Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Akademia IT Media

Szkolenia dla nauczycieli ODN Akademia IT Media

ODN Akademia IT Media to Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli, którego organem prowadzącym jest IT Media s.c. J. Chojnowski,
A. Perzanowski.

Zapewniamy doskonalenie zawodowe nauczycieli i dyrektorów szkół, a także towarzyszymy im w rozwoju z zakresu wykorzystania metod
i narzędzi komunikacji w świecie cyfrowym. Naszą specjalizacją są szkolenia dla nauczycieli i rad pedagogicznych z obszarów:

 • multimediów w edukacji,
 • grafiki komputerowej,
 • wideo,
 • animacji,
 • promocji w Internecie,
 • tworzenia stron internetowych,
 • tworzenia gier.

Akredytowana Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli

ODN Akademia IT Media posiada akredytację Mazowieckiego Kuratora Oświaty nr RED.5470.11.2023.BN oraz wpis do ewidencji niepublicznych placówek doskonalenia nauczycieli prowadzonej przez samorząd województwa mazowieckiego.

Szkolenie dla nauczyciela w ODN Akademia IT Media - dla kogo?

Dla nauczycieli przedmiotów zawodowych, którzy realizują podstawę programową zgodnie z kwalifikacjami zawodowymi: technik reklamy, technik fotografii i multimediów, technik grafiki i poligrafii, technik informatyk, technik programista. Dla nauczycieli informatyki i plastyki, którzy chcieliby w atrakcyjny dla ucznia sposób realizować zapisy podstawy programowej. Dla nauczycieli, przedmiotów ogólnych, którzy chcieliby wykorzystywać narzędzia TIK w swojej pracy.

Szkolenie TIK w edukacji dla nauczyciela

Zgodnie z naszym profilem i dotychczasowym doświadczeniem, oferujemy nauczycielom optymalne wsparcie w procesie nabywania kompetencji cyfrowych.

W naszych szkoleniach wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie. Proponowana przez nas metodyka pracy uwzględnia założenia i treści podstawy programowej, kreatywną pracę ucznia, kompetencje cyfrowe XXI wieku i wspiera przygotowanie uczniów do wykonywania zawodów przyszłości.

Proponowane szkolenia TIK dla nauczycieli realizujemy zarówno w formie stacjonarnej, jak i online. Dostosowujemy się do możliwości i dyspozycyjności uczestników.

Rodzaje naszych szkoleń

Szkolenia otwarte

Szkolenia otwarte

Wierzymy, że klucz do sukcesu w edukacji leży w ciągłym rozwoju, dlatego nasze szkolenia są zaprojektowane tak, by nie tylko podnieść umiejętności nauczycieli w zakresie nowych technologii, ale także by inspirować ich do wprowadzania innowacji w nauczaniu.

Szkolenia zamknięte

Szkolenia zamknięte

Podczas praktycznych szkoleń, nauczyciele mają możliwość nie tylko pogłębiania wiedzy w zakresie wybranych technologii, ale również nauczenia się, jak skutecznie stosować te narzędzia w celu zwiększenia zaangażowania i motywacji uczniów.

Szkolenia dla Rad Pedagogicznych

Szkolenia dla Rad Pedagogicznych

Zdajemy sobie sprawę, jak istotna jest rola Rad Pedagogicznych w kształtowaniu nowoczesnej edukacji, dlatego oferujemy specjalnie zaprojektowane szkolenia, które wspierają nauczycieli w integrowaniu nowych technologii z metodami nauczania.

Szkolenia dla Nauczycieli Przedmiotów Zawodowych

Szkolenia dla Nauczycieli Przedmiotów Zawodowych

Szkolenia skierowane do nauczycieli, którzy realizują podstawę programową zgodnie z kwalifikacjami zawodowymi mi.in: technik reklamy, technik fotografii i multimediów, technik grafiki i poligrafii, technik informatyk, technik programista.

Szkolenia e-learningowe

Szkolenia e-learningowe

Program "Kreatywny Start" wspiera nauczycieli w kształceniu uczniów w dziedzinach cyfrowych i kreatywnych, oferując kursy online, webinaria i materiały dydaktyczne, z naciskiem na technologie Adobe i przygotowanie do egzaminów zawodowych.

