Office 365 dla edukacji

  Microsoft Office 365 dla edukacji –  rozbudowane narzędzia dla uczniów, studentów i pedagogów

  Microsoft Office 365 dla szkół i instytucji edukacyjnych to rozwiązanie, które stworzone zostało specjalnie dla uczniów i nauczycieli. Licencja ta obejmuje wersje online programów takich jak: Word, Excel, PowerPoint, OneNote i Microsoft Teams (jest to platforma cyfrowa, która pozwala na komunikację i udostępnianie plików na raz), a także narzędzia do pracy zespołowej. Usługa Office 365 dla szkół jest w pełni bezpłatna i działa głównie w trybie online (za pośrednictwem przeglądarki internetowej w przypadku narzędzi biurowych i wersji na komputery stacjonarne w programie OneNote).

  Najczęściej wybierane:

  Microsoft 365 A3 for faculty – subskrypcja 1 rok

  Microsoft 365 A3 for faculty – subskrypcja 1 rok

  Nowa subskrypcja (12 miesięcy)
  Dla edukacji
  – Wersja elektroniczna

  343,17 zł

  Microsoft 365 A5 for students – subskrypcja 1 rok

  Microsoft 365 A5 for students – subskrypcja 1 rok

  Nowa subskrypcja (12 miesięcy)
  Dla edukacji
  – Wersja elektroniczna

  490,77 zł

  Microsoft 365 A5 for faculty – subskrypcja 1 rok

  Microsoft 365 A5 for faculty – subskrypcja 1 rok

  Nowa subskrypcja (12 miesięcy)
  Dla edukacji
  – Wersja elektroniczna

  613,77 zł

  Dlaczego warto kupić rozwiązanie Microsoft 365 w IT MEDIA?

  • Wysoki poziom kompetencji – otrzymaliśmy wyróżnienie Silver Small and Midmarket Cloud Solutions. To potwierdzenie świadczenia przez Nas najwyższej jakości usług we wdrożeniu usług Microsoft 365 dla nowych klientów. Otrzymane wyróżnienie to nagroda za trud i ogrom prac włożonych w świadczenie jak najlepszej obsługi w zakresie sprzedaży, wdrożenia i serwisu usługi Office 365.
  • Kompletna i elastyczna oferta – staramy się dopasowywać ofertę do Państwa potrzeb – jako nieliczni na rynku umożliwiamy szybką zmianę pakietu subskrypcji oraz możliwość anulowania subskrypcji w dowolnej chwili.
  • Profesjonalne doradztwo – nasz zespół rozwiązań chmurowych Microsoft pomoże Ci wybrać odpowiedni pakiet licencji, przeprowadzi przez proces wdrożenia i instalacji pakietu Office oraz pomożemy w jego konfiguracji.
  • Kompleksowe wsparcie – firmy, z którymi współpracujemy, wspieramy całościowo. W razie potrzeby oprócz oprogramowania Microsoft – jesteśmy w stanie dostarczyć również sprzęt komputerowy, graficzny i multimedialny, oprogramowanie Adobe, fonty, pluginy oraz profesjonalne szkolenia skracające czas pracy nad projektami do minimum.

  IT MEDIA - SILVER SMALL AND MIDMARKET BADGE

  Dlaczego warto korzystać z Office 365 dla edukacji?

  Usługa Office 365 dla szkół to funkcjonalny pakiet aplikacji dla nauczycieli i uczniów. Placówki, które zdecydują się na subskrypcję oferty Microsoft Office 365 mogą zaoferować wszystkim studentom, nauczycielom i pracownikom naukowym dostęp do oprogramowania wchodzącego w skład pakietu Office 365 online. Uczniowie i nauczyciele mogą zainstalować programy te na swoim komputerze, telefonie lub tablecie. Jedna osoba może korzystać z pakietu aż na 5 różnych urządzeniach. Ten wszechstronny zestaw narzędzi i programów wykorzystywany jest w firmach i szkołach z całego świata. Wersja pakietu Office 365 przeznaczona dla instytucji edukacyjnych powstała, by nauczyciele i uczniowie mogli pracować wygodnie i wydajnie, z pomocą nowoczesnych narzędzi.

  Korzystaj z darmowej wersji Microsoft 365

  Uczniowie, studenci i pedagodzy kwalifikujących się instytucji edukacyjnych mogą bezpłatnie się zarejestrować w usłudze Microsoft 365 Education, która obejmuje programy Word, Excel, PowerPoint, OneNote, a teraz także Microsoft Teams, oraz inne narzędzia.

