Kurs Grafiki Komputerowej –
moduł I

cena 3400 zł (netto)

48 h (6 dni)
8.30-16.30

Ścieżka: Grafika komputerowa i DTP

I Etap: 7-9 grudnia 2020

II Etap: 14-16 grudnia 2020

Skontaktuj się, aby potwierdzić termin!

Praktyczny warsztat z trenerem w formie:

Kursu online | Na żywo
lub
Kursu stacjonarnego

zapisz się

Kurs Grafiki Komputerowej –
moduł I

średnia ocen: 5.0

Kurs Grafiki Komputerowej – moduł I

z certyfikatem Adobe Training Center 

Stacjonarnie w Warszawie | Online na żywo

Jako jedyny w Polsce Autoryzowany Ośrodek Szkoleniowy Adobe mamy zaszczyt zaprosić Cię na Kurs Grafiki Komputerowej – moduł I z certyfikatem Adobe Training Center! Kurs prowadzony jest w formie zajęć stacjonarnych w Warszawie lub zdalnej pracy z domu w dowolnej lokalizacji. Ma charakter praktycznych ćwiczeń warsztatowych z trenerem. W ramach kursu uczestniczysz w dwóch szkoleniach, których kolejność realizacji zależy od uczestnika:

I Etap: Szkolenie Adobe Photoshop – moduł I – 7-9 grudnia 2020;
II Etap: Szkolenie Adobe Illustrator – moduł I – 14-16 grudnia 2020.

 

Zobacz jak wygląda Kurs Grafiki Komputerowej

Kurs grafiki jest przeznaczony dla każdego, kto chciałby rozpocząć przygodę z najpopularniejszymi w branży kreatywnej aplikacjami graficznymi Adobe – Photoshop i Illustrator, które od lat wyznaczają i kreują trendy rozwoju oprogramowania graficznego na światowym rynku. Na zajęciach są także mile widziane osoby, które znają już programy, ale chcą poznać metody pracy profesjonalnych grafików. Kurs grafiki komputerowej odbywa się w Warszawie w Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym Adobe. Po zakończeniu otrzymujesz certyfikat Adobe Training Center. Zarezerwuj miejsce i już dziś dołącz do grona szczęśliwych absolwentów Akademii IT Media!

 

Jak wygląda Kurs Grafiki Komputerowej Online – moduł I?

.
 Stałe połączenie video z trenerem w czasie rzeczywistym

 Praktyczne ćwiczenia na żywo, wraz zadawaniem pytań trenerowi

– Uczestnik zdalnie wykonuje projekty na wysokiej klasy komputerach  w IT Media

 Trener widzi prace uczestników dzięki czemu może im w dowolnym momencie pomóc

 Bezpieczeństwo, oszczędność czasu i pieniędzy
 

Czego się nauczysz

W ramach szkolenia Adobe Photoshop – moduł I:

 • Możliwości, które daje program Adobe Photoshop początkującemu grafikowi
 • Podstaw obróbki i edycji zdjęć: zmiany kolorystyki, kontrastu, ostrości zdjęcia, pracy z warstwami
 • Tajników retuszu: korekcji sylwetki, usuwania elementów (np. pieprzyków, zmarszczek) lub ich dodawania (np. makijaż cyfrowy)
 • Zastosowania Photoshopa w konkretnych projektach graficznych (przy tworzeniu np. logo, bannerów, nadruków, etc.)
 • Dobrych nawyków ułatwiających efektywną pracę z programem, m.in. zapisywania efektów pracy w odpowiednich formatach i ich publikacji w sieci

W ramach szkolenia Adobe Illustrator – moduł I:

 • Wykorzystania podstawowych zasobów programu Adobe Illustrator: pędzli, symboli, próbek, personalizacji ustawień programu i dostosowania do konkretnych zadań
 • Zasad pracy z obiektami wektorowymi, tworzenie grafik wektorowych
 • Przekształcania zdjęć w grafikę wektorową, wykorzystywania grafik bitmapowych w pracy z Illustratorem oraz pracy z różnymi formatami plików: AI, PDF, SVG oraz EPS
 • Tworzenia ikon oraz elementów graficznych aplikacji mobilnej lub strony WWW
 • Tworzenia infografik, piktogramów, logotypów, reklam, plakatów i banerów internetowych

