Kreatywny Start

Aplikacje Adobe, polskie scenariusze lekcji, video tutoriale dla szkół podstawowych i średnich

Zamów

Kreatywny Start

Włącz kategorie/filtry

Kategorie

Kreatywny Start – Adobe dla szkół

Program Kreatywny start to innowacyjny program edukacyjny dla kl. 7 i 8 szkół podstawowych oraz dla szkół ponadpodstawowych. Jest to pakiet aplikacji Adobe wraz z kompletnymi, polskojęzycznymi pomocami dydaktycznymi dla nauczycieli. Co ważne pomoce te dostosowane są do aktualnej podstawy programowej oraz europejskich kompetencji kluczowych XXI wieku.

Sprawdź kluczowe kompetencje dla uczniów w XXI wieku

Program Kreatywny Start – Adobe dla szkół powstał w odpowiedzi na prognozowane zmiany w edukacji.  Zawiera specjalnie stworzony program nauczania dostosowany do potrzeb i zainteresowań uczniów oraz do wizji przyszłego rynku pracy. Daje on uczniom okazję do zdobywania nowych umiejętności oraz kompetencji w obszarze grafiki i filmu, czyli kreatywnego wykorzystania nowoczesnych technologii komputerowych. Jednocześnie jest to kompletna oferta pakietów Adobe dla szkół.

Skontaktuj się z nami żeby dołączyć do programu Kreatywny Start. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.
Tel.: 22 679 15 41
E-mail: kreatywnystart@itmedia.pl

.

Zobacz czym jest program Kreatywny Start

.

.

Dzięki prostym i przejrzystym pomocom dydaktycznym nauczyciel, który nie miał do tej pory styczności z programami takimi jak Adobe Photoshop, Illustrator czy Premiere Pro poczuje się pewniej w wprowadzeniu kreatywnych lekcji.  Szkoła natomiast wyróżni swoją ofertę edukacyjną i zapewni uczniom lepszy start w kreatywnym zawodach przyszłości. Na polskim rynku edukacyjnym nie pojawił się dotąd program, który umożliwiałby uczniom kreatywną pracę z wykorzystaniem innowacyjnych technologii informacyjno-komputerowych w obszarze grafiki i filmu.

Dlaczego warto?

Program Kreatywny Start to szereg korzyści dla całej szkoły:

 

UCZEŃ

.Łatwy start w kreatywnym zawodzie przyszłości!

Uczniowie biorący udział w programie zdobywają wiedzę oraz umiejętności w tworzeniu grafiki komputerowej, filmów i animacji. Dzięki uczestnictwu w programie i pomocy nauczyciela są w stanie samodzielnie pracować w najpopularniejszym oprogramowaniu graficzno-multimedialnym, wykorzystywanym przez ekspertów branży kreatywnej.

Uczeń Kreatywny Start

Zdobywają ponadto kompetencje kluczowe XXI wieku. Samodzielnie, krytycznie i kreatywnie wykorzystują nowe technologie do własnej ekspresji twórczej. W końcu uczą się pracy z programami takimi jak Photoshop czy Premiere Pro, które są aktualnie podstawą zdobycia kreatywnych zawodów. Uczeń wie, kiedy warto zastosować poszczególne funkcje programów w oparciu o pomysł (koncept) pracy własnej. Rozwija swoje myślenie i wyobraźnię twórczą, prezentuje kreatywną postawę w pracy z nowymi technologiami.

 

NAUCZYCIEL

Kompetencje w łączeniu lekcji kreatywności i nowych technologii!

Dzięki programowi Kreatywny Start nauczyciel dowiaduje się jak wspierać myślenie kreatywne uczniów oraz jak wykorzystywać profesjonalne oprogramowanie graficzno-multimedialne podczas szkolnych i pozaszkolnych zajęć. Dzięki specjalnie opracowanym programom nauczania, scenariuszom lekcji oraz prostym filmom instruktażowym dla ścieżki Grafika i Film nauczyciel jest w stanie samodzielnie prowadzić kreatywne lekcje w swojej szkole.