Rozwiń multimedialne kompetencje nauczyciela

Oferta edukacyjna ODN Akademia IT Media to szkolenia prowadzone zarówno  dla pojedynczego nauczyciela, jak i całej rady pedagogicznej. Nasze ścieżki rozwoju TIK w pracy nauczyciela to:

 • grafika i DTP
 • nagrywanie i montaż wideo
 • digital marketing i tworzenie stron internetowych
 • 3D i tworzenie gier
 • prowadzenie efektywnych lekcji
 • zarządzanie i administracja dokumentami
 • praca ze sprzętem audio-wideo
 • praca w środowisku online.

Szkolenia TIK dla nauczycieli

Skutecznie kształcimy kompetencje przyszłości, jakimi są technologie informacyjno-komunikacyjne (TIK). Jesteśmy dla każdego, kto szuka wiedzy, umiejętności i inspiracji. Bazujemy na najnowszej wiedzy rynkowej w dziedzinie komunikacji multimedialnej, na doświadczeniach Akademii IT Media, działającej nieprzerwanie od 2002 roku oraz na naszych wieloletnich doświadczeniach w pracy z nauczycielami. Nasi Trenerzy to certyfikowani praktycy, którzy służą wsparciem merytorycznym i są na bieżąco z najnowszymi trendami w edukacji.

Kursy i szkolenia dla nauczycieli w ODN Akademia IT Media realizowane są w formie praktycznych warsztatów z wykorzystaniem programów i sprzętu multimedialnego. Zapewniamy indywidualne podejście do uczestnika oraz materiały do pracy z uczniami.

Prowadzimy zarówno szkolenia dla nauczycieli przedmiotów zawodowych, jak i przedmiotów ogólnokształcących we wszystkich typach szkół.

“Kompetencje cyfrowe są obecnie równie ważne, jak umiejętność czytania, pisania i rozumowania matematycznego, więc Europa potrzebuje ludzi z kompetencjami cyfrowymi, którzy nie tylko są w stanie korzystać z tych technologii, ale również wprowadzać w nich innowacje i odgrywać wiodącą rolę.”

(Komisja Europejska, Zalecenie Rady w sprawie kompetencji kluczowych w procesie uczenia się przez całe życie,
COM(2018) 24 final, Bruksela, 17 stycznia 2018).

Dlaczego warto wybrać szkolenia w ODN Akademia IT Media:

Posiadamy akredytację Mazowieckiego Kuratora Oświaty

Korzystamy z blisko 20 lat doświadczenia naszego centrum szkoleniowego -IT Media

Gwarantujemy skuteczne umiejętności

Zapewniamy specjalistyczne szkolenia
i pomoce edukacyjne

Dostarczamy najlepsze oprogramowanie
i sprzęt

Uczymy profesjonalnej obróbki zdjęć i filmów
np. korekcji ciemnych i nieostrych ujęć

Nasi wykładowcy to certyfikowani praktycy

Jedyny w Polsce Elitarny Edukacyjny Partner Adobe
oraz Partner Szkoleniowy Black Magic Design i Maxon

Oferujemy wsparcie twórców programu Kreatywny Start

Szkolenia dla nauczycieli z certyfikatem

Uczestnicy szkolenia otrzymują certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności oraz zaświadczenie Niepublicznej Placówki Doskonalenia Nauczycieli.

Jak prowadzimy szkolenia dla nauczycieli?

Stacjonarnie w Akademii IT Media w Warszawie

Online na żywo

W Twojej szkole

Kursy i szkolenia dla nauczycieli ODN - stacjonarnie i online

Jako Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Akademia IT Media specjalizujemy się w kształceniu kompetencji z zakresu nowych technologii w edukacji (TIK). Zapewniamy profesjonalnie przeprowadzone praktyczne warsztaty stacjonarnie w naszym ośrodku w Warszawie, szkolenia online na żywo, a na specjalne życzenie także szkolenia stacjonarne w szkole.

1. Szkolenia stacjonarne dla nauczyciela w ODN | Warszawa

Szkolenia stacjonarne odbywają się w naszej siedzibie w Warszawie przy ulicy Elektronowej 2 budynek B. Łatwy dojazd zapewnia kilka linii i pętla autobusowa w pobliżu, a na zmotoryzowanych czeka duży parking.

Szkolenia dla nauczycieli w ODN Akademia IT Media prowadzone są w specjalnie przygotowanych salach, gdzie zarówno uczestnicy, jak i prowadzący, mają zapewniony komfort pracy oraz niezbędne narzędzia. Do dyspozycji nauczycieli przygotowaliśmy samodzielne stanowiska komputerowe z możliwością wyboru systemu operacyjnego Windows lub iOS, najnowsze wersje aplikacji oraz sprzęt do nauki tworzenia filmów, fotografii i grafiki.