Zobacz pełen program kursu >

 

Kurs grafiki komputerowej dla początkujących

Chcesz rozpocząć pracę z programami, które stanowią fundament projektowania grafiki komputerowej? W Akademii IT Media z radością Ci w tym pomożemy! Obecnie prawie każda branża wykazuje zapotrzebowanie na umiejętności związane z obróbką obrazu, fotografii czy projektowania grafiki, dlatego warto znać przynajmniej podstawy, które ułatwią Ci realizację artystycznych pomysłów w każdej organizacji.

Co więcej, w firmach bardzo często dochodzi się do błędnego wniosku, że piękne grafiki i profesjonalne kreacje są zarezerwowane wyłącznie dla tych, którzy dysponują wysokim budżetem. Tak naprawdę każdy z nas może nauczyć się projektować imponujące grafiki, które można następnie wykorzystać na różnych polach eksploatacji. Najlepszym sposobem na zdobycie podstawowej wiedzy teoretycznej i praktycznej jest, oczywiście, organizowany przez nas kurs grafiki w Warszawie!

Kurs grafiki komputerowej organizowany przez naszą Akademię w Warszawie to pigułka zarówno wiedzy teoretycznej, jak i praktycznej, która prawdopodobnie w niedalekiej przyszłości stanie się kompetencją wymagają na rynku pracy, tak samo istotną, jak obsługa komputera czy skrzynki mailowej.

kurs grafiki komputerowej adobe photoshop

 

Kurs grafiki komputerowej z certyfikatem – dlaczego warto?

Kurs grafiki komputerowej to najlepsza okazja, aby poznać tajniki programu Photoshop – podczas zajęć odkryjesz techniki retuszu, selekcji, pracy z kolorem, edycji zdjęć cyfrowych czy tworzenia fotomontaży. Z kolei ćwiczenia z programem Illustrator pozwolą Ci na zdobycie umiejętności przygotowywania atrakcyjnych grafik okolicznościowych, logotypów, znaków firmowych czy infografik. Połączenie obydwu narzędzi w jednym kursie grafiki umożliwia realizację wszelkich pomysłów i projektów, i to niezależnie od tego, czy projektujesz pod kątem druku, aplikacji na urządzenia mobilne czy publikacji w internecie.

 

Kurs z grafiki komputerowej – Warszawa. Szkolenie 2 w 1!

Organizowany przez Akademię IT Media kurs grafiki w Warszawie przybliża uczestnikom dwa najpopularniejsze programy graficzne z rodziny Adobe, które mimo wielu różnic doskonale się uzupełniają. Zacznijmy od pierwszego z nich, czyli Adobe Photoshop, który jest przeznaczony do modyfikacji utworzonych już obrazów, grafik czy zdjęć. Z jego pomocą stworzysz grafikę rastrową lub bitmatową. Wszystko, co powstaje w programie, jest serią pikseli.

kurs grafiki komputerowej moduł 1 adobe illustrator

Z kolei Illustrator, z którym nauczysz się pracować w trackie naszego kursu grafiki, jest stworzony do tworzenia niezwykle ostrych grafik wektorowych. W jego zasobie znajdziesz ogrom narzędzi do zarządzania wektorami, które są zbudowane z krzywych i gotowych figur geometrycznych z funkcją szybkiego dostosowania. Program zawiera także lepiej rozbudowany system warstw oraz jest najczęściej wykorzystywany do tworzenia logo czy wydruków. Chcesz poznać więcej informacji na temat omawianych na naszym kursie grafiki komputerowej programów? Znajdziesz je poniżej!