Materiały dostosowane zostały do polskiej podstawy programowej dla informatyki oraz plastyki w kl. 7 oraz 8 szkół podstawowych oraz dla szkół ponadpodstawowych. Nauczyciel, który po raz pierwszy spotyka się z takimi programami ja Photoshop, Illustrator, InDesign, Premiere Pro czy After Efects dowiaduje się krok po kroku jak w łatwy sposób wykonać zadanie i osiągnąć oczekiwany efekt. Poznaje funkcjonalne funkcjonalne zastosowanie programów graficzno-filmowych. Wie, kiedy warto zastosować poszczególne funkcje programów, zachęca do samodzielnej pracy ucznia i generowania przez niego oryginalnych pomysłów.

Postawa nauczyciela inspiruje ucznia do pracy, wzmacnia jego motywację do nauki. Pomaga także w wyborze przyszłego kierunku kształcenia i rozwoju ścieżki zawodowej.

 

DYREKTOR

Atrakcyjna i innowacyjna szkoła!

Dyrektor szkoły ma pewność, że jego placówka edukacyjna znajduje się w elitarnym gronie szkół wspierających rozwój kompetencji kluczowych u ucznia, zgodnie z podstawową programową.

Program w sposób wymierny podnosi także kompetencje zawodowe nauczycieli z zakresu kreatywnego wykorzystywania nowych technologii w pracy z uczniami. Podnosi się dzięki temu jakość kształcenia a integracja programu z przyszłym rynkiem pracy sprawia, że  Państwa szkoła staje się jeszcze bardziej atrakcyjna dla uczniów oraz ich rodziców.

Szkoła uczestnicząca w programie otrzymuje piękny, oprawiony dyplom Kreatywna Szkoła na dany rok szkolny, potwierdzający jej innowacyjność oraz zaangażowanie w rozwój uczniów.

 

Aplikacje Adobe i pomoce dydaktyczne w ramach programu

Adobe Creative Cloud - wszystkie aplikacje

Adobe Creative Cloud - wszystkie aplikacje

W ramach programu Kreatywny Start szkoła otrzymuje w pakiecie pełne oprogramowanie Adobe do tworzenia grafiki komputerowej, video i stron www w tym takie programy jak Photohshop, Illustrator, InDesign, Premiere Pro czy After Effects.

Grafika komputerowa <br><noscript><img src=

Grafika komputerowa
- Pomoce dydaktyczne
dla nauczycieli

Komplet materiałów dydaktycznych w ramach ścieżki Grafika komputerowa. Program nauczania, scenariusze lekcji i filmy turorialowe w języku polskim. Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe InDesign, Adobe Spark

Film i animacja<br><noscript><img src=

Film i animacja
- Pomoce dydaktyczne
dla nauczycieli

Komplet materiałów dydaktycznych w ramach ścieżki Film i animacja. Program nauczania, scenariusze lekcji i filmy turorialowe w języku polskim. Adobe Premiere Pro, Adobe After Effects, Adobe Spark

Pobierz demo pomocy dla nauczyciela

Zachęcamy do zapoznania się z bezpłatnymi materiałami testowymi dla nauczycieli.

Ścieżka Grafika komputerowa

POBIERZ SCENARIUSZ LEKCJI:  
Wprowadzenie do grafiki komputerowej

pobierz darmowe wprowadzenie do adobe photoshop

ZOBACZ FILM INSTRUKTAŻOWY:
Wprowadzenie do grafiki komputerowej

 

Ścieżka film

POBIERZ SCENARIUSZ LEKCJI:
Wprowadzenie do Adobe Premiere Pro

.
ZOBACZ FILM INSTRUKTAŻOWY:
Wprowadzenie do Adobe Premiere Pro

Zamów pakiet KREATYWNY START
dla swojej szkoły

Pakiet Kreatywny Start – Adobe Creative Cloud All Apps wraz z pomocami dla nauczycieli (Nowa subskrypcja)

Pakiet Kreatywny Start – Adobe Creative Cloud All Apps wraz z pomocami dla nauczycieli (Nowa subskrypcja)

Nowa subskrypcja ACC All Apps (12 miesięcy)
– Scenariusze lekcji i tutoriale po polsku
– Dyplom Kreatywna Szkoła na dany rok szkolny
– Subskrypcja na urządzenie
– Dla edukacji (EDU)
– Wersja wielojęzykowa/polska (MULTI/PL)
– Pakiet na 25 urządzeń

4 050,24 zł

Pakiet Kreatywny Start – Adobe Creative Cloud All Aps wraz z pomocami dla nauczycieli (Odnowienie subsksrypcji)

