Adobe XD

Tworzenie aplikacji i stron WWW

Kup teraz

Adobe XD

Włącz kategorie/filtry

Kategorie

Adobe XD dla firm

Ostatnie dziesięciolecia przyniosły postępującą cyfryzację życia. Coraz więcej informacji znajdujemy w sieci, a narzędzia takie jak karta stałego klienta czy karta kredytowa powoli wypierane są przez wszechobecne aplikacje mobilne. Adobe XD wychodzi naprzeciw zapotrzebowaniu twórców i firm, które chcą stworzyć ofertę firmową na miarę zmieniającego się świata. Jednak to nie wszystko – oprogramowanie Adobe pozwoli Ci znaleźć się w czołówce twórców. Uwolnij kreatywność i twórz zachwycające cyfrowe światy, wprowadzając tworzenie aplikacji i tworzenie stron WWW na nowy poziom! W sklepie IT Media kupisz Adobe XD dla firm w najlepszej cenie!

.

Wszystkie subskrypcje Adobe XD >>

Kup teraz

Adobe XD CC for Teams nowa subskrypcja COM MULTI

Adobe XD CC for Teams nowa subskrypcja COM MULTI

Nowa subskrypcja (12 miesięcy)
– Subskrypcja na użytkownika
– Dla komercji (COM)
– Wersja wielojęzykowa (MULTI)

1 322,68 zł

Adobe XD CC for Teams nowa subskrypcja EDU MULTI

Adobe XD CC for Teams nowa subskrypcja EDU MULTI

Nowa subskrypcja (12 miesięcy)
– Subskrypcja na użytkownika
– Dla edukacji (EDU)
– Wersja wielojęzykowa (MULTI)

661,00 zł

Adobe XD CC for Teams nowa subskrypcja GOV MULTI

Adobe XD CC for Teams nowa subskrypcja GOV MULTI

Nowa subskrypcja (12 miesięcy)
– Subskrypcja na użytkownika
– Dla administracji rządowej (GOV)
– Wersja wielojęzykowa (MULTI)

1 322,68 zł

Funkcje Adobe XD

Czasem po prostu wiesz, że Twój pomysł na aplikację czy stronę może przynieść Ci wiele korzyści, jednak obawiasz się rozpocząć pracę. Niezależnie od tego, czy chcesz działać samodzielnie, czy wolisz pracę w zespole, Adobe oferuje Ci program, który nie tylko zadba o piękno i funkcjonalność Twojego projektu, lecz także o łatwość testowania, wprowadzania zmian i bezpieczeństwo tworzonego projektu.

 

Uwolnij kreatywność z Adobe XD

Strona internetowa stała się w ostatnich czasach jednym z elementów niezbędnych do prowadzenia firmy. Aplikacje z kolei wyszły z obszaru mody i nowinek technicznych, a stały się użytecznymi narzędziami w pracy, aktywności fizycznej, rozwijaniu hobby, spędzaniu wolnego czasu, a także w nawiązywaniu i pogłębianiu relacji interpersonalnych. Miliony coraz bardziej świadomych użytkowników czeka na nowe pomysły twórców.

.
Adobe XD - interfejs
.
Tworzenie aplikacji i tworzenie stron WWW wymaga nowych rozwiązań, uwzględniających zarówno dotychczas istotne elementy jak i nowinki techniczne, które uatrakcyjnią doświadczenie przebywania w świecie wirtualnym. Aplikacja XD wychodzi naprzeciw potrzebom projektantów i pozwala na coraz większą kreatywność i innowacyjność w tworzeniu nowych narzędzi. Estetyczna i przykuwająca uwagę grafika, odpowiadający potrzebom użytkownika układ treści, wygoda w nawigacji idą w parze z nowymi narzędziami udostępniania treści, interakcji z aplikacją czy stroną i responsywnością, która z elementu opcjonalnego stała się niezbędnym elementem produktu cyfrowego i wyznacznikiem dalekowzroczności twórców.
Adobe XD oferuje wiele narzędzi do tworzenia elementów graficznych i ich wykorzystania, od grafik i kształtów stworzonych w programie zaczynając, na wykorzystaniu deseni kończąc. Integracja ze środowiskiem Adobe pozwala na wykorzystanie elementów, które powstały w innych programach graficznych – Photoshopie czy InDesignie. Z kolei animacje stworzone w Adobe XD z powodzeniem przeniesiesz do Adobe Atfer Effects.
Bardziej zaawansowani użytkownicy docenią również możliwość tworzenia animacji elementów aplikacji czy strony i głębię interakcji – odbiorca będzie mógł wykorzystać komendy głosowe do poruszania się po Twoim projekcie. To wierzchołek góry lodowej możliwości, jakie oferuje to oprogramowanie.

