Akademia IT Media

Akademia IT Media

Jesteśmy więcej niż dostawcą skutecznych umiejętności i narzędzi dla kreatywnych.

Pomagamy spełniać Twoje zawodowe marzenia!

Najpopularniejsze programy Adobe CC baner

 

Dzięki blisko 20-letniemu doświadczeniu w branży potrafimy skutecznie nauczyć efektywnej i kreatywnej pracy z nowymi technologiami. W Akademii IT Media prowadzimy kompleksowe kursy oraz pojedyncze szkolenia zarówno dla osób indywidualnych, firm jak i instytucji publicznych. Oferujemy szkolenia otwarte, zamknięte oraz indywidualne konsultacje na różnym poziomie zaawansowania.

.

 

Wybierz najdogodniejszą dla siebie formę szkolenia

.

SZKOLENIE STACJONARNE

Szkolenie stacjonarne

Praktyczne warsztaty w realu.

Możliwość pełnej koncentracji na nauce w Certyfikowanym Ośrodku Szkoleniowym.

Możliwość pracy z dodatkowymi narzędziami – udostępniamy np. tablet graficzny, kalibrator, kamerę.

Sposób na wymianę doświadczeń wśród uczestników z różnych branż, wydziałów czy organizacji.

Pełny komfort i bezpieczeństwo: przepisowe odległości, dostępne dozowniki płynu dezynfekującego, regularna dezynfekcja pomieszczeń, udostępniamy kreatywne przyłbice.

Certyfikat oraz drukowane materiały szkoleniowe wręczone na zakończenie szkolenia.

 

SZKOLENIE ONLINE

Szkolenie online

Praktyczne warsztaty online | na żywo.

Stałe połączenie video z trenerem w czasie rzeczywistym.

Nauka z dowolnego miejsca w Polsce.

Praktyczne ćwiczenia na żywo wraz zadawaniem pytań trenerowi.

Zdalna praca na wysokiej klasy komputerach udostępnionych w siedzibie IT Media.

Praca niezależna od mocy własnego komputera.

Trener widzi prace uczestników dzięki czemu może im w dowolnym momencie pomóc.

Możliwość korzystania ze stanowisk IT Media w dowolnych godzinach w terminie szkolenia.

Certyfikat oraz drukowane materiały szkoleniowe wysłane kurierem po zakończonym szkoleniu.

 

Zajęcia mają formę stacjonarnych lub zdalnych warsztatów z trenerem i dostosowane są zawsze do poziomu uczestników. Osoby początkujące wprowadzimy pewnie w świat Digital marketingu, grafiki, druku, video oraz nowoczesnych stron internetowych. Utrwalimy i uporządkujemy wiedzę oraz nauczymy profesjonalnych nawyków. Dla osób zaawansowanych przewidzieliśmy z kolei zajęcia skracające do minimum czas pracy nad projektami przy zachowaniu ich bardzo wysokiej jakości.

Zobacz jak wyglądają szkolenia online w Akademii IT Media

 

Uczymy kreatywnego wykorzystania najnowszych funkcji oprogramowania,  najlepszych trendów w branży oraz sztuki tworzenia atrakcyjnej historii oraz przekazu graficznego dla naszych odbiorców.

.

Akademia IT Media

 

.

Ośrodek Szkoleniowy Akademia IT Media

Adobe Trainning Centre | Digital Marketing Trainning Centre

 

Siedziba Akademii IT Media znajduje się w Warszawie przy ulicy Elektronowej 2, działamy jednak na terytorium całego kraju, prowadząc szkolenia zamknięte oraz kursy online, podczas których uczestnicy wykorzystują zdalnie najwyższej klasy sprzęt w naszej siedzibie.

 

Organizujemy szkolenia w formie Online | Na żywo z trenerem!

Zobacz jak wyglądają szkolenia Online | Na żywo w Akademii IT >>>

szkolenia online w akademii it media

 

Organizujemy szkolenia zamknięte!

Szkolenia zamknięte dla firm i pracowników >>>

Szkolenia otwarte Akademia IT Media

 

Pomagamy w dofinansowaniu Twoich szkoleń!
.

 Szkolenia finansowane przez KRAJOWY FUNDUSZ SZKOLENIOWY >>>

(dla osób pracujących w firmie zatrudniającej co najmniej 1 os. na umowę o pracę)
.

Szkolenia finansowane przez URZĄD PRACY >>>

(dla osób bezrobotnych lub poszukujących pracy)
.

Nieoprocentowane POŻYCZKI NA SZKOLENIE >>>

(dla osób pełnoletnich i mieszkających w Polsce)
.

