Szkolenie Adobe Captivate

cena kontakt tel.

Szkolenie zamknięte

Ścieżka: Tworzenie stron www i aplikacji

Termin szkolenia: Do ustalenia

Skontaktuj się, aby potwierdzić termin!

Praktyczny warsztat z trenerem w formie:

Szkolenia online | Na żywo
lub
Szkolenia stacjonarnego

zapisz się

Szkolenie Adobe Captivate

średnia ocen: 5.0

Szkolenie Adobe Captivate

z certyfikatem Adobe Training Center | Warszawa | Online

Jako jedyny w Polsce Autoryzowany Ośrodek Szkoleniowy Adobe mamy zaszczyt zaprosić Cię na Szkolenie Adobe Captivate z certyfikatem Adobe Training Center! Szkolenie prowadzone jest w formie zajęć stacjonarnych w Warszawie lub zdalnej pracy z domu w dowolnej lokalizacji.  Ma charakter praktycznych ćwiczeń warsztatowych z trenerem.

Naucz się obsługi Adobe Captivate  i twórz interaktywne materiały e-learningowe, które są w pełni responsywne i żywo oddziałujące na wyobraźnię! Szkolenie Adobe Captivate to profesjonalna wiedza o programie, dzięki któremu stworzysz własną interaktywną prezentację. Przygotujesz także aplikację e -learningową zapisaną w popularnym standardzie HTML5. Naucz się obsługi Adobe Captivate  i twórz interaktywne materiały e-learningowe, które są w pełni responsywne i żywo oddziałujące na wyobraźnię!

 

Jak wygląda Szkolenie Adobe Captivate Online?

Stałe połączenie video z trenerem w czasie rzeczywistym

 Praktyczne ćwiczenia na żywo, wraz zadawaniem pytań trenerowi

Uczestnik łączy się zdalnie z wysokiej klasy komputerami w siedzibie IT Media i wykonuje swoje projekty

 Trener widzi prace uczestników dzięki czemu może im w dowolnym momencie pomóc

 Bezpieczeństwo, oszczędność czasu i pieniędzy

Czego się nauczysz

 • wykorzystywania narzędzi potrzebnych do tworzenia responsywnych materiałów e-learningowych
 • tworzenia interaktywnych prezentacji
 • tworzenia aplikacji e-learningowych zapisanych w standardzie HTML5

Zobacz pełny program szkolenia >

 

Umiejętność tworzenia prezentacji to podstawa

Odkąd PowerPoint zrewolucjonizował firmową i marketingową komunikację kilkanaście już lat temu, prezentowanie pomysłów za pośrednictwem atrakcyjnych slajdów stało się nieodłącznym elementem udanej i angażującej prezentacji. Efektywność jakiejkolwiek prezentacji w znacznym stopniu zależy od stylistyki, struktury i atrakcyjności slajdów, które są kierowane do odbiorców. Dlatego też, na przestrzeni lat, specjaliści od reklamy i komunikacji dodawali starań aby wzbogacić prezentacje w elementy innowacyjności i kreatywności. W erze Internetu pojęcie prezentacji przeniosło się w zupełnie nowy wymiar. Współcześnie dostępne narzędzia wykazują się znacznie większa elastycznością i dają użytkownikom dostęp do różnorakich opcji pozwalających na stylowanie i projektowanie oraz uwzględnianie multimediów. Prezentacje mogą być przydatne w wielu sytuacjach, takich jak składanie ofert, zbieranie funduszy czy  poszukiwanie pracy. Ponadto, osoba posiadająca umiejętności pozwalające na tworzenie zaawansowanych prezentacji może zająć się tworzeniem prezentacji dla innych zawodowo. Program Adobe Captivate jest narzędziem, które pozwoli Ci na wykonywanie nowoczesnych interaktywnych prezentacji i nie tylko. Z jego pomocą stworzysz różnego rodzaju responsywne materiały e-learningowe. Interaktywne e-szkolenia, które zwiększą zaangażowanie osób z nich korzystających i doprowadzą do wzrostu skuteczności nauki. Z biernego obserwatora zmienią się oni w aktywnych uczestników wydarzeń, których są częścią.

 

Możliwości Adobe Captivate

Podczas szkolenia zapoznasz się z interaktywnym interfejsem programu, narzędziami i funkcjami jakie ma do zaoferowania. Nauczysz się również zmieniać ustawienia tak, aby najlepiej dostosować środowisko pracy do swoich potrzeb. Nauczysz się tworzenia interaktywnych prezentacji. Dowiesz się jak integrować projekt z PowerPointem, dodawać podpisy i obiekty, wzbogacać prezentacje o materiały multimedialne takie jak audio i video, quizy i inne pomocne w nauce materiały. Zrozumiesz na czym polega linia czasu, animacje i przejścia. Nauczysz się tworzyć własne motywy. Będziesz korzystać z biblioteki i importować zasoby. Poznasz różne typy slajdów i będziesz efektywnie pracować korzystając z ich właściwości. Między innymi poznasz tzw. master slides, które definiują tło i typowe elementy takie jak logo, nagłówek, stopka widoczne na slajdach. Nadają spójny charakter Twojemu całemu projektowi. Elementy widoczne na master slide pojawią się również na slajdach, które są z nim powiązane. Podczas pracy z programem opanujesz takie czynności jak importowanie i edytowanie obrazków. Będziesz zarządzać obiektami w bibliotece, dodawać i modyfikować elementy graficzne takie jak inteligentne kształty i obrazy.

