Kursy montażu filmowego
i animacji

Kursy montażu filmowego i animacji to wyjątkowa możliwość nauczenia się technik tworzenia profesjonalnych materiałów wideo. Ucz się od  uznanych twórców filmowych. Samodzielnie i profesjonalnie twórz zachwycające filmy reklamowe. Wybierz interesujący Cię kurs montażu filmowego i animacji w Akademii IT Media – Autoryzowanym Ośrodku Szkoleniowym Adobe. Ucz się w formie warsztatów online na żywo lub w formie zajęć stacjonarnych w naszej siedzibie w Warszawie.

Zdobądź nową umiejętność i wybierz
Pojedyncze szkolenie

Kończąc to szkolenie
zyskujesz rangę
Adept

Co otrzymuję jako Adept:

 • Materiały szkoleniowe
 • Zniżki na oprogramowanie Adobe i tablety Wacom
 • Newsletter z materiałami rozwojowymi
 • Zaproszenia na bezpłatne
  Dni Otwarte w IT Media

Zdobądź komplet umiejętności i wybierz
Pełen kurs tworzenia video

Jest to kompleksowy kurs adresowany do wszystkich osób zainteresowanych pracą z filmem. Jerzy Drozda, jeden z najbardziej rozpoznawalnych twórców wideo i animacji, podzieli się swoimi osobistymi doświadczeniami przy pracy nad filmowymi projektami.

W ciągu sześciu intensywnych dni zajęć trener wprowadzi Cię w świat efektów wizualnych, począwszy od podstawowych pojęć programu do bardziej zaawansowanych funkcji i narzędzi, związanych zarówno z post-produkcją obrazu wideo, jak i generowaniem całkowicie oryginalnego materiału.

Kurs Montaż filmowy i efekty specjalne składa się z uzupełniających się szkoleń z zakresu: Adobe After Effects oraz Montażu i postprodukcji filmowej.

Kurs skierowany jest do osób, które chciałyby odkryć program Adobe After Effects zarówno od strony pojęć podstawowych, po bardziej zaawansowane zastosowania i przy okazji rozpocząć przygodę z grafiką trójwymiarową z Cinema 4D.

Przygotuj profesjonalny film od A do Z. Po pierwsze nagrywasz i robisz, to naprawdę dobrze. Po drugie montujesz i wypuszczasz w świat genialną produkcję filmową, która przyciągnie uwagę niejednego odbiorcy. Kurs Filmowania i Montażu to idealna propozycja dla osób, które chciałyby przygotować własny materiał video, przy użyciu nawet najprostszych urządzeń.

Jest to kompleksowy kurs adresowany do wszystkich osób zainteresowanych pracą z filmem oraz animacją. Jerzy Drozda, jeden z najbardziej rozpoznawalnych twórców wideo i animacji, podzieli się swoimi osobistymi doświadczeniami przy pracy nad filmowymi projektami.

Kończąc to szkolenie
zyskujesz rangę
Specjalista

Co otrzymuję jako Specjalista:

 • Materiały szkoleniowe
 • Zniżki na oprogramowanie Adobe i tablety Wacom
 • Newsletter z materiałami rozwojowymi
 • Zaproszenia na bezpłatne
  Dni Otwarte w IT Media
 • Komplet filmów tutorialowych na Start (Photoshop, Illustrator, InDesign, Premiere Pro, After Effects)

Zdobądź nowy zawód i wybierz
Kurs specjalizacji zawodowej

Kurs Motion Designer wprowadza w świat efektów specjalnych, motion designu i obróbki ruchomego obrazu. To idealna możliwość pracy z potężnym narzędziem wykorzystywanym zarówno przez amatorów, jak i profesjonalistów tworzących wysokobudżetowe filmy pełnometrażowe.

Kurs skierowany jest przede wszystkim do osób, które chciałyby tworzyć efektowne animacje w filmach oraz pragną rozpocząć przygodę z grafiką trójwymiarową.

Kurs jest idealną propozycją dla osób, które są zainteresowane pracę z filmem i chcą w przyszłości projektować profesjonalne, a zarazem oryginalne czołówki filmowe, logo czy animacje.

Kończąc to szkolenie
zyskujesz rangę
Profesjonalista

Co otrzymuję jako Profesjonalista:

 • Materiały szkoleniowe
 • Zniżki na oprogramowanie Adobe i tablety Wacom
 • Newsletter z materiałami rozwojowymi
 • Zaproszenia na bezpłatne
  Dni Otwarte w IT Media
 • Komplet filmów tutorialowych na Start (Photoshop, Illustrator, InDesign, Premiere Pro, After Effects)
 • Kubek Kreatywności

Kursy montażu filmowego i animacji

Montaż filmów dla osób na co dzień niezwiązanych z branżą, może wydawać się niezwykle skomplikowaną i trudną do nabycia kompetencją. Jednak trudno zaprzeczyć, że ta umiejętność staje się coraz bardziej pożądanym narzędziem pracy. Obecnie w przestrzeni internetowej dostępnych jest wiele, często darmowych szkoleń i poradników, które pomagają zdobyć podstawową wiedzę w tej dziedzinie i przybliżyć na czym polega montaż filmów online. Jednak chcąc doskonalić się w sztuce, jaką jest edycja video online, warto pomyśleć o wsparciu indywidualnym, jakim może być profesjonalny kurs montażu filmów.

