Szkolenie Adobe After Effects – moduł III

cena 3000 zł (netto)

24h (3 dni)

Ścieżka: Montaż filmowy i animacja

Termin szkolenia: 28-30 grudnia 2020

Skontaktuj się, aby potwierdzić termin!

Praktyczny warsztat z trenerem w formie:

Szkolenia online | Na żywo
lub
Szkolenia stacjonarnego

zapisz się

Szkolenie Adobe After Effects – moduł III

średnia ocen: 5.0

Szkolenie Adobe After Effects – moduł III

z certyfikatem Adobe Training Center | Warszawa | Online

Jako jedyny w Polsce Autoryzowany Ośrodek Szkoleniowy Adobe mamy zaszczyt zaprosić Cię na Szkolenie Adobe After Effects – moduł III z certyfikatem Adobe Training Center! Szkolenie prowadzone jest w formie zajęć stacjonarnych w Warszawie lub zdalnej pracy z domu w dowolnej lokalizacji. Ma charakter praktycznych ćwiczeń warsztatowych z trenerem.

Czy jesteś gotowy przejść na wyższy poziom pracy z programem Adobe After Effects? Szkolenie Adobe After Effects moduł III to propozycja dla zaawansowanych użytkowników, którzy chcieliby wypraktykować swoje umiejętności w oparciu o dobry projekt pod okiem doświadczonego trenera.

 

Jak wygląda Szkolenie Adobe After Effects Online?

.
 Stałe połączenie video z trenerem w czasie rzeczywistym

 Praktyczne ćwiczenia na żywo, wraz zadawaniem pytań trenerowi

– Uczestnik zdalnie wykonuje projekty na wysokiej klasy komputerach  w IT Media

 Trener widzi prace uczestników dzięki czemu może im w dowolnym momencie pomóc

 Bezpieczeństwo, oszczędność czasu i pieniędzy
 

Czego się nauczysz

W ramach szkolenia Adobe After Effects – moduł III:

Szkolenie After Effects moduł III to przede wszystkim działania praktyczne oparte na analizie i realizacji animowanego Key Art’u – od początku do końca.

Zobacz pełen program szkolenia>

 

Animowany Key Art

Głównym założeniem szkolenia jest realizacja i optymalizacja procesu twórczego animowanego Key Art’u. Dzięki temu otrzymasz więcej przestrzeni na wyrażanie własnego stylu. Dodatkowo zgłębisz wiedzę na temat głównych klatek animacji, które pozwolą Ci zachować płynność i miękkość ruchu. Będziesz mógł wykorzystać nabyte umiejętności w realizowanych projektach.

szkolenie adobe after effects efekty specjalne

 

Gra Return 2 Games: Book of Demons

Podstawą projektu realizowanego w ramach szkolenia After Effects moduł III będzie gra Return 2 Games: Book of Demons >>>
Grę można pobrać na stronie internetowej >>>
Wydawcą gry jest Thing Trunk >>>

Gra Book of Demons powstała w ramach projektu Return 2 Games. Twórcą gry jest warszawskie studio Thing Trunk. Cechą wyróżniającą Book of Demons, która stanowi również wspólny element pozostałych tytułów powstałych w wyniku projektu Return 2 Games, jest oprawa graficzna inspirowana światem gry – Papierowersum i książkami-rozkładankami. Wszystko, co ukazuje się nam na ekranie, zostało stworzone z papieru.

Ponadto gra zdobyła wiele nagród, w tym za warstwę wizualną. Tym bardziej warto przyjść na szkolenie i rozwinąć swoje umiejętności w oparciu o dobry projekt u doświadczonego prowadzącego.

 

Tworzenie efekt dymu

Zapewne posiadając już jakieś doświadczenie z programem After Effects, zdążyłeś się przekonać o jego wspaniałych możliwościach. Będąc uczestnikiem szkolenia, nauczysz się tworzenia realistycznej symulacji dymu, a nawet ognia. Dzięki temu techniki projektowania dymnych i ognistych efektów nie będą Ci już obce!