Pakiet Kreatywny Start – Adobe Creative Cloud All Aps wraz z pomocami dla nauczycieli (Odnowienie subsksrypcji)

Odnowienie subskrypcji ACC All Apps (12 miesięcy)
– Scenariusze lekcji i tutoriale po polsku
– Dyplom Kreatywna Szkoła na dany rok szkolny
– Subskrypcja na urządzenie
– Dla edukacji (EDU)
– Wersja wielojęzykowa/polska (MULTI/PL)
– Pakiet na 25 urządzeń

4 050,24 zł

Krok po kroku przez Kreatywny Start

Zapoznaj się z kolejnymi krokami, dzięki którym uzyskasz dostęp do kreatywnych narzędzi w Twojej szkole.

 

Krok 1 – Poznanie i zamówienie pakietu Kreatywny Start

Zapoznaj się ze szczegółami programu. Zobacz materiały demo dla nauczycieli. W razie dodatkowych pytań zobacz sekcję FAQ lub skontaktuj się z nami telefonicznie: 22 679 15 41.

Jeśli zdecydowałeś się, uczestniczyć w programie czas na uzyskanie dostępu do narzędzi. W menu pływającym kliknij przycisk ROZPOCZNIJ i wybierz plan dla swojej szkoły. Zamów Nową subskrypcję pakietu Kreatywny Start lub odnów dotychczasową. Sfinalizuj zakup w naszym sklepie wprowadzając dane szkoły oraz osoby zamawiającej.

Krok 2 – Stworzenie konta administratora w szkole

Na podstawie otrzymanej od Ciebie informacji, opiekun handlowy IT Media zakłada dla Ciebie konto administratora Adobe w Twojej szkole. Następnie wysyła w formie linku aktywacyjnego zaproszenie dla szkoły.

Krok 3 – Opłacenie faktury przez szkołę

Szkoła otrzymuje od IT Media fakturę za zakupiony pakiet Kreatywny Start.

Krok 4 – Aktywacja stworzonego konta

Nauczyciel otwiera link i aktywuje konto administratora. Rejestruje się jednocześnie w programie Adobe Value Incentive Plan (VIP), czyli uzyskuje oficjalnie dostęp do usługi Adobe Creative Cloud.

Krok 5 – Przypisanie licencji

Na podstawie opłaconej faktury oraz ukończonej rejestracji konta administratora otrzymujesz na podany przy zamówieniu adres mailowy komplet materiałów dla nauczyciela (programy nauczania, scenariusze lekcji i filmy instruktażowe) oraz możliwość generowania paczek instalacyjnych dla szkoły.

Krok 6 – Wygenerowanie paczek instalacyjnych

Administrator szkolnych pakietów Adobe generuje paczki instalacyjne ze swojej konsoli. Kontroluje dzięki nim, jakie produktu są wdrażane i kiedy mają być aktualizowane. Paczki takie można następnie zainstalować na komputerach użytkowników w szkole.

Krok 7- Instalacja aplikacji na urządzeniach w szkole

Wskazany użytkownik, nauczyciel, uczeń lub administrator szkoły instaluje wybrane aplikacje na danym urządzeniu korzystając z zainstalowanego na pulpicie okna Creative Cloud.

Krok 8 – Praca z wybranymi aplikacjami na lekcjach

Nauczyciel rozpoczyna pracę na lekcji z wybranymi aplikacjami. W razie potrzeby korzysta z pomocy dydaktycznych “Kreatywnego Startu”.

Autorzy programu

.

Podmiotem odpowiedzialnym za organizację programu “Kreatywny Start” jest IT Media, Autoryzowany Ośrodek Szkoleniowy Adobe. We współpracy z ekspertami edukacyjnymi oraz wykwalifikowanymi Trenerami Adobe opracowaliśmy pomoce dydaktyczne dla nauczycieli szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych. Jako Platynowy Partner Adobe, w ramach programu Kreatywny Start, dostarczamy również polskim szkołom pełne oprogramowanie Adobe.

 

Poniżej prezentujemy współtwórców programu “Kreatywny Start”.