 

Adobe Photoshop

Program graficzny Adobe Photoshop sprawdzi się i w projektowaniu profesjonalnego baneru na stronę internetową, i w korygowaniu zdjęć z wakacji. Znajdziesz w nim bogaty zbiór unikalnych filtrów, efektów specjalnych i narzędzi, dzięki którym edycja grafik i fotografii staje się w pełni profesjonalna. W trakcie kursu grafiki komputerowej trener nauczy Cię korzystania z pędzla i ołówka, narzędzi sekcji (różdżki) czy wykonywania retuszu skóry, edycji ciała i modyfikacji rysów twarzy. Przy użyciu warstw stworzysz fotomontaż. Po zakończeniu kursu grafiki będziesz gotowy do tworzenia pierwszych zaawansowanych projektów!

 

Adobe Illustrator

Adobe Illustrator sprawdzi się do tworzenia wszystkiego, co może wymagać wydrukowania lub wyświetlania w dużych rozmiarach – program zdecydowanie zapewnia lepsze wydruki niż Photoshop, jednak ma ograniczony dostęp do filtrów i narzędzi edycji obrazów. Kurs grafiki komputerowej – moduł I obejmuje takie zagadnienia jak tworzenie logotypu na stronę internetową i wielkoformatowe banery czy techniki przygotowywania projektów, które można wykorzystać w różnych mediach. Trener wprowadzi Cię w świat grafiki wektorowej i narzędzi, które są niezbędne do jej zaprojektowania – od tego momentu zaznaczanie czy korzystanie z pędzli i ołówka nie będzie Ci już obce. Po naszym kursie grafiki w Warszawie będziesz umiał projektować, tworzyć i budować projekty w Adobe Illustrator oraz będziesz mógł spróbować swoich sił w bardziej skomplikowanych projektach, np. banerach reklamowych, ulotkach czy plakatach.

 

Czy można otrzymać dofinansowanie na kurs grafiki komputerowej?

Jesteś osobą bezrobotną lub poszukujesz pracy i chciałbyś uzyskać dofinansowanie na kurs grafiki komputerowej z certyfikatem? W warszawskiej Akademii IT Media prowadzimy wiele projektów szkoleniowych we współpracy z Powiatowymi Urzędami Pracy. Dysponując wpisem do RIS (Rejestr Instytucji Szkoleniowych WUP (2.14/00109/2005), możemy pomóc uczestnikom w uzyskaniu dofinansowania, które umożliwi wzięcie udziału nie tylko w kursie grafiki, ale także każdym innym szkoleniu dostępnym w naszej ofercie.

W zdobyciu dofinansowania na kurs grafiki komputerowej pomagamy również osobom pracującym w firmie zatrudniającej co najmniej 1 osobę na umowę o pracę. Taką możliwość uzyskamy przy wsparciu Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Nie oznacza to jednak, że nie możemy zapewnić profesjonalnego wsparcia pozostałym osobom. Każdy pełnoletni mieszkaniec Polski może skorzystać z nieoprocentowanych pożyczek udzielanych w ramach programu Ministerstwa Rozwoju – Pożyczki na kształcenie.

Dofinansowania na szkolenia – czytaj więcej >

 

Kurs grafiki komputerowej – Warszawa. Opinie o naszych szkoleniach

W IT Media na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie uczestników naszych szkoleń. Dzięki temu zarówno kurs grafiki komputerowej, jak i pozostałe zajęcia dostępne w naszej ofercie cieszą się licznymi pozytywnymi opiniami wśród uczestników. Najwyższe oceny otrzymują oczywiście wykładowcy. Podejście, zaangażowanie i przygotowanie doświadczonej kadry, która z pasją podchodzi do dzielenia się wiedzą, sprawiają, że kurs przebiega w przyjemnej, przyjaznej atmosferze. Średnia naszych ocen w Google to 4,9, a na Facebooku to 5,0.

Sprawdź nasze opinie na Google >

 

Dla kogo jest to szkolenie?

