Substance Suite

Włącz kategorie/filtry

Kategorie

Czym jest Substance Suite?

Substance Suite jest zestawem aplikacji oraz dodatkowymi zasobami, które umożliwiają tworzenie i zarządzanie materiałami na potrzeby grafiki 3D, dostępnym w formie subskrypcji.

Kup teraz

Substance Suite nowa subskrypcja

Substance Suite nowa subskrypcja

Nowa subskrypcja (12 miesięcy)
– Dla komercji (COM)
– Wersja elektroniczna
– Wersja anglojęzyczna (ENG)
– W skład pakietu wchodzą: Painter, Designer, Alchemist i Source

5 034,67 zł

W skład pakietu wchodzą narzędzia do malowania w 3D (Substance Painter). Narzędzia do tworzenia bibliotek materiałów (Substance Alchemist). Narzędzia do projektowania i przetwarzania materiałów (Substance Designer) oraz dodatkowe zasoby w postaci wysokiej jakości materiałów (Substance Source).

Pakiet ten jest branżowym standardem.

Formaty Substance współpracują z wieloma narzędziami używanymi podczas pracy z 3D. Zespół Substance opracowuje i utrzymuje integracje ze wszystkimi głównymi aplikacjami 3D. Format jest czytelny i użyteczny w każdym narzędziu dedykowanym do grafiki 3D.

Substance by Adobe to miesięczna usługa, która zapewnia narzędzia i treści w tym dostęp do najnowszych wersji Substance Painter, Substance Designer, Substance Alchemist oraz treści do pobrania za pośrednictwem Substance Source.

Najłatwiejszym sposobem zarządzania kompilacjami oprogramowania i licencjami jest pobranie launcher-a Substance. Jeśli wolisz instalować oprogramowanie ręcznie, możesz znaleźć kompilacje oprogramowania i klucze licencji w sekcji „Licenses” swojego konta Substance na stronie internetowej.

Substance Launcher ułatwia życie, pozwala między innymi na:

– Zarządzanie pakietem Substance Suite
– Instalację ulubionego oprogramowania
– Uzyskanie dostępu do Substance Source
– Być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami
– Dołączenie do społeczności