 

Praca z pluginem Element 3D

Dodatkowo w trakcie zajęć nauczysz się pracy z pluginem Element 3D, podpiętym pod program After Effects. Prawdopodobnie dzięki niemu zmienisz sposób podejścia do pracy z obiektami 3D. Odkryjesz nowe aspekty programu i nauczysz się jak w bardzo prosty sposób stworzyć profesjonalne animacje. Będziesz w stanie ożywić każdą scenerię. Wkrótce będziesz mógł się pochwalić nowymi umiejętnościami tworzenia trójwymiarowych obiektów. Zrobisz kolejny krok w rozwijaniu swoich kompetencji związanych z Motion Designem.

szkolenie adobe after effects tworzenie efektów specjalnych

 

Animacja postaci

Chciałbyś poznać metody tworzenia animacji wykorzystywane przez profesjonalistów? Dzięki szkoleniu After Effects moduł III zdobędziesz wiedzę na temat pracy z klatkami kluczowymi wprawiającymi w ruch każdą postać, jaką sobie tylko wymarzysz. Dodatkowo dowiesz się, jak wygląda proces powstawania szkieletu postaci. Nauczysz się jak zaprojektować przyciągającą wzrok, unikatową animację. Co ważniejsze techniki, które poznasz, będziesz mógł wykorzystać w przyszłości we własnych ilustracjach.

Podobnie jak dwa poprzednie moduły (ZOBACZ – moduł I, moduł II) szkolenie składa się z 3 intensywnych dni zajęć. Uczestnicy szkolenia poznają świat animacji postaci i przygotowanych wcześniej w Adobe Photoshop grafik. Oczywiście przy założeniu, że słuchacze są zaawansowanymi użytkownikami programu After Effects i znają już przekazywane na module I oraz II zasady, narzędzia, ekspresje, i elementarne procesy przetwarzania obrazu.

 

Zobacz jak wygląda szkolenie Adobe After Effects
 

Na szkoleniu After Effects moduł III wysoce wskazana jest dobra znajomość Adobe Photoshop oraz podstawowa znajomość Cinema 4D. Dzięki temu z łatwością przygotujesz cykliczną animację typową dla zastosowań w grach lub stronach internetowych, przy zachowaniu oryginalnej wizji artystycznej i wymogów technicznych.

Szkolenia stacjonarne odbywają się w komfortowej sali multimedialnej wyposażonej w sprzęt komputerowy najnowszej generacji z pełnym pakietem Adobe Creative Cloud na każdym stanowisku (przy wykorzystaniu pluginu Element 3D). Przyjazna atmosfera, indywidualne podejście (w szkoleniach bierze udział nie więcej niż 5-9 uczestników jednocześnie) oraz kompetencje instruktora – czynnego filmowca-profesjonalisty, sprawiają, że nauka jest przyjemna i skuteczna.

 

Dofinansowanie na Szkolenie Adobe After Effects

Jesteś osobą bezrobotną lub poszukujesz pracy i chciałbyś uzyskać dofinansowanie na Szkolenie Adobe After Effects? W Akademii IT Media prowadzimy wiele projektów szkoleniowych z Powiatowymi Urzędami Pracy. Dysponując wpisem w RIS (Rejestr Instytucji Szkoleniowych WUP (2.14/00109/2005) oraz wieloletnim doświadczeniem, pomagamy uczestnikom uzyskać dofinansowanie, które umożliwi wzięcie udziału w wymarzonym kursie, bądź szkoleniu.

W zdobyciu dofinansowania pomagamy również osobom pracującym w firmie zatrudniającej co najmniej 1 osobę na umowę o pracę. Taką możliwość uzyskamy przy wsparciu Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

Pozostałe osoby, które osiągnęły pełnoletność i mieszkają w Polsce mogą również skorzystać z nieoprocentowanych pożyczek w ramach programu Ministerstwa Rozwoju – „Pożyczki na kształcenie”.