Kursy grafiki komputerowej – moduł I są polecane szczególnie osobom, które dopiero rozpoczynają pracę z programami Adobe Photoshop i Adobe Illustrator. Do wzięcia udziału w szkoleniu zachęcamy także tych, którzy znają już oprogramowanie i chcą zdobyć solidne podstawy do dalszej pracy zawodowej. Kurs grafiki jest tak naprawdę dla wszystkich, którzy chcą rozwijać się w grafice, projektowaniu czy fotografii oraz dla entuzjastów i pracowników marketingu, którzy samodzielnie chcieliby realizować swoje pomysły i projekty.

 • Studentom, którzy chcieliby uzupełnić lub uporządkować wiedzę zdobytą na Uczelni;
 • Początkującym Grafikom, którzy dopiero rozpoczynają pracę z programami Adobe Photoshop i Adobe Illustrator lub znają już oprogramowanie i chcą zdobyć solidne podstawy do dalszej pracy zawodowej;
 • Web Designerom, którzy chcą samodzielnie projektować layout strony internetowej, logotyp, ikonę czy dowolną grafikę webową;
 • Ilustratorom projektującym ilustracje do książek lub magazynów.
 • Marketerom, którzy chcą samodzielnie realizować swoje pomysły i projekty.

Największą zaletą kursu grafiki komputerowej z certyfikatem jest fakt, że podczas zajęć zwykle pomijane zostają sprawy, narzędzia czy tematy oczywiste. Dzięki temu możemy optymalnie wykorzystać czas na ćwiczenia praktyczne oraz odpowiedzi na pytania uczestników.

Czego oczekujemy?

Do udziału w zajęciach z modułu I kursu grafiki komputerowej organizowanego w Warszawie nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie w pracy z programem Adobe Photoshop lub Adobe Illustrator, nawet w starszej wersji. Od uczestników oczekujemy natomiast dobrej znajomości systemu operacyjnego Mac OC lub Windows oraz solidnych podstaw użycia komputera PC lub Apple Macintosh.

Program szczegółowy

Kurs Grafiki komputerowej – moduł I to pakiet szkoleń:

Szkolenie Adobe Photoshop – moduł I

Informacje ogólne

 • Porównanie różnych wersji programu
 • Możliwości Adobe Creative Cloud
 • Personalizacja
 • Narzędzia i palety
 • Podstawowe skróty klawiaturowe

Poznanie grafiki bitmapowej

 • Podstawowe informacje o grafice bitmapowej, jej zalety i wady
 • Grafika bitmapowa a wektorowa
 • Analiza parametrów: wielkość obrazu, rozdzielczość, głębia bitowa
 • Tryby definiowania kolorów RGB, CMYK, Lab

Formaty i zastosowanie plików graficznych

 • Podstawowe formaty graficzne
 • Sposoby wykorzystywania grafik
 • Zastosowanie przezroczystości

Poznanie Adobe Bridge

 • Przeglądanie plików graficznych
 • Sortowanie, filtrowanie i wyszukiwanie zdjęć

Tworzenie nowych dokumentów i otwieranie zdjęcia

 • Rodzaje dokumentów
 • Ustawienia nowego dokumentu
 • Zarządzanie wielkością obszaru roboczego
 • Zarządzanie wielkością i rozdzielczością obrazu
 • Tryby koloru

Malowanie w programie Adobe Photoshop

 • Pędzel i ołówek – podstawowe informacje
 • Dobór wielkości, kształtu i typu pędzla
 • Ustawianie opcji narzędzi

Poznanie techniki retuszu

 • Usuwanie plamek, przebarwień i innych artefaktów
 • Usuwanie drobnych detali
 • Usuwanie większych elementów obrazu np. ludzi
 • Usuwanie piegów, zmarszczek i znamion
 • Narzędzia korygujące i stempel
 • Wykorzystanie technologii Content Aware

Zaznaczanie i edytowanie wybranych obszarów  obrazu

 • Podstawowe narzędzia selekcji i konfiguracja ich opcji (Marquee, Lasso, Quick Selection)
 • Rozszerzanie, pomniejszanie, podstawowa edycja zaznaczenia
 • Panel Refine Edge (do poprawiania kształtu zaznaczenia)
 • Inne narzędzia i techniki zaznaczenia