Krajowy Fundusz Szkoleniowy Akademia IT media

 


.

POZNAJ 10 POWODÓW DLA KTÓRYCH WARTO NAM ZAUFAĆ

 

 1. Gwarantujemy skuteczne umiejętności

Kursy przygotowywane przez Akademię IT Media to nie tylko teoria, ale przede wszystkim – praktyczna wiedza. Stawiamy na skuteczność w przyszłej pracy naszych kursantów. Przez lata opracowaliśmy efektywne metody nauki, które zapewnią Ci samodzielność w zawodowej pracy. Dzięki nim stworzysz projekty najwyżej jakości w możliwie krótkim czasie. Z nami odkryjesz tajniki świata kreatywnego, innowacyjnych technologii oraz zdobędziesz profesjonalne zawodowe Know How. 


 

Adobe

2. Autoryzowany Ośrodek Szkoleniowy Adobe i Maxon, Platynowy Partner Adobe. 

Mamy zaszczyt być Autoryzowanym Ośrodkiem Szkoleniowym Adobe i Maxon, dzięki czemu gwarantujemy najwyższą jakość prowadzonych przez na szkoleń. Każdy uczestnik naszych szkoleń otrzymuje również certyfikat sygnowany logiem Adobe, co jest szczególnie mile widziane przez pracodawców. W 2019 roku jako jedyny ze wszystkich europejskich partnerów otrzymaliśmy tytuł: Adobe Creative Partner of the year 2019. Osiągnęliśmy ponadto najwyższy stopień specjalizacji w sprzedaży tego oprogramowania, jesteśmy Platynowym partnerem Adobe.


 

Doświadczenie Akademia IT Media

3. Blisko 20 lat doświadczenia

Akademia IT Media działa nieprzerwanie od 2002 roku. Ciągle zdobywamy i poszerzamy nasze doświadczenia w branży kreatywnej. Wiemy jak pomóc naszym klientom zarówno w dostarczeniu skutecznych umiejętności jak i skutecznych narzędzi. Dzięki takiemu indywidualnemu podejściu zaufało nam już blisko 2000 polskich firm i instytucji.


 

4. Certyfikowani wykładowcy – praktycy

Nasze zajęcia prowadzą najlepsi specjaliści w branży, szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem a także certyfikowani Trenerzy Adobe. Prowadzący posiadają zarówno umiejętności związane z przekazywaniem wiedzy jak i indywidualne podejście do każdego z kursantów. Branża kreatywna to nie tylko wiele ciekawych wyzwań i fascynujące projekty, ale przede wszystkim – gwarancja stabilnej, wysoko płatnej pracy i nieustanny rozwój. Nauka pod okiem doświadczonych specjalistów to najszybsza droga do zdobycia cennych na rynku pracy umiejętności. Utrzymujemy kontakt również po szkoleniu. Otrzymujesz bowiem możliwość indywidualnego kontaktu z wykładowcą w przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości.


 

5. Jesteśmy zawsze na czasie

Zmieniające się ciągle trendy w branży kreatywnej, aktualizowane oprogramowanie, technologie oraz zmiany w zachowaniach konsumentów wymagają cyklicznego odświeżania swojej wiedzy i umiejętności. W dzisiejszych czasach jedynie takie podejście pozwala być o krok przed konkurencją. Wychodząc naprzeciw tym wyzwaniom cały czas uzupełniamy i aktualizujemy zakres tematyczny szkoleń, dzięki temu wiedza i umiejętności jakie otrzymują nasi kursanci są zawsze na czasie.
   

    

6. Kompleksowe kursy i specjalistyczne szkolenia

W trakcie naszych kompleksowych kursów nauczymy Cię zarówno solidnych podstaw pracy w najpopularniejszych programach graficzno-multimedialnych jak i metod pracy nad zaawansowanymi projektami. Zdobędziesz dzięki nim komplet kompetencji do pracy w zawodach takich jak grafik komputerowy, marketer, web designer czy motion designer. Jeśli pracujesz już w zawodzie to idealnym rozwiązaniem będą dla Ciebie szkolenia specjalistyczne lub moduły II naszych szkoleń, podczas których nauczymy Cię najnowszych trendów i najskuteczniejszych metod pracy w branży. Zaczniesz wykorzystywać nieznane Ci dotąd funkcje programów w których pracujesz na co dzień, skrócisz do minimum czas tworzenia swoich projektów lub zwiększysz skuteczność swoich kampanii marketingowych.