  Zwiększ atrakcyjność zdalnej nauki dla uczniów

  Twórz sprzyjające współpracy klasy, korzystaj z wiedzy ekspertów z branży edukacji i nawiązuj kontakty z innymi pedagogami dzięki pakietowi Microsoft 365, który obejmuje usługę Teams. Skorzystaj ze szkoleń i wsparcia, które umożliwią Ci stworzenie bezpiecznego i sprzyjającego współpracy środowiska do nauki.

  Lepsze umiejętności - większe szanse na rynku pracy

  Korzystaj z Microsoft 365 Education w klasie, dzięki temu Twoi uczniowie zdobędą umiejętności i poznają aplikacje najwyżej cenione przez pracodawców. Już dzisiaj przygotuj swoich podopiecznych na wyzwania na współczesnym rynku pracy.

  Usługi w chmurze do budowania nowoczesnej klasy

  Wszystkie aplikacje i usługi pakietu Microsoft 365 dla Edukacji działają w chmurze Microsoft. Wystarczy dowolne urządzenie łączące się z Internetem, aby móc korzystać w pełni z możliwości aplikacji oraz zebranych zasobów z dowolnego miejsca i platformy. Zarówno nauczyciele jak i uczniowie mają dostęp do materiałów z lekcji w każdej chwili – wystarczy smartfon.

  Uzyskaj indywidualną wycenę

  Już dziś skontaktuj się z naszym działem handlowym i zacznij korzystać z Microsoft 365 Education lub uzyskaj więcej informacji o produktach Microsoft 365.

  Zadzwoń:

  22 679 15 41

  Napisz:

  sklep@itmedia.pl

  Poznaj cenniki i plany Microsoft 365 Education

  Uczniowie, studenci i pedagodzy kwalifikujący się do instytucji edukacyjnych mogą bezpłatnie się zarejestrować w usłudze Microsoft 365 Education, która obejmuje programy Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Microsoft Teams, oraz inne narzędzia. Żeby zacząć już dziś, użyj ważnego adresu szkolnego.

   

  Okres subskrypcji – 1 rok

  Microsoft 365 A3
  for faculty
  Microsoft 365 A3
  for students
  Microsoft 365 A5
  for faculty
  Microsoft 365 A5
  for students
  Office 365 dla szkół i edukacji Microsoft 365 A3Office 365 dla szkół i edukacji Microsoft 365 A3Office 365 dla szkół i edukacji Microsoft 365 A5Office 365 dla szkół i edukacji Microsoft 365 A5

  279,00 zł netto

  199,00 zł netto

  499,00 zł netto

  399,00 zł netto

  Kup terazKup terazKup terazKup teraz

   

  Porównanie planów dla edukacji

   

  Microsoft 365 A3Microsoft 365 A5
  CenaMicrosoft 365 A3 for students
  199,00 zł netto/licencja roczna
  Microsoft 365 A3 for faculty
  279,00 zł netto/licencja roczna
  Microsoft 365 A5 for students
  399,00 zł netto/licencja roczna
  Microsoft 365 for faculty
  499,00 zł netto/licencja roczna
  OpisUsługi Online + standardowe aplikacje OfficeUsługi Online + standardowe
  aplikacje Office
  + zaawansowana ochrona + analiza biznesowa
  Aplikacje Stacjonarne
  (do instalacji na urządzeniach)
  Microsoft 365 E5Microsoft 365 E5
  Usługi
  w chmurze
  Microsoft 365 A1Usługi Online Microsoft 365 A5
  Liczba użytkowników1 użytkownik1 użytkownik
  Exchange
  Online
  100 GB100 GB
  Przestrzeń
  dyskowa
  1 TB1 TB
  Dostęp do
  najnowszych aktualizacji
  Stale dostępna
  pomoc techniczna
  Zarządzanie
  aplikacjami
  Zaawansowana
  ochrona

  W ofercie Microsoft 365 dostępne są trzy rodzaje licencji dla edukacji. Pierwsza z nich – Microsoft 365 A1 oferuje dostęp do pakietu Office w wersji online (Word, PowerPoint, Excel, OneNote oraz Outlook) oraz do przydatnych aplikacji. Wśród nich znajduje się przydatna w kontekście edukacji zdalnej aplikacja Microsoft Teams. Umożliwia ona komunikację (zarówno czat jak i audio/wideo), dzielenie się materiałami, planowanie zajęć oraz zadawanie prac domowych.