Zaznaczenie automatyczne

 • Różdżka magiczna
 • Polecenia Select Similar oraz Grow (Zaznacz Podobne oraz Powiększ)
 • Panel Color Range (Zakres koloru)

Zaawansowane techniki retuszu

 • Określanie celów retuszu i dobór odpowiednich narzędzi
 • Opcje narzędzi

Wygładzanie skóry

 • Narzędzia retuszu skóry
 • Filtry wygładzające
 • Techniki korekcji cery

Dokonywanie korekcji sylwetki i ciała

 • Narzędzia edycji ciała i mięśni
 • Korekcja sylwetki
 • Modyfikacja rysów twarzy

Tworzenie i edytowanie warstwy

 • Tworzenie prostych fotomontaży z użyciem warstw
 • Dodawanie efektów (style warstw)
 • Kopiowanie i ustalanie opcji warstw
 • Kopiowanie i zaznaczanie warstw
 • Skalowanie i obracanie wybranych fragmentów obrazu
 • Zniekształcanie warstwy
 • Tworzenie cieni i podcieni
 • Edycja kształtu i opcje cienia
 • Skalowanie z użyciem siatki

Tworzenie wizualizacji reklamowych

 • Nadruki na kubkach, czapkach i koszulkach
 • Wizualizacje na ekranie telefonu, komputera czy tabletu

Quick Mask – opcja szybkiej maski

 • Tworzenie i edycja złożonych selekcji
 • Wycinanie z tła różnorodnych kształtów
 • Zmiana tła i dodawanie cieni, lustrzanych odbić i innych efektów

Narzędzia jasności i kontrastu

 • Praca z ciemnymi zdjęciami
 • Praca z narzędziem Curves (Krzywe)
 • Wykorzystanie panelu Shadows/Hightlights (Cienie /Podświetlenia)
 • Zastosowanie esowatej krzywej kontrastu do poprawy ostrości i kontrastu zdjęć

Poznanie narzędzia edycji barw

 • Zarządzanie intensywnością kolorów
 • Dobieranie i zmienianie kolorów
 • Usuwanie przebarwień
 • Cyfrowy makijaż
 • Narzędzia Hue/Saturation (Barwa/Nasycenie), Selective Color (Kolor Selektywny), Replace Color (Zastąp Kolor), Color Balance (Balance kolorów) i ich zastosowanie w edycji kolorystyki zdjęć
 • Zasady korekcji wybiórczej z użyciem Quick Mask i zaznaczenia

Poznanie maski warstw

 • Zasady użycia i ich dodawanie
 • Montaże z użyciem masek i warstw
 • Retusz, edycja kolorów i efekty specjalne z użyciem maski

Tworzenie montaży z użyciem masek

 • Dobór fryzury
 • Dobór zarostu, tatuaży, innych efektów wizualnych
 • Projekty z użyciem masek, warstw i trybów mieszania kolorów

Style warstw i efekty specjalne

 • Poznanie efektów specjalnych – style warstw
 • Cienie, cienie wewnętrzne
 • Rozbłyski
 • Dobór i edycja efektów

Zmiana ostrość

 • Podstawowe techniki sterowania ostrością
 • Wyostrzanie zdjęć

Dodawanie treści

 • Wprowadzanie, formatowanie, edycja tekstu
 • Tworzenie bannerów reklamowych z użyciem masek, tekstów i warstw

Zapisywanie  efektów naszej pracy

 • Dobór odpowiedniego formatu
 • Przygotowanie do publikacji w Internecie

Szkolenie Adobe Illustrator – moduł I

Informacje ogólne

 • Porównanie różnych wersji programu
 • Adobe Creative Cloud
 • Preferencje ogólne
 • Narzędzia i palety
 • Podstawowe skróty klawiaturowe

Poznanie grafiki wektorowej

 • Zalety i wady grafiki wektorowej
 • Grafika wektorowa a zdjęcia
 • Narzędzia do pracy z grafiką wektorową