 

Magdalena Bartoszak

Psycholog, certyfikowany trener, ekspert edukacyjny. Autorka kompleksowego programu „KREATYWNY START”. Pracownik naukowo-dydaktyczny Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie (Zakład Psychologii Rozwoju i Wychowania). Jest autorką publikacji naukowych z zakresu psychologii oraz dotyczących edukacji, posiada doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych, m.in. „Treningu kreatywności”. Autorka także innych ogólnopolskich programów: „Praca z uczniem z innego kręgu kulturowego” oraz „Praca z uczniem zdolnym”, na podstawie których prowadzone są szkolenia dla kadr pedagogicznych w całej Polsce. Współpracownik Wydawnictw Szkolnych i Pedagogicznych S.A. jako trener i autor programów szkoleniowych. Prelegentka i autorka publikacji w ramach ogólnopolskiego programu ERASMUS PLUS (+). Pełniła także funkcję trenera wspomagania (projekt UE), zrealizowała projekt unijny „SZKOŁA PRZYSZŁOŚCI” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020 (Oś priorytetowa XI, Edukacja  Kwalifikacje Umiejętności, Działanie XI.1, Wysoka jakość edukacji). Wspiera dyrektorów szkół i nauczycieli w planowaniu oraz realizacji działań rozwojowych. Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie oraz studiów doktoranckich Instytutu Psychologii Polskiej Akademii Nauk w Warszawie, które ukończyła z wyróżnieniem. Absolwentka szkoły trenerskiej w Warszawie – certyfikacja z wynikiem „A” (najwyższym). Członkini m.in. towarzystw naukowych: IACCP (International Association for Cross-Cultural Psychology), Society for the Teaching of Psychology, Association for Psychological Science. Jej zainteresowania naukowe obejmują: psychologię międzykulturową (migracje, akulturacja, stereotypy społeczne, globalizacja), interdyscyplinarne badania naukowe (różnorodność kulturowa, prawa człowieka <prawa dziecka>, współczesne wyzwania psychologii, pedagogiki, socjologii, psychologię szkolną (m.in. praca z uczniem z innego kręgu kulturowego, kreatywne metody i techniki pracy z uczniem, misja wychowawczo-edukacyjna szkół).

Posiada kilkuletnie doświadczenie zawodowe jako psycholog – praktyk (współpraca na wszystkich szczeblach edukacji) i liczne rekomendacje trenerskie (m.in. prezydenta Miasta Suwałk, dyrektorów szkół na terenie całego kraju). Stypendystka Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Pierwsza przewodnicząca Ogólnopolskiego Samorządu Doktorantów Polskiej Akademii Nauk, była także pełnomocnikiem ds. PAN w Krajowej Reprezentacji Doktorantów. Nagrodzona przez studentów jako nauczyciel akademicki mający wpływ na ich motywację i rozwój.

Psycholog oraz trener z zainteresowania i zamiłowania. Miłośnik podróży, poznawania kultur świata, fascynuje ją film i animacja, muzyka.

 

Robert Jarzębiński

Uznany wykładowca, od ponad 17 lat prowadzi szkolenia, w kraju i za granicą. Specjalizuje się w zakresie grafiki komputerowej (Adobe Photoshop i Illustrator) oraz składu wielostronicowego pod urządzenia mobilne.

Posiada wieloletnie doświadczenie we współpracy z drukarniami, w przygotowywaniu materiałów drukowanych według najnowszych standardów. Prowadził szkolenia oraz wdrożenia systemowe i programowe wspierające wyższą jakość oraz efektywność przygotowania publikacji dla głównych wydawców w Polsce: Presspublica (Rzeczpospolita), Agora (Gazeta Wyborcza oraz periodyki kolorowe), IDG (PC World Komputer), Burda Communications (Chip), Polskapresse (Polityka).

Współpracował ze światowymi i lokalnymi agencjami reklamowymi. Prywatnie entuzjasta podróży i sportów zimowych.

 

Jerzy Drozda

Od lat prowadzi na całym świecie szkolenia i wykłady z zakresu animacji, postprodukcji i sztuki filmowej. Jego umiejętności techniczne, niezrównana kreatywność, zdolność rozwiązywania problemów umożliwiły mu realizacje projektów w szeroko rozumianej branży kreatywnej i IT, a przystępny sposób nauczania sprawił, że obecnie jest on jednym z najszerzej znanych i najchętniej oglądanych instruktorów Adobe.

Ekspert, konsultant i projektant informatycznych rozwiązań technologicznych. Ściśle współpracuje z ważnymi graczami na rynku filmowym zarówno w kraju jak i za granicą.