  Drugi rodzaj licencji, Microsoft 365 A3, zawiera funkcje dostępne w ramach planu A1, ponadto oferuje możliwość instalacji aplikacji pakietu Office na komputerach i urządzeniach mobilnych. Poza tym w ramach planu A3 dostępne są dodatkowe narzędzia do zarządzania aplikacjami oraz narzędzia wspomagające bezpieczeństwo.

  Trzecia dostępna licencja to Microsoft 365 A5. Poza funkcjami dostępnymi w ramach planu A3, oferuje dodatkowe rozwiązania w zakresie inteligentnego zarządzania zabezpieczeniami, zachowywania zgodności oraz systemy analityczne firmy Microsoft.

  Najczęściej wybierane:

  Microsoft 365 A3 for faculty – subskrypcja 1 rok

  Microsoft 365 A3 for faculty – subskrypcja 1 rok

  Nowa subskrypcja (12 miesięcy)
  Dla edukacji
  – Wersja elektroniczna

  343,17 zł

  Microsoft 365 A5 for students – subskrypcja 1 rok

  Microsoft 365 A5 for students – subskrypcja 1 rok

  Nowa subskrypcja (12 miesięcy)
  Dla edukacji
  – Wersja elektroniczna

  490,77 zł

  Microsoft 365 A5 for faculty – subskrypcja 1 rok

  Microsoft 365 A5 for faculty – subskrypcja 1 rok

  Nowa subskrypcja (12 miesięcy)
  Dla edukacji
  – Wersja elektroniczna

  613,77 zł

  Najważniejsze aplikacje i usługi Microsoft 365 dla edukacji

  Word

  Word

  Jedna z najczęściej używanych aplikacji do tworzenia dokumentów tekstowych

  Excel

  Excel

  Umożliwia tworzenie raportów, zaawansowanych wykresów, tabel, analizowanie danych i prowadzenie złożonych obliczeń

  Outlook

  Outlook

  Rozbudowana aplikacja do obsługi skrzynki pocztowej posiadająca również funkcję kalendarza oraz planowania zadań

  PowerPoint

  PowerPoint

  Aplikacja do tworzenia profesjonalnych prezentacji. Daje możliwość wykorzystania elementów graficznych tj.: rysunki, tabele, wykresy, efekty wizualne itd.

  OneNote

  OneNote

  Doskonały notes cyfrowy pracujący w trybie graficznym przeznaczony do tworzenia i organizowania notatek

  Publisher

  Publisher

  Aplikacja DTP umożliwiająca przygotowanie drukowanych czy publikowanych on-line dokumentów takich jak broszury, wizytówki, zaproszenia, dyplomy

  Access

  Access

  Umożliwia tworzenie i przetwarzanie baz danych bez potrzeby znajomości języka SQL czy skomplikowanych środowisk serwerowych

  Teams

  Teams

  Komunikator do pracy zespołowej. Aplikacja pozwala korzystać z rozmów grupowych i dwuosobowych, także głosowych, monitorowania zmian w plikach oraz planowanie spotkań

  OneDrive

  OneDrive

  Dodatkowa przestrzeń dyskowa na dokumenty, zdjęcia i inne pliki. Doskonale integruje się z systemem Windows 10

  Exchange Online

  Exchange Online

  Program do zarządzania biznesowymi aplikacjami poczty i kalendarza. Pozwala ustalić priorytety na swoim firmowym koncie, spersonalizować skrzynkę odbiorczą oraz zsynchronizować pocztę z kalendarzem.

  SharePoint

  SharePoint

  Udostępniaj zawartość, wiedzę i aplikacje oraz zarządzaj nimi, aby zwiększyć możliwości pracy zespołowej, szybko znajdować informacje i bezproblemowo współpracować w całej organizacji.

  Planner

  Planner

  Organizuj pracę zespołową za pomocą intuicyjnych i ułatwiających współpracę funkcji wizualnego zarządzania zadaniami.

  Yammer

  Yammer

  Prowadź spotkania personelu, spotkania firmowe i szkolenia. Udostępniaj rozbudowaną komunikację za pomocą wydarzeń obejmujących do 10 000 uczestników. Zapraszaj ludzi do oglądania i brania udziału w spotkaniach wideo i dyskusjach w aplikacjach mobilnych i internetowych.

