Kursy grafiki i DTP

Kursy grafiki komputerowej i DTP to nowoczesne techniki tworzenia grafiki komputerowej oraz narzędzi do desktop publishing (DTP). Dowiedz się  jak korzystać z najczęściej wybieranych programów do tworzenia reklam, elementów www, ilustracji, ikon, obróbki zdjęć a także projektowania oraz składu publikacji.  Wybierz interesujący Cię kurs grafiki komputerowej w Autoryzowanym Ośrodku Szkoleniowym Adobe. Ucz się w formie warsztatów online na żywo lub w formie zajęć stacjonarnych w naszej siedzibie w Warszawie.

Zdobądź komplet umiejętności i wybierz
Pełne kursy

Kurs Adobe Photoshop to wymarzony kompleksowy kurs dla grafików, fotografików, plastyków, marketerów i osób rozpoczynających swoją przygodę z Photoshopem. To również idealne rozwiązanie dla tych, którzy już pracują z programem, ale poszukują zarówno solidnych podstaw, jak i możliwości efektywnego rozwoju do dalszej pracy zawodowej.

Jest to wymarzony kurs dla grafików, fotografików, plastyków, ilustratorów i osób rozpoczynających swą pracę z programem Adobe Illustratora. Będzie również świetnym rozwiązaniem dla tych  którzy już pracują z programem a poszukują solidnych podstaw do dalszej pracy zawodowej i możliwości poszerzenia swoich kompetencji w zakresie grafiki wektorowej.

Jest to wymarzony kurs dla osób rozpoczynających swą pracę z programem CorelDRAW a także tych, którzy ją właśnie rozpoczęli a poszukują solidnych podstaw do dalszej pracy zawodowej.

Kompleksowy kurs, który rozwija kompetencje w zakresie fotografii produktowej, plenerowej oraz profesjonalnego retuszu i obróbki zdjęć.

Kurs Grafiki Komputerowej – moduł I to doskonały kurs dla tych, którzy chcieliby rozpocząć przygodę z profesjonalnymi aplikacjami graficznymi firmy Adobe. Wykorzystywane podczas zajęć Adobe Photoshop oraz Adobe Illustrator to standardy, które od lat wyznaczają i kreują trendy rozwoju oprogramowania graficznego na światowym rynku. W trakcie zajęć z programem Photoshop poznajemy techniki retuszu, selekcji, pracy z kolorem, tworzenia fotomontaży oraz edycji zdjęć cyfrowych.

Jeżeli chciałbyś zapoznać się z zaawansowanymi możliwościami programów z rodziny Adobe: Photoshop i Illustrator, koniecznie zapisz się na kurs Grafiki Komputerowej moduł II. Dzięki kursowi będziesz mógł rozwinąć swoje umiejętności. Zaczniesz tworzyć grafiki wektorowe, retuszować zdjęcia, nakładać filtry na obrazy, projektować imponujące kompozycje. Swoimi projektami zachwycisz nie tylko siebie, ale również swojego zleceniodawcę, który na pewno będzie pod ogromnym wrażeniem.

Podczas tego kursu zapoznasz się zarówno z podstawowymi jak i zaawansowanymi zasadami tworzenia grafiki wektorowej.

W trakcie nauki uczestnicy mają możliwość poznać szeroki zakres zagadnień związanych ze składem publikacji i przygotowaniem do druku.

Kurs Infografika daje możliwość poznania zasad tworzenia Infografiki oraz wizualizacji gotowych danych w wybranych programach graficznych.  Dwudniowy pakiet szkoleń składa się  z dwóch etapów: Infografiki oraz Infografiki w praktyce.

Kurs DTP – Druk i publikacje pozwala uczestnikom poznać szeroki zakres zagadnień związanych z tworzeniem i modyfikacją grafiki komputerowej oraz składem publikacji i przygotowaniem do druku jak i tych zapisanych w formie elektronicznej do prezentacji w Internecie lub na urządzeniu mobilnym.

Kurs Przygotowanie do druku i kontrola projektu ukierunkowany jest na przygotowanie składu publikacji. Dzięki temu dowiesz się nie tylko jak przygotować pliki i teksty aby zamknąć je w dokumencie gotowym do wydruku lub naświetlenia, lecz także poznasz proces produkcyjny.

Kurs Obróbki zdjęć z certyfikatem Adobe Training Center. Zapisz się na kurs w IT Media i naucz się profesjonalnego retuszu fotografii.

Kończąc to szkolenie
zyskujesz rangę
Specjalista

Co otrzymuję jako Specjalista:

 • Materiały szkoleniowe
 • Zniżki na oprogramowanie Adobe i tablety Wacom
 • Newsletter z materiałami rozwojowymi
 • Zaproszenia na bezpłatne
  Dni Otwarte w IT Media
 • Komplet filmów tutorialowych na Start (Photoshop, Illustrator, InDesign, Premiere Pro, After Effects)

Zdobądź nowy zawód i wybierz
Kurs specjalizacji zawodowej z grafiki

Chciałbyś zdobyć wiedzę i umiejętności, które pozwolą Ci rozpocząć zawód grafika komputerowego? Jeżeli odpowiedź brzmi “TAK”, to z pewnością ten kurs jest skierowany właśnie do Ciebie. Na zajęciach osiągniesz warsztat, który zaowocuje w Twojej najbliższej przyszłości. Będziesz wiedział, w którym kierunku należy zmierzać, na co zwracać uwagę i jak zaplanować kolejne kroki swojej zawodowej kariery.

To kompleksowy kurs, który swym zakresem obejmuje zestaw programów firmy Adobe: Photoshop, Illustrator, InDesign, Acrobat z rozszerzeniem o specjalistyczny moduł zarządzania kolorem lub przygotowanie do druku.

Kończąc to szkolenie
zyskujesz rangę
Profesjonalista

Co otrzymuję jako Profesjonalista:

 • Materiały szkoleniowe
 • Zniżki na oprogramowanie Adobe i tablety Wacom
 • Newsletter z materiałami rozwojowymi
 • Zaproszenia na bezpłatne
  Dni Otwarte w IT Media
 • Komplet filmów tutorialowych na Start (Photoshop, Illustrator, InDesign, Premiere Pro, After Effects)
 • Kubek Kreatywności