 

7. Indywidualne podejście do klienta

Naszym kluczem do sukcesu jest indywidualne i elastyczne podejście do Klienta oraz jego potrzeb szkoleniowych. Korzystamy zarówno z wypracowanych przez nas, autorskich programów szkoleniowych jak i indywidualnych programów zajęć stworzonych w oparciu o potrzeby Klientów.


 

8. Kameralne grupy szkoleniowe

Pracujemy w małych, kameralnych grupach. Podczas naszych zajęć każdy z kursantów otrzymuje zarówno indywidualny kontakt z Trenerem, który odpowiada na indywidualne pytania jak i możliwość wymiany swoich doświadczeń ze wszystkimi uczestnikami szkolenia. Taki rodzaj pracy najlepiej sprzyja szybkiemu przyrostowi wiedzy i umiejętności.


 

9. Certyfikat, materiały szkoleniowe i pyszny obiad

Po szkoleniu otrzymasz od nas certyfikat (w wersji polskiej lub angielskiej) potwierdzający zdobyte umiejętności w jedynym w Polsce Autoryzowanym Ośrodku Szkoleniowym Adobe. Otrzymasz materiały szkoleniowe w wersji drukowanej lub elektronicznej oraz zjesz pyszny, samodzielnie wybrany obiad w naszym Ośrodku Szkoleniowym.


 

10. Najnowsze oprogramowanie i samodzielne stanowisko komputerowe Windows/macOS

Kursanci korzystają z najnowszych wersji oprogramowania i ich funkcji. Wykorzystują również wybierany indywidualnie, wysokiej jakości, sprzęt. Podczas szkolenia otrzymasz również możliwość wyboru systemu operacyjnego oraz języka oprogramowania.


 

Adobe Creative Cloud dla Zespołów

 

Wybierz własną ścieżkę rozwoju w Akademii IT Media.

Profesjonalne szkolenia to najlepsza droga do zostania ekspertem w danej dziedzinie. Wybierz kurs, sprawdź termin i zarezerwuj swoje miejsce!


Kursy grafiki i DTP >

Poznaj najnowsze techniki i narzędzia do tworzenia grafiki komputerowej, obróbki zdjęć, składu publikacji oraz przygotowania ich do druku.


 

Kursy montażu filmowego i animacji >

Opanuj skuteczne umiejętności montażu filmowego, zróżnicowane sposoby postprodukcji, a także praktyczne metody tworzenia wysokiej klasy animacji. Zostań mistrzem videomarketingu.Kursy tworzenia stron www i aplikacji >
             

Naucz się projektowania nowoczesnych, estetycznych i przyjaznych użytkownikowi stron internetowych oraz aplikacji. Pokażemy Ci jak wyróżnić się spośród konkurencji, tak aby zwrócić na siebie uwagę potencjalnego klienta.Kursy grafiki 3D i tworzenia gier > 

Dowiedz się jak rozpocząć przygodę z ogromnym i złożonym światem modelowania i animacji 3D. Zdobędziesz praktyczną wiedzę i umiejętności z zakresu tworzenia trójwymiarowej grafiki, cyfrowego modelowania, nakładania tekstur czy wprawiania w swoich modeli w naturalny ruch.Szkolenia i kursy Digital Marketing >

Zdobądź rzetelną wiedzę i praktyczne umiejętności z zakresu marketingu internetowego. Nauczysz się samodzielnego i skutecznego prowadzenia kampanii z wykorzystaniem złotych zasad video marketingu, content marketingu, grafiki reklamowej, copywritingu, storytellingu, public relations, SEO, komunikacji poprzez newslettery, skutecznej reklamy na Facebooku i Youtube oraz wizualnego potencjału tekstu w reklamie.


Szkolenia dla managerów > 

Zdobądź niezbędną wiedzę i umiejętności z zakresu tworzenia zespołu oraz zarządzania nim. Naucz się zaawansowanych sposobów analizy pracy twojego zespołu oraz zasad motywowania go.


Szkolenia biurowe >

Doskonal umiejętności wykorzystania oprogramowania biurowego takiego jak Excel, Word czy Acrobat DC. Pomożemy Ci pracować szybciej, przyjemniej i wydajniej.


 

akademia it media szkolenia i kursy

DZIELIMY SIĘ WIEDZĄ

Akademia IT Media organizuje bezpłatne warsztaty i konferencje. Prowadzimy także specjalny kanał na portalu YouTube, dzięki któremu nasi kursanci mają okazję do ciągłej aktualizacji wiedzy. Wiedzą, aktualnościami oraz najnowszymi trendami z branży kreatywnej dzielimy się również w mediach społecznościowych takich jak Facebook i Instragram.