Dofinansowania na szkolenia – czytaj więcej >

 

Opinie uczestników szkolenia Adobe After Effects

Nasze kursy i szkolenia cieszą się bardzo dobrymi opiniami. Uczestnicy najwyżej oceniają naszych wykładowców – ich przygotowanie, zaangażowanie i podejście do uczestników. Potwierdzamy, że staramy się stawiać na doświadczoną kadrę, która z pasją podchodzi do prowadzenia zajęć. Przychodząc na kurs, przekonasz się, że to prawda. Średnia naszych ocen w Google to 4,9 oraz 5,0 na Facebooku

Sprawdź nasze opinie na Google >

Zobacz darmowy wstęp do kursu

Dla kogo jest to szkolenie?

Szkolenie skierowane jest do zaawansowanych użytkowników programu Adobe After Effects, którzy chcieliby wypraktykować swoją wiedzę w oparciu o dobry projekt u doświadczonego trenera.
Osoba chcąca wziąć udział w szkoleniu powinna znać przekazywane w module I i II zasady, narzędzia, ekspresje i elementarne procesy przetwarzania obrazu oraz wykazywać się dobrą znajomością Adobe Photoshop i podstawową znajomością Cinema 4D.

Czego oczekujemy?

Bardzo dobrej znajomości programu Adobe After Effects, co da gwarancję właściwego wykorzystania czasu szkolenia. Realizacja modułu I i II After Effects optymalnie przygotowuje do zajęć. Osoby pragnące zrealizować szkolenie bez realizacji wcześniejszych modułów szkolenia After Effects będą proszone o rozwiązanie testu.

Program szczegółowy

Animowany Key ART – studium przypadku

  • Wprowadzenie – przygotowanie plików do pracy
  • Animacja postaci
  • Symulowanie ognia
  • Symulacja dymu
  • Animacja szkieletowa
  • Praca z dużymi plikami
  • Ekspresje do automatyzacji animacji postaci
  • Optymalizacja procesu projektowania
  • Budowanie geometrii sceny 3D na podstawie ilustracji

Nasi trenerzy

Jerzy Drozda

Od lat prowadzi na całym świecie szkolenia i wykłady z zakresu animacji, postprodukcji i sztuki filmowej. Jego umiejętności techniczne, niezrównana kreatywność, zdolność rozwiązywania problemów umożliwiły mu realizacje projektów w szeroko rozumianej branży kreatywnej i IT, a przystępny sposób nauczania sprawił, że obecnie jest on jednym z najszerzej znanych i najchętniej oglądanych instruktorów Adobe.

dowiedz się więcej
o tym wykładowcy

Standard szkolenia

Jedyny w Polsce
Autoryzowany Ośrodek Szkoleniowy
Adobe i Maxon

Certyfikowani wykładowcy - praktycy

Najnowsze oprogramowanie i samodzielne stanowisko komputerowe PC/MAC

Certyfikat i materiały szkoleniowe

Małe, kameralne grupy szkoleniowe

Pyszny obiad i kawa

Opinie z ankiet po szkoleniu

Szkolenie - ok. Wykładowca potrafi przekazać swoją wiedzę.

- Anna L.

Szkolenie było intensywne. Wykładowca jest charyzmatyczny. Obsługa ośrodka jest bardzo pomocna.

- Marta B.

Jak zawsze wysoki poziom!

- Agata S.

Zaloguj się, by móc dodawać opinie
IT Media
Average rating:  
 3 reviews
by Paweł on IT Media

Wykładowca był odpowiednio przygotowany do zajęć, dużym plusem szkolenia były zajęcia praktyczne

by Bartek on IT Media

Wszystko na jak najwyższym poziomie. Mogę polecić potencjalnym kursantom...

by Magda on IT Media

szkolenie zostało zrealizowane na b. wysokim poziomie

Czcesz zapytać o coś przed zakupem?
Napisz do nas na szkolenia@itmedia.pl

lub zadzwoń pod numer

+48 22 678 38 87

Zapraszamy na szkolenia stacjonarne oraz online. Skontaktuj się, aby potwierdzić terminu wybranego szkolenia!