bądź pożyczkę.

.

Pierwszy krok do uzyskania dofinansowania

…masz już za sobą 🙂 Po zapoznaniu się z powyższymi opcjami prawdopodobnie już wiesz, którą formę wsparcia chciałbyś wybrać. Kolejnym krokiem jest kontakt z Akademią IT Media w celu ustalenia odpowiedniego planu działania.

Zadzwoń lub napisz: 22 678 38 87, [email protected].

W międzyczasie możesz zapoznać się ze ścieżkami szkoleniowymi w Akademii IT Media:

Grafika komputerowa i DTP – Tworzenie stron www oraz aplikacji – Montaż filmowy i animacja – Digital Marketing – Grafika 3D i tworzenie gier