Nasi Trenerzy

Zespół IT Media tworzą ludzie z pasją: graficy, artyści, projektanci, informatycy i programiści — specjaliści w swoich dziedzinach, którzy chcą i potrafią dzielić się swoją wiedzą. Wykładowcy posiadają Certyfikaty firm producenckich, dbają o swój rozwój. Są praktykami, łączącymi udokumentowaną wiedzę i doświadczenie. Zgodnie z misją Akademii IT Media kładą duży nacisk na przygotowanie praktyczne słuchacza do samodzielnej pracy i tworzenia własnych projektów.

POZNAJ TRENERÓW AKADEMII IT MEDIA

FAQ

Czy IT Media można zaufać?

– Jesteśmy jedynym w Polsce Autoryzowanym Ośrodkiem Szkoleniowym Adobe oraz Maxon, a także Platynowym Partnerem Adobe

– Większość klientów wraca do nas na kolejne szkolenia oraz poleca nas znajomym

– Szkolenia dobieramy indywidualnie do potrzeb klientów na podstawie przeprowadzonej diagnozy potrzeb.

– Akademia IT Media działa nieprzerwanie od 2002, nasi certyfikowani Trenerzy są na bieżąco z każdą zmianą w programach z których szkolimy oraz z najnowszymi trendami.

– Przeszkoliliśmy już kilkanaście tysięcy specjalistów z branży kreatywnej

– Zapewniamy samodzielne stanowiska pracy wyposażone w najnowsze oprogramowanie z możliwością wyboru platformy i wersji językowej  oraz małe kameralne grupy szkoleniowe

– Nasi kursanci otrzymują certyfikaty Akademii IT Media, potwierdzające realizację zajęć w Autoryzowanym Ośrodku Szkoleniowym Adobe i Maxon. Wystawiane w języku polskim lub angielskim.

– Średnia naszych opinii na Google to 4,9

– Średnia naszych opinii na Facebooku  to 5,0

Czy trafię do grupy o różnym stopniu umiejętności?

Stosujemy różnorodne środki, aby grupa szkoleniowa była na podobnym stopniu zaawansowania. Po pierwsze, nasze szkolenia w ramach poszczególnych ścieżek podzielone są na moduły, rozróżniające poziom zaawansowania. Po drugie, przed szkoleniem przeprowadzamy krótki wywiad dotyczący poziomu zaawansowania pracy w danym programie. W końcu mała grupa szkoleniowa umożliwia indywidualne podejście prowadzącego, niezależnie od tego, jak kto akurat radzi sobie z danym zdaniem. Przy naszych flagowych szkoleniach takich jak: Photoshop, InDesign, Illustrator, After Effects oraz Premiere Pro przekazujemy przed szkoleniem Tutorial na Start, służący wyrównaniu wiedzy i przygotowaniu do szkolenia.

Czy na szkoleniu robimy praktyczne projekty?

Tak. Jako ośrodek szkoleniowy stawiamy na skuteczne umiejętności i samodzielność naszych kursantów. Każdy z uczestników wyposażony jest we własne stanowisko komputerowe oraz najnowszą wersję oprogramowania. Od początku do końca zajęcia są praktyczne. Wykonujemy profesjonalne projekty typowe dla branży i rodzaju szkolenia. Ponadto bardzo często zdarza się, że kursanci przynoszą swoje własne projekty, na których mogą pracować lub które mogą skonsultować.

Czy to szkolenie przyda się mojej firmie?

Grafika 2D/3D,  film, animacja, tworzenie stron www i aplikacji  – z naszych szkoleń wyjdziesz z konkretnymi umiejętnościami, które wzbogacą kompetencje Twojej firmy. Samodzielnie przygotujesz projekty najwyższej jakości w krótkim czasie. Mamy klientów, którzy po naszym szkoleniu wykonują swój projekt w kilka godzin zamiast spędzać nad nim dni lub tygodnie. Będziesz miał więcej czasu na kwestie estetyczne związane ze swoim projektem, nie marnując go na szukanie sposobu osiągnięcia celu lub określonej funkcji programu.

Digital marketing i szkolenia managerskie – otrzymasz praktyczne umiejętności i aktualną wiedzę odnośnie najskuteczniejszych form dotarcia do klienta i budowania wizerunku marki. Co ważne, po naszych szkoleniach samodzielnie wykonasz działania nowoczesne działania marketingowe w obszarach video marketingu, copywritingu, pozycjonowania. SEO, web designu, grafiki reklamowej, mediów społecznościowych czy skutecznego PR swojej firmy.

Czy dostanę poświadczenie ukończonego szkolenia?

Zapewniamy certyfikaty potwierdzające realizację zajęć w Autoryzowanym Ośrodku Szkoleniowym Adobe i Maxon –  Akademia IT Media. Wystawiane są one w języku polskim lub angielskim.