Tworzenie nowego dokumentu

 • Rodzaje dokumentów
 • Definiowanie obszaru roboczego
 • Zarządzanie wielkością obszaru roboczego
 • Tryby koloru

Rysowanie prostych figur wektorowych

 • Podstawowe kształty wektorowe
 • Rysowanie kwadratów, prostokątów, wieloboków i gwiazd
 • Precyzyjne tworzenie wybranych kształtów
 • Opcje figur i ścieżek

Zarządzanie wielkością i kolorem obiektów

 • Zaznaczanie i skalowanie ścieżek
 • Obracanie obiektów
 • Dodawanie koloru wypełnienia i obrysu
 • Zarządzanie obrysem i opcje obrysów
 • Dobieranie koloru naszej pracy
 • Poznanie opcji podglądu dokumentu

Grupowanie obiektów

 • Zaznaczanie, kopiowanie i grupowanie obiektów
 • Edytowanie elementów grupy

Poznanie skutecznych sposobów zaznaczania

 • Poznanie narzędzia zaznaczania
 • Czarna strzałka, biała strzałka, lasso
 • Opcje narzędzi zaznaczania
 • Poznanie skutecznych technik zaznaczania

Poznanie sposobów łączenia i dzielenia ścieżek

 • Shape Builder (Generator kształtów)
 • Łączenie obiektów wektorowych
 • Tworzenie ścieżek o nieregularnych kształtach

Budowanie logotypów i piktogramów

 • Tworzenie logotypów korzystając z narzędzi łączenia i dzielenia ścieżek
 • Budowanie złożonych kształtów wektorowych na bazie prostych figur geometrycznych
 • Tworzenie piktogramów informacyjnych
 • Budowanie ikon programów komputerowych

Poznanie narzędzia ołówek

 • Rysowanie kształtów wektorowych
 • Opcje ołówka
 • Rysowanie i wygładzanie ścieżek
 • Łączenie ścieżek

Użycie pędzli do tworzenia wektorowych ilustracji

 • Rodzaje pędzli
 • Malowanie z użyciem różnych typów pędzla
 • Biblioteki pędzli
 • Tworzenie własnych pędzli
 • Wykorzystanie pędzli do tworzenia ilustracji

Wektorowe przekształcenia – poznanie tajników transformacji ścieżek

 • Zaawansowane narzędzia skalowania
 • Obracanie i pochylanie ścieżek
 • Inne przekształcenia
 • Powtarzanie podobnych działań

Tworzenie przejścia i rozmieszczanie obiektów

 • Poznanie narzędzie Tworzenia przejść – Blend
 • Tworzenie różnorodnych przejść
 • Rozmieszczanie obiektów
 • Poznanie sposobów rozmieszczania i wyrównywania obiektów

Praca z kolorem

 • Poznanie rodzajów kolorów w programie Illustrator
 • Tworzenie i modyfikowanie kolorów
 • Biblioteki kolorów
 • Adobe Color

Wykorzystanie symboli

 • Używanie symboli
 • Edycja symboli
 • Zarządzanie symbolami
 • Narzędzi pracy z symbolami
 • Tworzenie własnych symboli
 • Biblioteki symboli

Poznanie masek

 • Dodawanie masek wektorowych
 • Edycja maski oraz jej zawartości

Poznanie zasady pracy ze zdjęciami i grafiką bitmapową

 • Importowanie zdjęć i grafik bitmapowych
 • Zasady importu, dobieranie rozmiaru, rozdzielczość i tryb koloru
 • Zarządzanie elementami bitmapowymi

Wektoryzowanie zdjęcia

 • Przekształcanie zdjęć i obrazów w grafikę wektorową
 • Zasady wektoryzacji
 • Wybór ustawień i opcji
 • Wykorzystanie wektoryzowanych plików w praktycznych przykładach
 • Tworzenie ikonek internetowych