 

Doświadczenie przede wszystkim

Adobe XD, czyli Adobe Experience Design XD, to program nastawiony bardzo mocno nie tylko na łatwość projektowania, lecz również na łatwość testowania rozwiązań. UX cieszy się coraz większą popularnością i trudno wyobrazić sobie tworzenie aplikacji czy tworzenie stron WWW bez wykorzystania fazy testów, zarówno na poziomie budowania aplikacji czy strony przez deweloperów, jak i sprawdzenia, na ile odpowiada ona na potrzeby użytkowników.
Coraz więcej osób nie wyobraża sobie korzystania z sieci w sytuacji, gdy znalezione zasoby nie są dostosowane do narzędzia, z którego korzysta użytkownik – komórki czy tabletu. Stworzenie responsywnej strony czy aplikacji umożliwią w Adobe XD przede wszystkim zaawansowane matematyczne wzory, dzięki którym szybko dostosujesz rozmiary elementów i ich układ do różnych ekranów. Ale to dopiero pierwszy krok na drodze do UX.
Adobe XD stworzył również narzędzia pozwalające na testowanie responsywności i przyjrzenie się detalom projektu – możliwość zobaczenia projektu w trybie pełnoekranowym, testowanie za pomocą klawiatury, na urządzeniach mobilnych, ale i kontrolerów Xbox One i DualShock4. Coraz więcej osób korzysta ze sterowania na konsoli, a Adobe XD umożliwia spojrzenie na projekt również z ich perspektywy.
Udostępniając swoje interaktywne prototypy szerszemu gronu odbiorców możesz przekonać się, jakie rozwiązania działają, które podobają się Twoim odbiorcom, a z których funkcji lepiej się wycofać. Wyjdź w projektowaniu poza szablon i sięgnij po możliwości, jakie daje kontakt z odbiorcami – narzędzia które zawiera w sobie program Adobe XD umożliwią zarówno tworzenie pięknych i funkcjonalnych aplikacji i stron, jak i ich modyfikację na etapie projektowania i testów oraz bezpieczne udostępnianie wybranym osobom czy grupom osób.

 

Przyspiesz tworzenie aplikacji

Aplikacje mobilne czy strona internetowa zazwyczaj nie są dziełem jednego człowieka. Interaktywne prototypy niekiedy wymagają współpracy całych zespołów. Wiedząc o tym, że tworzenie aplikacji i tworzenie stron WWW to ciężka i długa praca całej grupy specjalistów Adobe XD umożliwia integrację z aplikacjami wspomagającymi współpracę i produktywność. Jeśli jesteś użytkownikiem Microsoft Teams, Slacka lub Jiry to możesz korzystać z tych programów w połączeniu z Adobe XD. Jeśli nie – nic straconego. Korzystaj z repozytorium darmowych i płatnych wtyczek, dzięki którym stworzysz spersonalizowane środowisko pracy dla siebie i innych osób w grupie roboczej.
Członkowie zespołów roboczych docenią również możliwość modyfikowania projektów i sprawdzania zmian w czasie rzeczywistym, przejście od statycznej siatki do prototypu za pomocą kilku kliknięć myszki, automatyczne wprowadzanie zmian w prototypach, integrację Adobe XD ze środowiskiem Windows 10 oraz MacOS. Adobe XD to jeden program, ale daje nieskończone możliwości projektowe.

 

Bezpieczne środowisko pracy

Czasem chcesz, aby Twoje aplikacje mobilne czy strona internetowa były do końca wielką niewiadomą dla odbiorcy. Aby wykorzystać element zaskoczenia, ale też zadbać o niezwykle istotne w naszych czasach kwestie bezpieczeństwa, Adobe XD oferuje szereg możliwości, dzięki którym Twoje interaktywne prototypy i pliki projektowe będą bezpieczne.
Po pierwsze, Adobe XD wciąż się rozwija, czego owocem są regularnie udostępniane pakiety aktualizacji. Dzięki nim możesz pracować w środowisku oferującym coraz więcej możliwości, z drugiej strony dbasz o bezpieczeństwo w pracy z programem. Możliwość ochrony plików hasłem sprawia, że przypadkowi odbiorcy nie zobaczą, nad czym pracujesz. Korzystając z prywatnych zaproszeń udostępnisz plik tylko tym osobom, które na danym etapie pracy powinny mieć dostęp do projektu.
Dzięki rozwiązaniom, które daje Adobe XD możesz bez obaw dzielić się swoim projektem, umożliwiając wyświetlanie, recenzowanie i komentowanie zarówno prototypów aplikacji czy stron, jak i powstałej dokumentacji technicznej. Rozwiązanie to docenią nie tylko członkowie zespołu, lecz także użytkownicy, których zaprosisz do testowania prototypów.