 

Nowy poziom e-learningu

Nie będziesz miał problemów ze zrozumieniem mechanizmów działania przycisków i rejonów kliknięć oraz dodawaniem ich do swojego projektu e-learningowego. Istotnym elementem jest dodawanie materiałów audio i video. Nauczysz się importować i edytować background audio. Korzystanie z plików MP3 czy WAV wzbogaci Twój projekt elearingowy w materiały audio tła, slajdów czy obiektów. Praca z materiałami video obejmuje kompresowanie i konwersowanie różnych formatów do formatu FLV lub F4V, które obsługuje Adobe Captivate. Nauczysz się importować slajdy i edytować właściwości wideo przeznaczone do odsłuchu (playback) w prejekcie elearningowym. Istotnym elementem nauki jest ocenianie poziomu wiedzy, jaką udało nam się przyswoić. Będziesz wiedzieć jak dodawać slajdy zawierające pytania (question slides) sprawdzające np. stan wiedzy użytkownika, jak je dostosowywać do swoich potrzeb, dodawać wyniki i uwzględniać je w finalnym wyniku quizu. Nabierzesz praktyki w korzystaniu z płynnych elementów, dzięki czemu uzyskasz responsywność bez konieczności programowania od zera. Dowiesz się jak eksportować gotowy już projekt, który będzie w pełni responsywny, czyli dobrze wyświetli się na różnych urządzeniach, również mobilnych.

Pokażemy Ci jak ten wiodący w branży program przenosi e-learning na zupełnie nowy poziom.

 

Dofinansowanie na Szkolenie Adobe Captivate – interaktywne projekty

Jesteś osobą bezrobotną lub poszukujesz pracy i chciałbyś uzyskać dofinansowanie na Szkolenie Adobe Captivate? W Akademii IT Media prowadzimy wiele projektów szkoleniowych z Powiatowymi Urzędami Pracy. Dysponując wpisem w RIS (Rejestr Instytucji Szkoleniowych WUP (2.14/00109/2005) oraz wieloletnim doświadczeniem, pomagamy uczestnikom uzyskać dofinansowanie, które umożliwi wzięcie udziału w wymarzonym kursie, bądź szkoleniu.

W zdobyciu dofinansowania pomagamy również osobom pracującym w firmie zatrudniającej co najmniej 1 osobę na umowę o pracę. Taką możliwość uzyskamy przy wsparciu Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

Pozostałe osoby, które osiągnęły pełnoletność i mieszkają w Polsce mogą również skorzystać z nieoprocentowanych pożyczek w ramach programu Ministerstwa Rozwoju – „Pożyczki na kształcenie”.

Dofinansowania na szkolenia – czytaj więcej >

 

Szkolenie Adobe Captivate – opinie

Nasze kursy i szkolenia cieszą się bardzo dobrymi opiniami. Uczestnicy najwyżej oceniają naszych wykładowców – ich przygotowanie, zaangażowanie i podejście do uczestników. Potwierdzamy, że staramy się stawiać na doświadczoną kadrę, która z pasją podchodzi do prowadzenia zajęć. Przychodząc na kurs, przekonasz się, że to prawda. Średnia naszych ocen w Google to 4,9 oraz 5,0 na Facebooku

Sprawdź nasze opinie na Google >

 

Dla kogo jest to szkolenie?

Szkolenie Adobe Captivate polecamy szczególnie dla osób zainteresowanych projektowaniem i tworzeniem interaktywnych prezentacji.

Czego oczekujemy?

Znajomość obsługi komputera PC bądź MAC.

Program szczegółowy

Podstawy interfejsu i budowy prezentacji

 • Nawigacja
 • Widoki
 • Ustawienia

Tworzenie prostej prezentacji

 • Zaczynanie od zera
 • Master page
 • Tekst
 • Kształty

Używanie zasobów zewnętrznych

 • Photoshot
 • Animacje
 • Pokaz slajdów
 • Biblioteki
 • Wigety
 • Import

Posługiwanie sie linią czasu

 • Animacje
 • Przejscia

Praca z plikami audio i video

 • Dodawanie audio i video

Edycja, synchronizacja

Dodawanie elementów interaktywnych

 • Przyciski
 • Rejony klikniec
 • Pola tekstowe
 • Praca z klawiatura i myszka

Publikowanie prezentacji

 • Export

Standard szkolenia

Jedyny w Polsce
Autoryzowany Ośrodek Szkoleniowy
Adobe i Maxon

Certyfikowani wykładowcy - praktycy

Najnowsze oprogramowanie i samodzielne stanowisko komputerowe PC/MAC

Certyfikat i materiały szkoleniowe

Małe, kameralne grupy szkoleniowe

Pyszny obiad i kawa

Opinie z ankiet po szkoleniu

Jak zwykle super profesjonalny szkoleniowiec, odpowiadający na wszelkie problemy i zagadnienia.

- Anna P.

To już kolejne szkolenie jestem bardzo zadowolona.

- Gabriela

Bardzo fajnie i pracowicie spędzony czas.

- Alicja

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

IT Media
Average rating:  
 0 reviews

Czcesz zapytać o coś przed zakupem?
Napisz do nas na szkolenia@itmedia.pl

lub zadzwoń pod numer

+48 22 678 38 87