 

Paweł Zakrzewski

Paweł Zakrzewski to wybitny fachowiec w dziedzinie szkoleń komputerowych dotyczących oprogramowania firmy Adobe o czym świadczyć może jego długoletnia kariera zawodowa – ponad 15 lat udokumentowanej pracy w charakterze wykładowcy.

Potwierdzeniem jego wiedzy mogą być uzyskane certyfikaty Adobe Certified Expert — ACE. Jako jeden z pierwszych w Polsce uzyskał także prestiżowy tytuł Adobe Certified Instructor, a także Adobe Community Professional. Jako trener przekazuje swą wiedzę u nas w IT Media – Autoryzowanym Ośrodku Szkoleniowym Adobe. Jest specjalistą zarówno w dziedzinie DTP, jak i tworzenia stron www, aplikacji HTML5 i publikacji na tablety i komórki.

Jest autorem pięciu książek dotyczących oprogramowania Adobe. Wszystkie napisane zostały dla wydawnictwa Helion. Najnowsza – „Adobe Flash CS6 i Action Script 3.0 – Interaktywne projekty od podstaw” została wydana w styczniu 2013 i cieszy się dobrą opinią czytelników.

Napisał wiele artykułów prasowych dla specjalistycznych magazynów typu: Digit, Computer Arts czy PSD. W kwietniu 2007 roku założył Adobe Creative Suite User Group in Poland – grupę entuzjastów oprogramowania Adobe, prowadzi ją do dziś propagując sprawdzoną i specjalistyczną wiedzę w branży graficznej. Prywatnie miłośnik cięższych rodzajów muzyki, fotografii cyfrowej, tenisa ziemnego oraz biegania.

 

Rafał Kalus

Manager marketingu w IT Media i wielbiciel nowych technologii w edukacji plastyczno-multimedialnej. Posiada wieloletnie doświadczenie pracy w największych wydawnictwach edukacyjnych w Polsce. Manager projektów takich jak “Szkoła dobrych rozwiązań”, “Hobbit – lektura w kadrze”, Gamifikacja w edukacji”. Jeden z pomysłodawców i koordynator projektu “Kreatywny Start – Adobe dla edukacji”.

 

FAQ

1. Do kogo jest skierowany program Kreatywny Start?

Odbiorcami programu “Kreatywny Start” są nauczyciele i uczniowie szkół podstawowych (VII i VIII klasa) oraz szkół ponadpodstawowych. Programy nauczania oraz scenariusze lekcji dostosowane są do wieku i możliwości rozwojowych uczniów. Obejmują dwie ścieżki: Grafika komputerowa oraz Film. Zarówno aplikacje Creative Cloud jak i pomoce dydaktyczne dla nauczycieli dostosowane są głównie do podstawy programowej na zajęciach informatyki i plastyki. Mogą być jednak również wykorzystywane kreatywnie do projektów na lekcjach języka polskiego czy historii a także na zajęciach dodatkowych.

2. Jakie są główne cele programu Kreatywny Start?

Główne cele programu to:

  1. Wyposażanie uczniów w wiedzę i umiejętności z zakresu tworzenia grafiki i filmu a także kształtowanie twórczej i kreatywnej postawy pracy
  2. Integracja zajęć szkolnych z wyborem przyszłej ścieżki zawodowej i przyszłym rynkiem pracy – zawodami przyszłości w XXI wieku;
  3. Orientacja na rozwój ucznia w zakresie sztuk multimedialnych oraz nowoczesnych technologii (grafika, film)
  4. Twórcza realizacja polskiej podstawy programowej oraz rozwój kompetencji kluczowych w szkołach, zgodnie z wizją edukacyjną rozwoju edukacji XXI wieku (zgodnie z ZALECENIEM PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY UE z dnia 18 grudnia 2006 r. w sprawie kompetencji kluczowych w procesie uczenia się przez całe życie; 2006/962/WE);
  5. Wprowadzenie nowej oferty edukacyjnej do szkół, podnoszącej ich atrakcyjność w oczach uczniów oraz rodziców.
  6. Rozwój zawodowy nauczyciela. Wyposażanie go w wiedzę, umiejętności oraz kształtowanie nowych kompetencji w pracy  z uczniem . Nauczyciel na kanwie scenariuszy lekcji, kart pracy oraz filmów instruktażowych  może doskonalić swój własny warsztat pracy w zakresie programów graficzno-filmowych. ;
  7. Kształtowanie motywacji, otwartej postawy oraz umiejętności komunikacyjnych wśród uczniów