Na jakiej podstawie otrzymuje się certyfikat?

Na podstawie listy obecności prowadzonej podczas zajęć oraz samodzielnie przygotowanego projektu.

Co daje mi certyfikat IT Media?

Certyfikat ukończenia szkolenia lub szerzej kursu w Autoryzowanym Ośrodku Szkoleniowym Adobe jest świetną referencją dla aktualnego lub przyszłego pracodawcy. Niejednokrotnie klienci informują nas, że właśnie dzięki takiemu certyfikatowi dostali wymarzoną pracę. Najważniejszą jednak zaletą certyfikatu są realne umiejętności i wiedza, które on poświadcza. To one dają możliwość pełnego rozwinięcia zawodowych skrzydeł w branży kreatywnej.

Kto prowadzi zajęcia?

Stawiamy na doświadczenie i profesjonalizm. W naszym ośrodku zatrudniamy certyfikowanych trenerów Adobe oraz cenionych specjalistów w swojej dziedzinie. Poznaj naszą kadrę.

Gdzie odbywają się zajęcia?

Nasz główny ośrodek szkoleniowy znajduje się w Warszawie przy ul. Elektronowej 2, w budynku  B, klatce D (klatka środkowa), na piętrze 2. Na życzenie klienta, szkolenia odbywają się także na terenie całego kraju.

Czy organizujecie szkolenia zamknięte?

Tak. Organizujemy szkolenia zamknięte na miejscu w Warszawie, a także na terenie całej Polski.

Czym się różni szkolenie od kursu?

Szkolenie zapewnia zdobycie określonych umiejętności w danym obszarze. Większość szkoleń podzielona jest na moduły. Moduł I skierowany jest do osób zaczynających swoją przygodę z danym oprogramowaniem lub takich, które do tej pory uczyły się na własną rękę a teraz chcą poszerzyć lub usystematyzować zdobytą wcześniej wiedzę . Moduł II przeznaczony jest dla bardziej zaawansowanego specjalisty, który chce skrócić do minimum czas potrzebny na przygotowanie profesjonalnych projektów oraz być na bieżąco z najnowszymi trendami w branży. Komplet szkoleń z danego tematu tworzy pełen kurs. Kurs taki składa się więc z wszystkich modułów danego szkolenia, a w niektórych przypadkach poszerzony jest o dodatkowe szkolenia specjalistyczne. Kursy mają za zadanie dostarczyć komplet umiejętności w danym obszarze. Dla przykładu: Kurs Photoshop składa się z dwóch szkoleń. Szkolenia Photoshop – moduł I oraz szkolenia Photoshop – moduł II.

Kiedy i jak często odbywają się szkolenia?

Wszystkie szkolenia organizowane są cyklicznie. W naszym kalendarzu znajdziesz dokładne daty nadchodzących szkoleń.

Czy organizujecie szkolenia spełniające warunki refundacji przez Powiatowe Urzędy Pracy?

Akademia IT Media jako Autoryzowany Ośrodek Szkoleniowy Adobe przygotował i prowadzi wiele projektów szkoleniowych, które są finansowane we współpracy z Powiatowymi Urzędami Pracy. Zapraszamy do kontaktu z nami i indywidualnego wyboru swojej drogi szkoleniowej. Posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych WUP (2.14/00109/2005) i doświadczenie, więc chętnie służymy pomocą oraz radą.

Jeśli prowadzę działalność gospodarczą i wykupię szkolenie w IT Media, to czy mogę tę kwotę odliczyć od podatku?

Tak. Wystawiamy fakturę VAT.

W jakich godzinach odbywają się szkolenia?

Szkolenia w IT Media są prowadzone codziennie w każdy z dni roboczych w godzinach: 8:30 – 16:30

W jaki sposób są prowadzone zajęcia?

Nasze szkolenia odbywają się w kameralnych grupach 4-10 osób i mają charakter warsztatowy. Kursanci poznają praktyczne zastosowania narzędzi podczas wykonywania zadań, które zostały opracowane specjalnie na potrzeby szkolenia. Ponadto, uczestnicy mają do dyspozycji samodzielne stanowiska z możliwością wyboru komputerów działających na systemach iOS lub Windows.

Czy otrzymam potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia?

Po otrzymaniu zgłoszenia przesyłamy e-mailem potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia oraz fakturę pro forma.

Czy płatność za kurs można rozłożyć na raty?

Tak. Pełną opłatę należy uiścić najpóźniej do dnia rozpoczęcia szkolenia.

Aktualności