Wprowadzanie tekstów

 • Poznanie różnych rodzajów tekstów
 • Dodawanie tekstów
 • Zamienianie tekstów na krzywe

Edytowanie tekstów

 • Parametry typograficzne
 • Zasady edycji tekstu
 • Przelewanie tekstów

Tworzenie złożonych projektów graficznych

 • Budowanie złożonych projektów graficznych z użyciem zdjęć, tekstów i grafiki wektorowej
 • Tworzenie plakatów i reklam
 • Projektowanie ulotek i banerów reklamowych

Poznanie zasad użycia efektów

 • Poznanie podstawowych zasad użycia efektów
 • Dodawanie i edytowanie efektów
 • Zarządzanie efektami

Zapisywanie efektów naszej pracy

 • Poznanie różnych formatów zapisu
 • Tworzenie plików PDF
 • Zapis elementów SVG
 • Przygotowanie plików do pracy z innymi grafikami

Nasi trenerzy

Paweł Zakrzewski

Certyfikowany Trener Adobe. Wybitny fachowiec w dziedzinie szkoleń z oprogramowania Adobe o czym świadczyć może jego długoletnia kariera zawodowa – ponad 15 lat udokumentowanej pracy w charakterze wykładowcy.

dowiedz się więcej
o tym wykładowcy
Robert Jarzębiński

Certyfikowany Trener Adobe. Uznany wykładowca, od ponad 17 lat prowadzi szkolenia, w kraju i za granicą. Specjalizuje się w zakresie DTP,  grafiki komputerowej a także tworzenia projektów na urządzenia mobilne.

dowiedz się więcej
o tym wykładowcy

Standard szkolenia

Jedyny w Polsce
Autoryzowany Ośrodek Szkoleniowy
Adobe i Maxon

Certyfikowani wykładowcy - praktycy

Najnowsze oprogramowanie i samodzielne stanowisko komputerowe PC/MAC

Certyfikat i materiały szkoleniowe

Małe, kameralne grupy szkoleniowe

Pyszny obiad i kawa

Opinie z ankiet po szkoleniu

Ośrodek spełnił moje oczekiwania. Podejście prowadzącego bardzo dobre.

- Zbigniew D.

Szkolenie jak zawsze profesjonalnie prowadzone. Wykładowca o ogromnej wiedzy - zaangażowany, uczynny i cierpliwy.

- Dorota M.

Dużo potrzebnych wiadomości zostało przekazanych, które na pewno przydadzą się w przyszłości podczas korzystania z programów.

- Kasia

Zaloguj się, by móc dodawać opinie
IT Media
Average rating:  
 6 reviews
by Renata on IT Media

Bardzo dobre szkolenie Photoshopa!

by Rafał on IT Media

Lepiej nie można trafić...Jestem bardzo zadowolony z tego kursu

by Łukasz on IT Media

Bardzo miła atmosfera, super prowadzący, można pomyśleć o lepszej lokalizacji biura.

by Kinga on IT Media

Bardzo profesjonalne, przyjemne szkolenie.

by Ewa on IT Media

Konkrety, precyzja, profesjonalizm. Wszystko na plus :)

Page 1 of 2:
«
 
 
1
2
 
»
 

Czcesz zapytać o coś przed zakupem?
Napisz do nas na szkolenia@itmedia.pl

lub zadzwoń pod numer

+48 22 678 38 87

System rozwoju w Akademii IT Media:

Kończąc to szkolenie
zyskujesz rangę
Specjalista

Co otrzymuję jako Specjalista:

 • Materiały szkoleniowe
 • Zniżki na oprogramowanie Adobe i tablety Wacom
 • Newsletter z materiałami rozwojowymi
 • Zaproszenia na bezpłatne
  Dni Otwarte w IT Media
 • Komplet filmów tutorialowych na Start (Photoshop, Illustrator, InDesign, Premiere Pro, After Effects)

dowiedz się więcej

Zapraszamy na szkolenia stacjonarne oraz online. Skontaktuj się, aby potwierdzić terminu wybranego szkolenia!