Szkolenie Adobe After Effects – moduł II

cena 2900 zł (netto)

24h (3 dni)
8:30-16:30

Ścieżka: Montaż filmowy i animacja

Termin szkolenia: 21-23 grudnia 2020

Skontaktuj się, aby potwierdzić termin!

Praktyczny warsztat z trenerem w formie:

Szkolenia online | Na żywo
lub
Szkolenia stacjonarnego

zapisz się

Szkolenie Adobe After Effects – moduł II

średnia ocen: 5.0

Szkolenie Adobe After Effects – moduł II

z certyfikatem Adobe Training Center | Warszawa | Online

Jako jedyny w Polsce Autoryzowany Ośrodek Szkoleniowy Adobe mamy zaszczyt zaprosić Cię na Szkolenie Adobe After Effects – moduł II z certyfikatem Adobe Training Center! Szkolenie prowadzone jest w formie zajęć stacjonarnych w Warszawie lub zdalnej pracy z domu w dowolnej lokalizacji. Ma charakter praktycznych ćwiczeń warsztatowych z trenerem.

Szkolenie Adobe After Effects moduł II jest naturalną kontynuacją modułu I. Zajęcia skierowane są przede wszystkim do zaawansowanych użytkowników, którzy zapoznali się już z podstawami programu. Ich celem jest optymalizacja i automatyzacja procesu twórczego i szersze zastosowanie ekspresji i skryptów.

 

Jak wygląda Szkolenie Adobe After Effects Online?

.
 Stałe połączenie video z trenerem w czasie rzeczywistym

 Praktyczne ćwiczenia na żywo, wraz zadawaniem pytań trenerowi

– Uczestnik zdalnie wykonuje projekty na wysokiej klasy komputerach  w IT Media

 Trener widzi prace uczestników dzięki czemu może im w dowolnym momencie pomóc

 Bezpieczeństwo, oszczędność czasu i pieniędzy
 

Czego się nauczysz

W ramach szkolenia Adobe After Effects – moduł II:

Szkolenie After Effects moduł II to przede wszystkim działania praktyczne, których efektem stanie się skończona, wykonana przez uczestników animacja, zawierająca różne elementy post-produkcyjne. Szkolenia odbywają się w komfortowej sali multimedialnej wyposażonej w sprzęt komputerowy najnowszej generacji z pełnym pakietem Adobe Creative Cloud na każdym stanowisku. Przyjazna atmosfera, indywidualne podejście (w szkoleniach bierze udział nie więcej niż 5-8 uczestników jednocześnie) oraz kompetencje instruktora – czynnego filmowca-profesjonalisty, sprawiają, że nauka jest przyjemna i skuteczna.

Zobacz pełny program szkolenia >

 

Tworzenia efektów specjalnych

Adobe After Effects jest w czołówce najlepszych programów przeznaczonych do postprodukcji, tworzenia efektów specjalnych, animacji oraz klipów wideo. Korzystają z niego profesjonaliści przy tworzeniu klipów reklamowych czy hitów kinowych.

W module II masz szansę rozszerzyć swoją dotychczasową wiedzę na temat dostępnych funkcji programu After Effects. Przekonasz się, że niezwykłe efekty wcale nie muszą być skomplikowane, żeby zaimponować swojemu zleceniodawcy pomysłem i kreatywnością. Dodatkowo dzięki zgłębieniu sztuki “oszukiwania oka widza” zaczniesz tworzyć imponujące efekty prostymi metodami.

 

12 zasad animacji Walta Disneya

W trakcie szkolenia Adobe After Effects moduł II poznasz zasady, którymi kierował się sam Walt Disney w tworzeniu filmów animowanych. Możliwe, że dzięki zrozumieniu tych dwunastu punktów w przyszłości stworzysz projekt, który zasłuży na Oskara. Jeżeli nawet nie, to na pewno przyda Ci się wiedza na temat kluczowych zasad, według których powstawały kultowe filmy animowane, na których wychowują się kolejne pokolenia.

 

szkolenie after effects moduł 2 12 zasad walta disneya

 

Motion Designu

Najczęściej wybieranym programem do projektowania grafiki animowanej jest właśnie After Effects. W swojej pracy korzystają z niego m.in. twórcy reklam, czołówek telewizyjnych czy filmowych. Na szkoleniu odkryjesz wiele niezbędnych narzędzi, które będziesz mógł wykorzystać przy tworzeniu grafiki animowanej. Będziesz w stanie wprawić w ruch każdy obiekt. Zostaniesz mistrzem płynnej animacji!

 

Zmiany zdjęć 2D w grafiki 3D

Chciałbyś przekształcać zwykłe fotografie w trójwymiarowe animacje? Po szkoleniu będziesz w stanie na podstawie zwykłego zdjęcia zmienić obraz w trójwymiarową scenerię. Umożliwisz odbiorcy podziwianie widoku tak, jakby był na miejscu fotografa z możliwością rozglądania się do góry, na dół i na boki. Ponadto razem z trenerem wypróbujesz funkcję vanishing point (znikający punkt). Przekonasz się, że jest to interesująca opcja, którą oferuje nam program After Effects. Gwarantujemy, że polecenie, jakim jest vanishing point za każdym razem zrobi na Tobie ogromne wrażenie.

