Szkolenie Adobe After Effects – moduł II

cena 2900 zł (netto)

24h (3 dni)
8:30-16:30

Ścieżka: Montaż filmowy i animacja

Najbliższy termin:


27-29 kwietnia 2020

Szkolenie stacjonarne w Warszawie

Sprawdź inne terminy zapisz się

Szkolenie Adobe After Effects – moduł II

średnia ocen: 5.0

Szkolenie Adobe After Effects – moduł II

Szkolenie Adobe After Effects moduł II jest naturalną kontynuacją modułu I. Zajęcia skierowane są przede wszystkim do zaawansowanych użytkowników, którzy zapoznali się już z podstawami programu. Ich celem jest optymalizacja i automatyzacja procesu twórczego i szersze zastosowanie ekspresji i skryptów.

szkolenie adobe after effects moduł 2 12 zasad walta disneya

Szkolenie Adobe After Effects składa się z trzech intensywnych dni wprowadzających w świat bardziej zaawansowanych funkcji i narzędzi programu, związanych zarówno z post-produkcją obrazu wideo, jak i generowaniem całkowicie oryginalnego materiału (motion-design), zaawansowane kluczowanie, praca ze skryptami czy puppet tool. Co ważniejsze wszystko ilustrowane znakomitymi przykładami najlepszych tego typu produkcji z całego świata.

Zaawansowane efekty specjalne

Adobe After Effects jest w czołówce najlepszych programów przeznaczonych do postprodukcji, tworzenia efektów specjalnych, animacji oraz klipów wideo. Korzystają z niego profesjonaliści przy tworzeniu klipów reklamowych czy hitów kinowych.

W module II masz szansę rozszerzyć swoją dotychczasową wiedzę na temat dostępnych funkcji programu After Effects. Przekonasz się, że niezwykłe efekty wcale nie muszą być skomplikowane, żeby zaimponować swojemu zleceniodawcy pomysłem i kreatywnością. Dodatkowo dzięki zgłębieniu sztuki “oszukiwania oka widza” zaczniesz tworzyć imponujące efekty prostymi metodami.

12 zasad animacji Walta Disneya

W trakcie szkolenia Adobe After Effects moduł II poznasz zasady, którymi kierował się sam Walt Disney w tworzeniu filmów animowanych. Możliwe, że dzięki zrozumieniu tych dwunastu punktów w przyszłości stworzysz projekt, który zasłuży na Oskara. Jeżeli nawet nie, to na pewno przyda Ci się wiedza na temat kluczowych zasad, według których powstawały kultowe filmy animowane, na których wychowują się kolejne pokolenia.

szkolenie after effects moduł 2 12 zasad walta disneya

Motion Design

Najczęściej wybieranym programem do projektowania grafiki animowanej jest właśnie After Effects. W swojej pracy korzystają z niego m.in. twórcy reklam, czołówek telewizyjnych czy filmowych. Na szkoleniu odkryjesz wiele niezbędnych narzędzi, które będziesz mógł wykorzystać przy tworzeniu grafiki animowanej. Będziesz w stanie wprawić w ruch każdy obiekt. Zostaniesz mistrzem płynnej animacji!

Zmiana zdjęć 2D w grafiki 3D

Chciałbyś przekształcać zwykłe fotografie w trójwymiarowe animacje? Po szkoleniu będziesz w stanie na podstawie zwykłego zdjęcia zmienić obraz w trójwymiarową scenerię. Umożliwisz odbiorcy podziwianie widoku tak, jakby był na miejscu fotografa z możliwością rozglądania się do góry, na dół i na boki. Ponadto razem z trenerem wypróbujesz funkcję vanishing point (znikający punkt). Przekonasz się, że jest to interesująca opcja, którą oferuje nam program After Effects. Gwarantujemy, że polecenie, jakim jest vanishing point za każdym razem zrobi na Tobie ogromne wrażenie.

Wejdź na wyższy poziom tworzenia projektów filmowych!
Zapisz się na szkolenie Adobe After Effects moduł II.

 

Zobacz darmowy wstęp do szkolenia

Czego się nauczysz

Szkolenie After Effects moduł II to przede wszystkim działania praktyczne, których efektem stanie się skończona, wykonana przez uczestników animacja, zawierająca różne elementy post-produkcyjne. Szkolenia odbywają się w komfortowej sali multimedialnej wyposażonej w sprzęt komputerowy najnowszej generacji z pełnym pakietem Adobe Creative Cloud na każdym stanowisku. Przyjazna atmosfera, indywidualne podejście (w szkoleniach bierze udział nie więcej niż 5-8 uczestników jednocześnie) oraz kompetencje instruktora – czynnego filmowca-profesjonalisty, sprawiają, że nauka jest przyjemna i skuteczna.

Dla kogo jest to szkolenie?

Na szkolenie After Effects moduł II zapraszamy twórców profesjonalnych animacji, motion designu, efektów specjalnych i obróbki ruchomego obrazu.

Czego oczekujemy?

Dobrej znajomości systemu operacyjnego Mac OS lub Windows oraz solidnych podstaw użycia komputera PC lub Mac co daje gwarancję właściwego i optymalnego wykorzystania czasu szkolenia. Znajomości programu Adobe After Effects – realizacja moduł I zajęć lub przynajmniej roczne doświadczenie pracy w programie.

Program szczegółowy

  • Wprowadzenie terminologii programowania.
  • Identyfikacja i zastosowane najbardziej zasadniczych procesów przetwarzania obrazu.
  • 12 zasad animacji wg Walta Disneya.
  • Budowanie relacji dynamicznych animacji między obiektami.
  • Zaawansowana automatyzacja i animacja kamery.
  • Twórcze wykorzystanie zdjęć 2D do tworzenia realistycznych środowisk trójwymiarowych.
  • Vanishing Point.
  • Trygonometria w ruchu i obiekcie.
  • Współczesne zastosowanie klasycznych technik animacji.
  • Sztuka oszukiwania oka widza – tworzenie imponujących efektów prostymi metodami.

 

Nasi trenerzy

Jerzy Drozda

Od lat prowadzi na całym świecie szkolenia i wykłady z zakresu animacji, postprodukcji i sztuki filmowej. Jego umiejętności techniczne, niezrównana kreatywność, zdolność rozwiązywania problemów umożliwiły mu realizacje projektów w szeroko rozumianej branży kreatywnej i IT, a przystępny sposób nauczania sprawił, że obecnie jest on jednym z najszerzej znanych i najchętniej oglądanych instruktorów Adobe.

dowiedz się więcej
o tym wykładowcy

Standard szkolenia

Jedyny w Polsce
Autoryzowany Ośrodek Szkoleniowy
Adobe i Maxon

Certyfikowani wykładowcy - praktycy

Najnowsze oprogramowanie i samodzielne stanowisko komputerowe PC/MAC

Certyfikat i materiały szkoleniowe

Małe, kameralne grupy szkoleniowe

Pyszny obiad i kawa

Opinie z ankiet po szkoleniu

Szkolenie było intensywne. Wykładowca jest charyzmatyczny. Obsługa ośrodka jest bardzo pomocna.

- Marta B.

Jak zawsze wysoki poziom!

- Agata S.

Ciekawe szkolenie. Wszystko zorganizowane na czas.

- Adrianna Ż.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

IT Media
Average rating:  
 1 reviews
by Marcin on IT Media

Kurs dobrze wprowadza nowe osoby w program

Czcesz zapytać o coś przed zakupem?
Napisz do nas na szkolenia@itmedia.pl

lub zadzwoń pod numer

22 678 38 87