Adobe Premiere Pro CC

Adobe Premiere Pro CC dla firm i instytucji

Adobe Premiere Pro CC jest jednym z najlepszych narzędzi przeznaczonych do obróbki filmów. Aplikację zaprojektowano w taki sposób, żeby korzystał z niej zarówno profesjonalny montażysta filmowy, jak i amator traktujący edycję wideo, jako swoją pasję. Intuicyjny interfejs w Premiere Pro CC sprawia, że program jest bardzo prosty w obsłudze. Główną zaletą aplikacji jest fakt, iż pomimo jego prostoty, zachowuje wysoką jakość obrazu oraz dźwięku. W Sklepie IT Media kupisz Adobe Premiere Pro CC dla firm w najlepszej cenie!

Najczęściej wybierane:

Adobe Premiere Pro CC for Teams nowa subskrypcja COM ENG

Adobe Premiere Pro CC for Teams nowa subskrypcja COM ENG

Nowa subskrypcja (12 miesięcy)
– Subskrypcja na użytkownika
– Dla komercji (COM)
– Wersja anglojęzyczna (ENG)
– Wersja elektroniczna (realizacja 24-48h)

1 870,72 zł

Adobe Premiere Pro CC for Teams nowa subskrypcja GOV ENG

Adobe Premiere Pro CC for Teams nowa subskrypcja GOV ENG

Nowa subskrypcja (12 miesięcy)
– Subskrypcja na użytkownika
– Dla administracji rządowej (GOV)
– Wersja anglojęzyczna (ENG)
– Wersja elektroniczna (realizacja 24-48h)

1 870,72 zł

Adobe Premiere Pro CC for Teams nowa subskrypcja EDU ENG

Adobe Premiere Pro CC for Teams nowa subskrypcja EDU ENG

Nowa subskrypcja (12 miesięcy)
– Subskrypcja na użytkownika
– Dla edukacji (EDU)
– Wersja anglojęzyczna (ENG)
– Wersja elektroniczna (realizacja 24-48h)

935,18 zł

Zobacz wszystkie subskrypcje

Wybierz najlepszą subskrypcje Premiere Pro dla siebie lub Twojej firmy.

Do czego służy Premiere Pro?

 

Montaż i postprodukcja

Dzięki Premiere Pro CC możliwa jest obróbka filmów w dowolnych formatach, od natywnych po produkcje 8K i VR. Zrealizowanie profesjonalnej postprodukcji bez opuszczania osi czasu. Wszystko to dzięki najnowszej aktualizacji ekranu startowego, ogromnej liczbie skrótów usprawniających proces montażu, a także intuicyjnym narzędziom oraz panelom. Ulepszona funkcja “unieś” lub “wyodrębnij” pomaga łatwo i szybko przenosić fragmenty poszczególnych klipów między sekwencjami.

Efekty wizualne

Premiere Pro CC oferuje użytkownikowi możliwość dodawania różnych efektów tj. rozmycie, odbicie lustrzane, zmiana koloru. Dzięki wyszukiwarce efektów wideo, która jest jednym z narzędzi Premiere Pro CC szybko odszukasz upragnioną funkcję i zastosujesz ją w swoim projekcie.

Efekty dźwiękowe

Wykorzystując Adobe Premiere Pro CC stworzysz naprawdę imponujące efekty dźwiękowe. Z pomocą inteligentnych narzędzi do czyszczenia dźwięku tj. Reduce Noise oraz Reduce Reverb, szybko pozbędziesz się niepożądanych zakłóceń. Usuniesz szum tła lub inne pogłosy i natychmiast ulepszysz ścieżkę dźwiękową, która stanowi idealne uzupełnienie do materiału filmowego.

Korekcja barwna

Wbudowany w Premiere Pro CC mechanizm obsługi technologii HDR umożliwia prace z filmem o wysokiej szczegółowości cieni oraz obszarów oświetlonych. Co więcej, masz możliwość samodzielnego ustalania zakresu barw, który jest wybierany poprzez narzędzie do zaznaczania koloru. Z pomocą panelu Lumetri Color, edycja kolorów staje się wielką przyjemnością.

Współpraca z Premiere Rush

Premiere Pro CC współpracuje z aplikacją Premiere Rush. Jest to kompleksowe narzędzie, dzięki któremu zaczniesz tworzyć i publikować filmy niemal w każdym miejscu i momencie. Wystarczy, że nagrasz wideo na telefonie, zmontujesz go i opublikujesz w mediach społecznościowych. Program będzie Ci towarzyszyć, gdziekolwiek jesteś.