 

szkolenie adobe after effects moduł 2 12 zasad walta disneya

 

Szkolenie Adobe After Effects składa się z trzech intensywnych dni wprowadzających w świat bardziej zaawansowanych funkcji i narzędzi programu, związanych zarówno z post-produkcją obrazu wideo, jak i generowaniem całkowicie oryginalnego materiału (motion-design), zaawansowane kluczowanie, praca ze skryptami czy puppet tool. Co ważniejsze wszystko ilustrowane znakomitymi przykładami najlepszych tego typu produkcji z całego świata.

 

Zobacz jak wygląda szkolenie Adobe After Effects
 

Dofinansowanie na Szkolenie Adobe After Effects

Jesteś osobą bezrobotną lub poszukujesz pracy i chciałbyś uzyskać dofinansowanie na Szkolenie Adobe After Effects? W Akademii IT Media prowadzimy wiele projektów szkoleniowych z Powiatowymi Urzędami Pracy. Dysponując wpisem w RIS (Rejestr Instytucji Szkoleniowych WUP (2.14/00109/2005) oraz wieloletnim doświadczeniem, pomagamy uczestnikom uzyskać dofinansowanie, które umożliwi wzięcie udziału w wymarzonym kursie, bądź szkoleniu.

W zdobyciu dofinansowania pomagamy również osobom pracującym w firmie zatrudniającej co najmniej 1 osobę na umowę o pracę. Taką możliwość uzyskamy przy wsparciu Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

Pozostałe osoby, które osiągnęły pełnoletność i mieszkają w Polsce mogą również skorzystać z nieoprocentowanych pożyczek w ramach programu Ministerstwa Rozwoju – „Pożyczki na kształcenie”.

Dofinansowania na szkolenia – czytaj więcej >

 

Opinie uczestników szkolenia Adobe After Effects

Nasze kursy i szkolenia cieszą się bardzo dobrymi opiniami. Uczestnicy najwyżej oceniają naszych wykładowców – ich przygotowanie, zaangażowanie i podejście do uczestników. Potwierdzamy, że staramy się stawiać na doświadczoną kadrę, która z pasją podchodzi do prowadzenia zajęć. Przychodząc na kurs, przekonasz się, że to prawda. Średnia naszych ocen w Google to 4,9 oraz 5,0 na Facebooku

Sprawdź nasze opinie na Google >

Zobacz darmowy wstęp do kursu

Dla kogo jest to szkolenie?

Na szkolenie After Effects moduł II zapraszamy twórców:

 • profesjonalnych animacji
 • motion designu
 • efektów specjalnych
 • obróbki ruchomego obrazu

Czego oczekujemy?

Dobrej znajomości systemu operacyjnego Mac OS lub Windows oraz solidnych podstaw użycia komputera PC lub Mac co daje gwarancję właściwego i optymalnego wykorzystania czasu szkolenia. Znajomości programu Adobe After Effects – realizacja moduł I zajęć lub przynajmniej roczne doświadczenie pracy w programie.

Program szczegółowy

 • Wprowadzenie terminologii programowania.
 • Identyfikacja i zastosowane najbardziej zasadniczych procesów przetwarzania obrazu.
 • 12 zasad animacji wg Walta Disneya.
 • Budowanie relacji dynamicznych animacji między obiektami.
 • Zaawansowana automatyzacja i animacja kamery.
 • Twórcze wykorzystanie zdjęć 2D do tworzenia realistycznych środowisk trójwymiarowych.
 • Vanishing Point.
 • Trygonometria w ruchu i obiekcie.
 • Współczesne zastosowanie klasycznych technik animacji.
 • Sztuka oszukiwania oka widza – tworzenie imponujących efektów prostymi metodami.

 

Nasi trenerzy

Jerzy Drozda

Od lat prowadzi na całym świecie szkolenia i wykłady z zakresu animacji, postprodukcji i sztuki filmowej. Jego umiejętności techniczne, niezrównana kreatywność, zdolność rozwiązywania problemów umożliwiły mu realizacje projektów w szeroko rozumianej branży kreatywnej i IT, a przystępny sposób nauczania sprawił, że obecnie jest on jednym z najszerzej znanych i najchętniej oglądanych instruktorów Adobe.

dowiedz się więcej
o tym wykładowcy

Standard szkolenia

Jedyny w Polsce
Autoryzowany Ośrodek Szkoleniowy
Adobe i Maxon

Certyfikowani wykładowcy - praktycy

Najnowsze oprogramowanie i samodzielne stanowisko komputerowe PC/MAC

Certyfikat i materiały szkoleniowe

Małe, kameralne grupy szkoleniowe

Pyszny obiad i kawa

Opinie z ankiet po szkoleniu

Szkolenie było intensywne. Wykładowca jest charyzmatyczny. Obsługa ośrodka jest bardzo pomocna.

- Marta B.

Jak zawsze wysoki poziom!

- Agata S.

Ciekawe szkolenie. Wszystko zorganizowane na czas.

- Adrianna Ż.

Zaloguj się, by móc dodawać opinie
IT Media
Average rating:  
 1 reviews
by Marcin on IT Media

Kurs dobrze wprowadza nowe osoby w program

Czcesz zapytać o coś przed zakupem?
Napisz do nas na szkolenia@itmedia.pl

lub zadzwoń pod numer

+48 22 678 38 87

Zapraszamy na szkolenia stacjonarne oraz online. Skontaktuj się, aby potwierdzić terminu wybranego szkolenia!