  Microsoft Bookings

  Microsoft Bookings

  Aplikacja ułatwia klientom rezerwowanie terminów spotkań z przedstawicielami Twojej firmy i zarządzanie nimi.

  Sway

  Sway

  Sway to łatwa w użyciu aplikacja do cyfrowych opowieści, której można używać do tworzenia interakcyjnych raportów, prezentacji, opowieści osobistych i nie tylko. Jej wbudowany aparat projektowania pozwala łatwo tworzyć profesjonalne projekty w kilka minut.

  Uzyskaj indywidualną wycenę

  Już dziś skontaktuj się z naszym działem handlowym i zacznij korzystać z Microsoft 365 Education lub uzyskaj więcej informacji o produktach Microsoft 365.

  Zadzwoń:

  22 679 15 41

  Napisz:

  sklep@itmedia.pl

  Pakiet Microsoft Office 365 dla edukacji – cena i korzyści

  Office 365 dla edukacji to pakiet aplikacji, który ułatwia współpracę nauczycieli z uczniami, a także umożliwia udostępnianie ćwiczeń. Opcja ta jest bezpłatna. Usługa obejmuje Office Online (Word, PowerPoint, Teams, Excel i OneNote), 1 TB przestrzeni dyskowej OneDrive i SharePoint. Niektóre instytucje pozwalają nauczycielom i uczniom bezpłatnie zainstalować pełny pakiet aplikacji Office na maksymalnie 5 komputerach PC lub Mac. 

  Microsoft Teams to jedna z aplikacji ze środowiska Office 365, która służy do zarządzania działaniami (tworzenie spotkań, wewnętrzny czat z uczniami, tworzenie zadań itp.). Użytkownikami mogą być zarówno uczniowie, jak i nauczyciele. Ponadto aplikacja pozwala na motywowanie uczniów do nauki dzięki interaktywnym opcjom i intuicyjnemu interfejsowi.  

  Pakiet Office 365 został zaprojektowany, by stworzyć przyjazne środowisko współpracy i uczenia się, które oferuje całkowicie nowe doświadczenie edukacyjne.

  Pakiet Office 365 – rozwiązanie dla uczelni i szkół

  Wybierając usługę Office 365 dla edukacji, Twoja placówka zyska możliwość zapewnienia nauczycielom lub wykładowcom wydajnego zestawu narzędzi do prowadzenia zajęć online. Dzięki aplikacjom Microsoft można prowadzić naukę nawet dla 300 uczniów jednocześnie, z opcją czatu, dzięki któremu wszyscy pozostaną w kontakcie. Co więcej, programy te usprawniają pracę, a nauczyciele i pracownicy mają dostęp do danych klasy i szkoły, co pozwala na oszczędność czasu. Zarządzanie wszystkimi danymi związanymi z nauczaniem przy pomocy jednej platformy jest wygodne, efektywne i zapewnia zachowanie porządku i przejrzystości.

  Nieskończone możliwości dla nauczycieli

  Dzięki pakietowi Office 365 dla szkół nauczyciele mają możliwość wygodnego zarządzania zajęciami. Prowadzenie lekcji jest niezwykle proste, a aplikacje pozwalają nawet na przeprowadzanie testów lub na współpracę z innymi nauczycielami i ośrodkami. Co więcej, zdalna nauka poprzez programy z pakietu Office 365 będzie wyjątkowo atrakcyjna także dla uczniów. Współpraca klasowa i korzystanie z wiedzy są niezwykle łatwe, jeśli użytkownicy korzystają z możliwości oferowanych przez Microsoft 365. Pakiet ten zapewnia sprzyjające współpracy i bezpieczne środowisko do nauki. 

  Usługa Office 365 – rozwój uczniów i prowadzących

  Dzięki różnorodności funkcji oferowanych przez aplikację Office 365, zarówno uczniowie, jak i nauczyciele mogą w prosty sposób poszerzyć umiejętności związane z obsługą systemów zdalnej współpracy. Aby dobrać odpowiednią licencję programu, należy najpierw rozpoznać potrzeby edukacyjne uczniów i nauczycieli, a także zapoznać się z wymaganiami technicznymi stawianymi przez administratorów pracujących dla placówki edukacyjnej. 

  Jeśli nie wiesz, jaka jest cena licencji i która z subskrypcji będzie odpowiednia dla Twojej szkoły, serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta. W naszym sklepie znajdziesz wszystkie interesujące Cię rozwiązania. 

  Produkt dodany do koszyka

  ×