Aplikacja daje Ci możliwość automatycznego dopasowywania czasu trwania filmu. Długość wideo możesz zmienić dzięki funkcji Time Tuner, która jest dołączona do Adobe Media Encoder. Automatycznie dodajesz lub usuwasz klatki przy przejściach między scenami, w sekcjach zawierających niewielką aktywność lub nieruchome obrazy, a także w trakcie fragmentów z cichym dźwiękiem.

 

Współpraca z After Effects

Co więcej Premiere Pro CC może współpracować z programem After Effects CC. Taka wiedza przydaje się np.  przy stosowaniu maskowania i śledzenia. Obiekty w filmie możesz wyróżniać lub zasłaniać, jednocześnie projektując wtapiane maski, śledzące ruch tych obiektów między klatkami. Następnie, możesz wysyłać maski do After Effects CC za pomocą łącza dynamicznego. Oczywiście jest to już zastosowanie dla użytkowników, którzy chcieliby przejść na wyższy poziom funkcji śledzenia.

Korzystanie z Premiere Pro CC umożliwia konsolidację plików i zmiany kodowania. W trakcie pracy z jednym kodekiem możesz renderować pliki i przesyłać je do innych archiwów, systemów, przy zachowaniu możliwości późniejszej edycji materiału.

 

Praca z wieloma kamerami

W końcu możesz edytować materiał wideo bezpośrednio z wielu kamer naraz. Dokonasz tego na podstawie danych binarnych, z których bezpośrednio stworzysz sekwencje. Następnie, etap synchronizacji przebiegnie automatycznie zgodnie z kształtem fali dźwiękowej. W trakcie tego procesu posiadasz pełną kontrolę, dzięki której możesz zarządzać ścieżką dźwiękową, czy też przełączaniem się między poszczególnymi kamerami.

 

Wykorzystaj możliwości tabletu

Premiere Pro CC rewelacyjnie współpracuje z tabletami graficznymi, dzięki czemu Twoja praca z montażem będzie jeszcze bardziej efektywna. Korzystanie z gestów dotykowych tj. przewijanie klipów, upuszczanie ich na osi czasu, zaznaczanie punktów wejścia i wyjścia, niezwykle ułatwiają montowanie materiału filmowego.

Dzięki specjalnym narzędziom i funkcjom oferowanym przez Premiere Pro CC, będziesz montować filmy szybko, jednocześnie czerpiąc przy tym ogromną przyjemność i satysfakcję. Jeżeli zajmujesz się montażem filmów i potrzebujesz pełnej kontroli nad plikami wideo i audio, to Premiere Pro CC na pewno spełni Twoje oczekiwania.

 

Wersje Premiere Pro

Licencję Adobe Premiere Pro CC można nabyć w kilku wersjach na różne platformy. Trzech zależnych od przeznaczenia/grupy docelowej oraz dwóch językowych.

Podział licencji ze względu na grupę docelową:

– Premiere Pro COM (dla firm)
– Premiere Pro EDU (dla edukacji)
– Premiere Pro GOV (dla instytucji i administracji publicznej)

Podział licencji ze względu na wersje językową:

– Premiere Pro MULTI (wielojęzykowa bez języka polskiego)
– Premiere Pro ENG (anglojęzyczna)

Podział ze względu na platformę:

– Premiere Pro CC (na komputery stacjonarne PC i MAC)

Zobacz wszystkie subskrypcje

Wybierz najlepszą subskrypcje Premiere Pro dla siebie lub Twojej firmy.


Premiere Pro funkcje

Automatyczne kadrowanie

Dzięki funkcji inteligentnego kadrowania można łatwo i szybko zmienić proporcje kadru na pionowy, kwadratowy czy 16:9.

 

Zmiana kolorów

Zmodyfikowane narzędzia w panelu Lumtri Color znacznie upraszczają pracę z kolorami i ich precyzyjne dostosowanie poprzez wykorzystanie dwu osiowych krzywych. Zmiany w kontraście, kolorach i świetle są natychmiast widoczne na osi czasu.

 

Stockowe dźwięki

Bezpośrednio w aplikacji Premiere Pro z poziomu panelu Essential Sound można wyszukiwać i pobierać wysokiej jakości materiały dźwiękowe dostępne w usłudze Adobe Stock.

 

Automatyczne detekcja cięć

Dzięki funkcji opartej na sztucznej inteligencji możliwe jest automatyczne wykrycie wszystkich cięć występujących w materiale wideo. Bez potrzeby analizy i ręcznego dodawania odpowiednich punktów.

Dlaczego IT Media?

Najwyższy poziom kompetencji

Adobe W IT Media oferujemy kompleksową obsługę od doradztwa, przez pomoc przy pierwszej instalacji Adobe Creative Cloud for Teams, aż po nadzorowanie terminu ważności licencji i stały kontakt z klientami w wypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości. Aż 90% zamówień realizujemy już w ciągu jednego dnia!