Zapewniamy również pyszny obiad, kawę i wyjątkową przestrzeń do rozmów, czy wymiany doświadczeń z nauczycielami z innych placówek.

2. Szkolenia i kursy online dla nauczyciela | online na żywo

Dla nauczycieli, którzy nie mogą pojawić się na szkoleniach stacjonarnych w naszym ośrodku, wprowadziliśmy szkolenia i kursy online.

Masz pytania o szkolenia dla nauczycieli
w ODN Akademia IT Media?

Napisz do nas na [email protected]

lub zadzwoń pod numer

+48 22 674 51 12

Opinie z ankiet po szkoleniu

Bardzo produktywne szkolenie - duża dawka wiedzy, którą wykorzystywaliśmy podczas warsztatów, profesjonalni i cierpliwi szkoleniowcy (ogromne wsparcie na każdym etapie projektu), świetna atmosfera. Z pewnością i przyjemnością wrócę na kolejne szkolenia!- Iga M.

znakomite szkolenie dla nauczycieli, wykładowca bardzo cierpliwy i wyrozumiały, Ośrodek prowadzi szkolenia na aktualne tematy

- Donata L.

Uczestniczyłam już w dwóch szkoleniach w Waszym Ośrodku i jestem zadowolona :) Prowadzący z dużą cierpliwością tłumaczył i wyjaśniał niezrozumiałe kwestie, chętnie odpowiadał na pytania.

- Marzanna C.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

IT Media
Average rating:  
 0 reviews

Najczęściej zadawane pytania

TIK w szkole - co to znaczy?

Definicja TIK określa, że jest to skrót zwrotu technologie informacyjno-komunikacyjneTIK w edukacji oznacza nic innego, jak wykorzystanie w codziennej pracy nauczycieli nowych technologii i narzędzi cyfrowych. Jak podaje Komisja Europejska, edukacja powinna wspierać digitalizację współczesnej gospodarski. Technologia ICT (Information and Communication Technologies) spolszczona do skrótu TIK jest kluczowa, aby umieć funkcjonować w erze digitalizacji.

Czy w IT Media są ciekawe szkolenia dla nauczyciela?

Szkolenia dla nauczycieli, rad pedagogicznych i dyrektorów przygotowane przez ODN Akademia IT Media to certyfikowane kursy doszkalające z nowych technologii informacyjno-komunikacyjnych (TIK), świata cyfrowego, digital marketingu, zarządzania czasem i dokumentami, a także z prowadzenia efektywnych lekcji. Nasze ciekawe kursy i szkolenia pedagogiczne zapewniają awans zawodowy nauczycieli, dyrektorów i innych pracowników placówek edukacyjnych i rozwijają kluczowe kompetencje nauczycieli w edukacji wczesnoszkolnej, ostatnich lat podstawówki, jak i liceów czy uczelni.

Jaka jest cena szkolenia dla nauczyciela, rady pedagogicznej lub dyrektora w IT Media?

Ceny szkoleń zależą od prowadzonej długości szkolenia, poziomu zaawansowania tematu i formy prowadzenia szkolenia. W ofercie mamy kilkugodzinne szkolenia jednodniowe, jak i kilkudniowe kursy dla pojedynczych osób lub grup.

Czy zapisując się na szkolenia dla nauczyciela online otrzymasz certyfikat?

Tak. Szkolenia dla nauczycieli online z certyfikatem są równoznaczne z uzyskaniem certyfikatu na szkoleniu stacjonarnym.

Czy po ukończeniu szkolenia otrzymam zaświadczenie ODN?

Tak. Placówka Doskonalenia Nauczycieli IT Media wydaje imienne certyfikaty ukończenia szkolenia w Akademii IT Media dla każdego nauczyciela lub dyrektora, którzy wezmą udział w szkoleniu. Co więcej, jako ODN Akademia IT Media wydajemy zaświadczenia dla nauczyciela o ukończeniu formy doskonalenia zawodowego (zgodnie z §20 ust. 2. Rozporządzenia MEN z 19 listopada 2009 r. Dz.U. nr 200 poz.1537, z późniejszymi zmianami).

Produkt dodany do koszyka

×