Szkolenia finansowane przez Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Szanowny Pracodawco!
Grafiku, Web designerze, Filmowcu i Marketerze!

Zapraszamy Cię do skorzystania ze wsparcia rozwoju Twojej firmy poprzez zdobycie nowych kompetencji i umiejętności cyfrowych. W ramach współpracy z Krajowym Funduszem Szkoleniowym jest to możliwe. W tym roku priorytety wydatkowania Krajowego Funduszu Szkoleniowego są ukierunkowane w dużej mierze na wsparcie kształcenia ustawicznego w związku z zastosowaniem w firmach nowych technologii i narzędzi cyfrowych.

Jesteś pracodawcą i zatrudniasz minimum jedną osobę na umowę o pracę? Jeśli tak, ten fundusz jest dla Ciebie. Nowa sytuacja społeczna postawiła przed pracodawcami wiele wyzwań, więc jeśli uważasz za zasadne rozwinięcie nowych umiejętności w swoich zespołach, zapraszamy.

Opracujemy zgodne z założonym przez Ciebie kierunkiem rozwoju projekty dla Twoich pracowników i dla Ciebie. Pomożemy w przygotowaniu dokumentacji do wniosku KFS. Posiadanie aktualnych kompetencji cyfrowych będzie niewątpliwym atutem. Skontaktuj się z nami!

 

krajowy fundusz szkoleniowy

 

Co musisz zrobić?

Krok 1 – Wybierasz obszar rozwoju!

Wchodzisz na poniższą stronę a następnie dzwonisz do nas – 22 678 38 87. Określamy wspólnie Twoje potrzeby szkoleniowe. Wybierasz pojedyncze szkolenie lub cały kurs tematyczny (może to być pakiet szkoleń z różnych tematów). Zbierzemy wszystko i stworzymy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.
https://itmedia.pl/rozwoj-w-itmedia/

Krok 2 – Otrzymujesz konkretną ofertę potrzebną do wniosku KFS!

IT Media wysyła Ci mailowo pełną ofertę szkolenia/kursu wraz z zaplanowanymi terminami na kilka miesięcy do przodu oraz niezbędne dokumenty –  wzór certyfikatu i zaświadczenia, jaki otrzymasz od nas po ukończonym szkoleniu.

Krok 3 – Wypełniasz wniosek

Ze strony swojego powiatowego Urzędu Pracy ściągasz wniosek o dofinansowanie i wypełniasz go. Jeśli w danym wniosku będzie załącznik do wypełniania przez jednostkę szkolącą – przesyłasz wniosek do IT Media – konsultant ds. szkoleń wypełnia załącznik i odsyła Ci skan oraz oryginał pocztą.

Krok 4 – Przedstawiasz szansę na bezpłatny rozwój firmy swojemu pracodawcy

Prosisz pracodawcę o zgodę na udział w finansowanym przez KFS szkoleniu. Pokazujesz ofertę oraz gotowy wniosek. Informujesz go o kompetencjach jakie w ten sposób zdobędzie firma. Otrzymujesz podpis pracodawcy. Zanosisz wniosek w wyznaczonym terminie do urzędu pracy.

Krok 5 – Czekasz na pozytywne rozpatrzenie swojego wniosku.

Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku  podpisujesz umowę z Urzędem Pracy.

Krok 6 – Rozpoczynasz szkolenie w Akademii IT Media

Pełen entuzjazmu szkolisz się pod okiem najlepszych specjalistów w branży. Cieszysz się ze spełnienia swojego marzenia. Podnosisz swoje zawodowe kwalifikacje i przyczyniasz się do sukcesu firmy.

Jaki jest termin składania wniosków?

Terminy składania wniosków są różne dla każdego z powiatowych Urzędów Pracy. Sprawdź termin na stronie swojego Urzędu!

 

Kto może skorzystać z dofinansowania?

O środki z KFS może wystąpić każdy pracodawca zatrudniający pracowników na podstawie umowy o pracę. Nie jest pracodawcą podmiot prowadzący działalność gospodarczą i niezatrudniający pracowników w ramach umowy o pracę, współpracujący wyłącznie ze współmałżonkiem, zatrudniający osoby na podstawie umowy o dzieło.

 

Jaka jest wysokość dofinansowania?

Zasada zależy od wielkości przedsiębiorstwa ubiegającego się o dofinansowanie. Pracodawca może otrzymać środki KFS na sfinansowanie kształcenia ustawicznego podejmowanego przez siebie i swoich pracowników w wysokości:

– 80% kosztów kształcenia ustawicznego, ale nie więcej niż do wysokości 300% przeciętnego wynagrodzenia w danym roku na jednego uczestnika,
– 100% kosztów kształcenia ustawicznego – w przypadku mikroprzedsiębiorcy (do 10 osób zatrudnionych) – ale nie więcej niż do wysokości 300% przeciętnego wynagrodzenia w danym roku na jednego uczestnika.

 

Dlaczego warto wybrać IT Media?

– Mamy szkolenia o których marzysz!
– IT Media posiada wpis do Instytucji Szkoleniowych WUP (nr 2.14/00109/2005) i doświadczenie w zakresie realizacji projektów szkoleniowych w ramach współpracy z Powiatowymi Urzędami Pracy.
– Jesteśmy jedynym w Polsce Autoryzowanym Ośrodkiem Szkoleniowym Adobe i Maxon. Gwarantujemy zdobycie umiejętności na najwyższym poziomie.
– Szkolimy z innowacyjnych technologii i nowych rozwiązań
– Dzięki szkoleniu w IT Media zrozumiesz w pełni wszystkie możliwości narzędzia w którym pracujesz lub chciałbyś pracować.
– Zdobędziesz skuteczne nawyki profesjonalisty dzięki czemu skrócisz do minimum czas przygotowania zachwycających projektów
– Poznasz dalsze możliwości rozwoju zawodowego w ścieżce, która będzie nie tylko Twoją pracą, ale również pasją.
– Uczestnicy naszych szkoleń bez problemu odnajdują się na wymagający rynku pracy w Polsce i za granicą
– Krok po kroku pomożemy Tobie oraz Twojej firmie w otrzymaniu dofinansowania.

Misją IT Media jest dbanie o wysoki poziom kształcenia, a swój cel osiągamy poprzez specjalistyczne szkolenia, które wspierają rozwój w dziedzinach związanych z nowymi technologiami albo zawodach deficytowych, w tym wykorzystujących narzędzia cyfrowe:

– Marketing (video/animacja, copywriting, www, content marketing, SEO)
– PR i reklama
– Grafika komputerowa (2D/3D)
– Tworzenie stron www i Web design
– Projektowanie aplikacji internetowych oraz na urządzenia mobilne,
– Programowanie gier.
– Szczególnie polecamy ścieżki:

Grafika komputerowa i DTP >
Tworzenie stron www oraz aplikacji >
Montaż filmowy i animacja >
Digital Marketing >
Grafika 3D i tworzenie gier >

Wykonaj PIERWSZY KROK i zadzwoń lub napisz do nas: 22 678 38 87, szkolenia@itmedia.pl.

Potem wszystko będzie już łatwiejsze. Wspieramy Cię przez cały proces aplikacji.