Najlepsze ceny na rynku

Jako Platynowy Partner oferujemy polskim firmom najniższe ceny pakietów Creative Cloud i pojedynczych programów na rynku! Koszt wykupienia lub przedłużenia subskrypcji jest u nas niższy niż u samego producenta.

Pomoc ekspertów Adobe w języku polskim

Jesteśmy jedynym w Polsce Autoryzowanym Ośrodkiem Szkoleniowym Adobe. Zapewniamy wsparcie certyfikowanych Trenerów, dzięki czemu wiemy, jak realnie pomagać naszym klientom. Co więcej, cyklicznie zapraszamy ich, i mamy nadzieję, że wkrótce także Ciebie, na bezpłatne warsztaty z najnowszych funkcjonalności Creative Cloud dla zespołów.

Polską fakturę VAT

W IT Media zapewniamy łatwą do rozliczenia w księgowości polską fakturę VAT z możliwością płatności przelewem bankowym.

Kompleksowe wsparcie dostosowane do potrzeb klienta

Firmy, z którymi współpracujemy, wspieramy kompleksowo. W razie potrzeby oprócz oprogramowania Adobe Creative Cloud for Teams jesteśmy w stanie dostarczyć również sprzęt graficzny i multimedialny, fonty, pluginy do oprogramowania oraz profesjonalne szkolenia skracające czas pracy nad projektami do minimum.

Blisko 20 lat doświadczenia

Wiemy jak pomóc naszym klientom w dostarczeniu skutecznych narzędzi. Dzięki indywidualnemu podejściu zaufało nam już blisko 2000 polskich firm i instytucji.

Wymagania systemowe Premiere Pro CC

System Windows

Minimalna specyfikacjaRekomendowana specyfikacja
ProcesorIntel® 6 generacji albo nowszy CPU – lub AMD Ryzen™ 1000 lub nowszy
Intel® 7 generacji albo nowszy CPU – lub AMD Ryzen™ 3000 lub nowszy
System operacyjnyMicrosoft Windows 10 (64-bit) wersja 1803 lub nowszaMicrosoft Windows 10 (64-bit) wersja 1809 lub nowsza
RAM8 GB RAM16 GB RAM dla materiałów HD

32 GB albo więcej dla materiałów 4K

GPU2 GB of GPU VRAM

Lista rekomendowanych kart graficznych, zobacz Rekomandowane karty graficzne dla Adobe Premiere Pro.

4 GB of GPU VRAM

Lista rekomendowanych kart graficznych, zobacz Rekomandowane karty graficzne dla Adobe Premiere Pro.

Miejsce na dysku twardym8 GB miejsca na dysku twardym na potrzeby instalacji; dodatkowe wolne miejsce podczas instalacji (nie ma możliwości zainstalowania na wymiennych nośnikach)

Dodatkowy szybki dysk na dane

Szybki wewnętrzny dysk SSD na instalację aplikacji i plik wymiany

Dodatkowy szybki dysk na dane

Rozdzielczość monitora1280 x 8001920 x 1080 albo wyższa
Karta dźwiękowakompatybilna z ASIO albo sterownikami Microsoft Windowskompatybilna z ASIO albo sterownikami Microsoft Windows
Połączenie z pamięcią sieciową1 Gigabit Ethernet (tylko materiał HD)10 Gigabit Ethernet dla pracy sieciowej z materiałem 4K
InternetDo aktywacji oprogramowania, sprawdzania poprawności subskrypcji i korzystania z usług online niezbędna jest rejestracja i musi być dostępne połączenie z Internetem.

.

System macOS

Minimalna specyfikacjaRekomendowana specyfikacja
ProcesorIntel® 6 generacji albo nowszy CPU
Intel® 6 generacji albo nowszy CPU
System operacyjnymacOS v10.14 lub nowszymacOS v10.14 lub nowszy
RAM8 GB RAM16 GB RAM dla materiałów HD

32 GB albo więcej dla materiałów 4K

GPU2 GB GPU VRAM4 GB GPU VRAM
Miejsce na dysku twardym8 GB miejsca na dysku twardym na potrzeby instalacji; dodatkowe wolne miejsce podczas instalacji (nie ma możliwości zainstalowania na wymiennych nośnikach)

Dodatkowy szybki dysk na dane

Szybki wewnętrzny dysk SSD na instalację aplikacji i plik wymiany

Dodatkowy szybki dysk na dane

Rozdzielczość monitora1280 x 8001920 x 1080 albo wyższa
Połączenie z pamięcią sieciową1 Gigabit Ethernet (tylko materiał HD)10 Gigabit Ethernet dla pracy sieciowej z materiałem 4K
InternetDo aktywacji oprogramowania, sprawdzania poprawności subskrypcji i korzystania z usług online niezbędna jest rejestracja i musi być dostępne połączenie z Internetem.