 

Nowości w Adobe XD

 

Odtwarzanie audio

Dodawaj dźwięki do swoich prototypów dzięki nowej akcji, która pozwala odtwarzać efekty dźwiękowe i inne pliki audio w reakcji na wyzwalacze.

 

Linki kotwiczne

Dodaj linki do swoich prototypów dzięki nowej akcji, która pozwala użytkownikom przeskakiwać do różnych punktów na tym samym obszarze roboczym.

 

Skrót do zmiany rozmiaru obszaru tekstu w celu dopasowania do treści

Kliknij dwukrotnie dolny uchwyt zmiany rozmiaru pola tekstowego aby automatycznie dopasować wysokość pola do tekstu w środku.

 

Wiele działań na wyzwalaczu kliknięciem

Możesz teraz dodać zarówno akcję przejściową (np. Transition, Auto-Animate i Overlay) jak i akcję nieprzejściową (np. Audio Playback i Speech Playback) w odpowiedzi na wyzwalacz podczas prototypowania w XD.

 

Ulepszenia udostępniania

Odbiorcy prywatnego linku mogą teraz go ponownie udostępniać innym recenzentom, zachowując przy tym uprawnienia tylko do odczytu.

 

Obsługa sterowania głosem w macOS

Teraz możesz uzyskać dostęp do funkcji projektowania i prototypowania w XD za pomocą dyktowania i poleceń głosowych.

 

Udostępnianie grup

Klienci Creative Cloud dla przedsiębiorstw mogą synchronizować grupy i listy dystrybucyjne w XD z książek adresowych swoich organizacji. Następnie mogą wybrać te grupy, zapraszając redaktorów do dokumentów w chmurze lub zapewnić im dostęp udostępniając prywatne łącze.

 

Opublikuj wszystkie obszary robocze

Rozłącz główny obszar roboczy w trybie Prototype aby opublikować wszystkie obszary robocze na Twoim panelu do udostępnionego łącza, niezależnie czy są połączone razem czy nie.

 

Kształty serca

Twórz kształty serca za pomocą narzędzia Polygon. Po prostu wpisz „<3” w polu Sides/Corners a wielokąt zmieni się w serce.

Wymagania systemowe

System Windows

Minimalne wymagania
System operacyjny Windows 10 Creators Update (64-bit) – wersja 1703 (kompilacja 10.0.15063) lub wcześniejszy. Więcej informacji na temat aktualizacji systemu Windows, zobacz Jak otrzymać aktualizację Windows 10 Creators .
Procesor Wielordzeniowy procesor Intel z obsługą 64-bitów i taktowaniem 1.4 GHz
Ekran 1280 x 800
Internet Do aktywacji oprogramowania, sprawdzania poprawności subskrypcji i korzystania z usług online niezbędna jest rejestracja i musi być dostępne połączenie z Internetem.

Opcje/możliwości głosowe wymagają połączenia z Interentem.

RAM  4 GB RAM
Grafika Minimalnie Direct 3D DDI Feature Set: 10. Dla Intel GPU, wymagane sterowniki wydane po 2014 roku lub nowsze. Aby sprawdzić tą informację uruchom “dxdiag” z menu run i zaznacz zakładkę “Display”.
Wprowadzanie za pomocą pióra i dotyku Na Windows 10, XD wspiera natywną obsługę pióra i dotyku.

Możesz użyć wprowadzania dotykowego do interakcji z narzędziami XD, tworzenia artworków na płótnie, nawigowania po warstwach, interakcji z komponentami, wiązania prototypów, zmiany kształtu we właściwościach Property Inspector, przewijania okien podglądu, przeciągania zdjęć na płótno, tworzenia powtarzalnych siatek i więcej.

System macOS

Minimalne wymagania
System operacyjny macOS X v10.12 lub nowszy
Więcej informacji na temat aktualizacji systemu macOS, zobacz Aktualizacja macOS do Sierra.
Procesor Wielordzeniowy procesor Intel z obsługą 64-bitów i taktowaniem 1.4 GHz
Ekran Nie-Retina ekran (Retina rekomendowany)
Internet Do aktywacji oprogramowania, sprawdzania poprawności subskrypcji i korzystania z usług online niezbędna jest rejestracja i musi być dostępne połączenie z Internetem.

Opcje/możliwości głosowe wymagają połączenia z Interentem.

RAM 4 GB RAM

 

Zapraszamy na szkolenia stacjonarne oraz online. Skontaktuj się, aby potwierdzić terminu wybranego szkolenia!