3. Jakie narzędzia wchodzą w skład programu?

Kreatywny Start to dwa główne obszary:
Komplet Aplikacji Adobe Creative Cloud. W tym: Photoshop, Illustrator, InDesign, Premiere Pro czy After Effects. Są to profesjonalne narzędzia do tworzenia filmu oraz grafiki komputerowej, używane przez specjalistów w większości firm na świecie.

Materiały dydaktyczne dla nauczycieli. Nauczyciel dostaje dostęp do programów nauczania, pełnego pakietu scenariuszy lekcji, a także filmów instruktażowych (lekcje z Photoshop, Illustrator, InDesign, Premiere Pro czy After Effects).

4. Jakie umiejętności-kompetencje rozwija uczestnik programu?

Uczeń rozwija swój sposób myślenia oraz motywację do działania. Wzmacnia swoje kompetencje w zakresie technologii informatycznych, jednocześnie rozwijając kompetencje komunikacyjne. Doskonali ponadto proces planowania, tworzenia i finalizowania własnych projektów graficznych czy filmowych. Podczas obcowania z programami Adobe przygotowywany zostaje idealnie przygotowany do przyszłego rynku pracy, a szkoła staje się atrakcyjnym miejscem, zwiększającym szanse ucznia i dającym możliwość kreatywnego wyrażania siebie poprzez nowe technologie.

5. Jakie jest znaczenie programu dla rozwoju ucznia i nauczyciela?

Program realizuje wizję wartości poznawczych i estetycznych, tak ważnych dla rozwoju ucznia, jak i samego nauczyciela. Aby mistrz (nauczyciel) mógł inspirować ucznia do pracy, niezbędne jest,  aby nauczyciel, jako „Mentor zmiany” w XXI wieku wyposażony był w wiedzę, umiejętności oraz kompetencje, jak wspierać ucznia na drodze jego rozwoju. Scenariusze zajęć, karty pracy i filmy instruktażowe umożliwią nauczycielom przygotowywanie uczniów do pozyskiwania wiedzy oraz umiejętności oraz do efektywnej pracy z programami graficzno-multimedialnymi.

6. Jakie trzeba spełniać warunki żeby przystąpić do programu?

W celu przystąpienia do programu należy uzyskać zgodę dyrektora na zakup pakietu “Kreatywny Start”. Następnie należy dokonać zakupu pakietu poprzez sklep internetowy IT Media. Kolejne kroki znajdziesz pod przyciskiem “Instalacja krok po kroku”.

Pakiet Kreatywny Start – Adobe Creative Cloud All Apps wraz z pomocami dla nauczycieli (Nowa subskrypcja)

Pakiet Kreatywny Start – Adobe Creative Cloud All Apps wraz z pomocami dla nauczycieli (Nowa subskrypcja)

Nowa subskrypcja ACC All Apps (12 miesięcy)
– Scenariusze lekcji i tutoriale po polsku
– Dyplom Kreatywna Szkoła na dany rok szkolny
– Subskrypcja na urządzenie
– Dla edukacji (EDU)
– Wersja wielojęzykowa/polska (MULTI/PL)
– Pakiet na 25 urządzeń

4 050,24 zł

Pakiet Kreatywny Start – Adobe Creative Cloud All Aps wraz z pomocami dla nauczycieli (Odnowienie subsksrypcji)

Pakiet Kreatywny Start – Adobe Creative Cloud All Aps wraz z pomocami dla nauczycieli (Odnowienie subsksrypcji)

Odnowienie subskrypcji ACC All Apps (12 miesięcy)
– Scenariusze lekcji i tutoriale po polsku
– Dyplom Kreatywna Szkoła na dany rok szkolny
– Subskrypcja na urządzenie
– Dla edukacji (EDU)
– Wersja wielojęzykowa/polska (MULTI/PL)
– Pakiet na 25 urządzeń

4 050,24 zł

Już od 1 czerwca ruszamy ze szkoleniami stacjonarnymi oraz online. Skontaktuj się, aby potwierdzić terminu wybranego szkolenia!