Kurs montażu – od początkującego do profesjonalisty

Kurs montażu wideo pomaga nie tylko opanować podstawy, ale także doskonalić się w dziedzinie montażu, nawet jeśli zainteresowany nie wiąże swojej przyszłości z tego rodzaju branżą. Profesjonalne szkolenie daje możliwość weryfikacji efektów swojej pracy pod okiem specjalisty. To sprawia, że dużo efektywniej można nauczyć się podstaw montażu video online, a także ułatwia ścieżkę rozwoju swoich umiejętności i pasji. Kurs montażu dostarcza rzetelnej wiedzy oraz umiejętności praktycznych zarówno dla adeptów, jak i osób działających na co dzień w przestrzeni filmów wideo. Konstruktywny feedback profesjonalistów zajmujących się montażem na najwyższym poziomie jest znacznie pewniejszą bazą informacji niż niejedno forum poświęcone tej branży.

Kurs montażu wideo – praca z wykorzystaniem najnowszej technologii i najlepszych narzędzi

Planując poszerzanie kompetencji oraz zdobywanie doświadczenia w montażu filmów, warto już od samego początku rozpocząć pracę na narzędziach, które skutecznie ułatwią dalszy rozwój oraz będą wykorzystywane w pracy zawodowej. Montaż filmów online za pomocą prostych programów do obróbki wideo może przynosić niesatysfakcjonujące efekty oraz spowalniać proces pozyskiwania nowych umiejętności. To sprawia, że użytkownicy zmuszeni są zmienić oprogramowanie na nieco lepsze, najczęściej płatne i rozpocząć naukę operowania narzędziami od nowa. Jednak testowanie oraz wdrażanie nowych rozwiązań może okazać się bardzo czasochłonne i nieefektywne. Z tego powodu warto od samego początku zainwestować w kurs montowania filmów, który zawiera w sobie kompendium wiedzy dotyczących montażu filmów oraz niezbędnych narzędzi, aby móc wykonać pracę na najwyższym poziomie.

Profesjonalny kurs montażu filmów i animacji – dlaczego warto się na niego zdecydować?

Akademia IT Media posiada bogatą ofertę szkoleń z montażu filmów wideo – od tworzenia przekonujących opowieści przy pomocy kolejnych kadrów i scen, aż do używania profesjonalnych efektów wizualnych i animacji w tworzonych filmach. A ponadto w ramach szkolenia:

 • Uczestnicy uczą się innowacyjnych technik wpływania na emocje widza,
 • Nauka praktycznych rozwiązań w optymalizacji całego procesu montażu, co pozwala nabrać pewności siebie w tym zakresie,
 • Nauka programów, które usprawniają pracę z montażem oraz tworzeniem animacji,
 • Zdobycie kompleksowych umiejętności niezbędne w pracy z tworzeniem efektów specjalnych,
 • Zapewnienie profesjonalnego wsparcia na każdym etapie kursu,
 • Zdobycie Certyfikatu Adobe Training Center.

Kurs montażu filmów zakończony uzyskaniem Certyfikatu Adobe Training Center

Certyfikat ukończenia szkolenia lub kursu w Autoryzowanym Ośrodku Szkoleniowym Adobe to doskonała referencja dla aktualnego lub przyszłego pracodawcy. Bowiem każdy uczestnik szkoleń otrzymuje certyfikat sygnowany logiem Adobe. Najważniejszą zaletą certyfikatu są realne umiejętności oraz wiedza, które on poświadcza. To bardzo często wiąże się z dużo łatwiejszym startem w branży kreatywnej oraz możliwością ubiegania się o stanowiska w renomowanych firmach zarówno w kraju, jak i za granicą.

Warto dodać, iż certyfikaty potwierdzające realizację zajęć w Autoryzowanym Ośrodku Szkoleniowym Adobe i Maxon (Akademia IT Media), wystawiane są w języku polskim lub angielskim.

Kurs montażu filmów wideo – wybierz najwygodniejszą dla siebie formę

W Akademii IT Media prowadzone są kompleksowe kursy oraz pojedyncze szkolenia zarówno dla osób indywidualnych, firm czy instytucji publicznych. Należą do nich:

 1. Szkolenia stacjonarne – praktyczny kurs montowania filmów prowadzony w Certyfikowanym Ośrodku Szkoleniowym. Ta forma zajęć daje możliwość pracy z dodatkowymi narzędziami – np. tabletem graficznym, kalibratorem, profesjonalną kamerą. Ponadto stacjonarny kurs montażu wideo jest także doskonałym sposobem na wymianę doświadczeń wśród uczestników z różnych branż, wydziałów czy organizacji.
 2. Szkolenia online na żywo – praktyczny kurs montażu online, który daje możliwość nauki z dowolnego miejsca w Polsce. Realizowany jest w czasie rzeczywistym, poprzez stałe połączenie wideo z trenerem prowadzącym kurs. Trener widzi prace uczestników, dzięki czemu może im w dowolnym momencie pomóc. Kurs montażu wideo online to forma pracy zdalnej na wysokiej klasy komputerach udostępnionych w siedzibie IT Media oraz możliwość korzystania ze stanowisk IT Media w dowolnych godzinach w terminie szkolenia.

Akademia IT Media oferuje także kurs montażu filmów w formie szkolenia otwartego, zamkniętego oraz indywidualnych konsultacji na różnym poziomie zaawansowania.