Adobe dla firm

Włącz kategorie/filtry

Kategorie

Adobe Creative Cloud for Teams to najbardziej rozpoznawalny na świecie zestaw narzędzi do tworzenia grafiki komputerowej, video oraz stron internetowych. Od teraz zakupisz go w IT Media! Nasza firma została Platynowym Partnerem Adobe oraz jedynym w Polsce Autoryzowanym Ośrodkiem Szkoleniowym Adobe. Co więcej, w 2019 r. otrzymaliśmy od producenta oprogramowania ogólnoeuropejską nagrodę Adobe Creative Partner of the year 2019. W naszej ofercie znajdziesz zarówno pojedyncze programy, jak i pakiety Adobe dla firm, które powstały specjalnie z myślą o ułatwieniu codziennej pracy w mniejszych i większych przedsiębiorstwach. Zapraszamy do poznania szczegółów!

.

Autoryzowany Ośrodek Szkoleniowy i Platynowy Partner Adobe.

Cennik i pakiety

Adobe Creative Cloud for Teams All Apps nowa subskrypcja COM MULTI/PL

Adobe Creative Cloud for Teams All Apps nowa subskrypcja COM MULTI/PL

Nowa subskrypcja (12 miesięcy)
– Subskrypcja na użytkownika
– Dla komercji (COM)
– Wersja wielojęzykowa/polska (MULTI/PL)

4 454,84 zł

Adobe Creative Cloud for Teams All Apps nowa subskrypcja EDU ENG

Adobe Creative Cloud for Teams All Apps nowa subskrypcja EDU ENG

Nowa subskrypcja (12 miesięcy)
– Subskrypcja na użytkownika
– Dla edukacji (EDU)
– Wersja anglojęzyczna (ENG)

2 245,54 zł

Adobe Creative Cloud for Teams All Apps nowa subskrypcja GOV ENG

Adobe Creative Cloud for Teams All Apps nowa subskrypcja GOV ENG

Nowa subskrypcja (12 miesięcy)
– Subskrypcja na użytkownika
– Dla administracji rządowej (GOV)
– Wersja anglojęzyczna (ENG)

4 492,14 zł

ZOBACZ WSZYSTKIE PAKIETY ACC  >>>

.

Creative Cloud dla zespołów

Porównanie IT Media vs Adobe
IT Media Adobe Creative Partner of the year 2019
Creative Cloud All Apps - kup teraz środek

W IT MEDIA otrzymasz najbardziej atrakcyjną ofertę idealnie dopasowaną do swoich potrzeb. Co więcej, wykupując nową subskrypcję lub przedłużając licencję za pośrednictwem naszego sklepu internetowego, oszczędzasz również pieniądze – nasze ceny są najniższe w Polsce! Z myślą o klientach biznesowych przygotowaliśmy rozwiązania Adobe dla firm, wśród których znajdziesz między innymi pakiet Adobe Creative Cloud for Teams, czyli zestaw zaawansowanych programów graficznych, narzędzi do projektowania interfejsów i stron internetowych czy montażu wideo i tworzenia animacji.

Wśród sztandarowych produktów renomowanego producenta oprogramowania, które znajdziesz w pakiecie Creative Cloud dla zespołów, można wyróżnić takie narzędzia jak: Photoshop, Acrobat, Illustrator, Premiere Pro, InDesign czy After Effects. Dodatkowe usługi, takie jak Stock czy Adobe Fonts, zapewniają z kolei komplet materiałów do każdego, nawet najbardziej wymagającego kreatywnego projektu.

Sprawdź korzyści zakupu pakietu Adobe CC dla firm w sklepie IT Media

Dlaczego to właśnie u nas warto dokonać zakupu pakietu Adobe CC dla firm? Oto lista najważniejszych powodów!

1. Najwyższy poziom kompetencji
Adobe W IT Media oferujemy kompleksową obsługę od doradztwa, przez pomoc przy pierwszej instalacji Adobe Creative Cloud for Teams, aż po nadzorowanie terminu ważności licencji i stały kontakt z klientami w wypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości. Aż 90% zamówień realizujemy już w ciągu jednego dnia!

2. Najlepsze ceny na rynku
Jako Platynowy Partner oferujemy polskim firmom najniższe ceny pakietów Creative Cloud i pojedynczych programów na rynku! Koszt wykupienia lub przedłużenia subskrypcji jest u nas niższy niż u samego producenta.

3. Pomoc ekspertów Adobe w języku polskim
Jesteśmy jedynym w Polsce Autoryzowanym Ośrodkiem Szkoleniowym Adobe. Zapewniamy wsparcie certyfikowanych Trenerów, dzięki czemu wiemy, jak realnie pomagać naszym klientom. Co więcej, cyklicznie zapraszamy ich, i mamy nadzieję, że wkrótce także Ciebie, na bezpłatne warsztaty z najnowszych funkcjonalności Creative Cloud dla zespołów.

4. Polską fakturę VAT
W IT Media zapewniamy łatwą do rozliczenia w księgowości polską fakturę VAT z możliwością płatności przelewem bankowym.

5. Kompleksowe wsparcie dostosowane do potrzeb klienta
Firmy, z którymi współpracujemy, wspieramy kompleksowo. W razie potrzeby oprócz oprogramowania Adobe Creative Cloud for Teams jesteśmy w stanie dostarczyć również sprzęt graficzny i multimedialny, fonty, pluginy do oprogramowania oraz profesjonalne szkolenia skracające czas pracy nad projektami do minimum.

 

Adobe Creative Cloud for Teams galeria 1

Instalacja Adobe Creative Cloud for Teams – instrukcja krok po kroku

KROK 1
WYBÓR NARZĘDZI

Wybór aplikacji Adobe

Po zapoznaniu się z przygotowaną ofertą klient wybiera odpowiednie narzędzie Adobe dla firm oraz plan subskrypcji w naszym sklepie internetowym IT Media.

.

KROK 2
ZŁOŻENIE ZAMÓWIENIA

Sklep Adobe

Klient przesyła informację o wybranych narzędziach Creative Cloud dla zespołów poprzez nasz sklep internetowy lub kontaktując się bezpośrednio z opiekunem handlowym IT Media.

.

KROK 3
ZAŁOŻENIE KONTA ADMINISTRATORA

Założenie konta adnimistratora Adobe

Na podstawie otrzymanej informacji opiekun handlowy zakłada konto administratora dla wybranego pakietu Adobe dla firm, a następnie wysyła zaproszenie do klienta w formie linku aktywacyjnego.

.

KROK 4
REJESTRACJA KONTA PRZEZ ADMINISTRATORA

Rejestracja konta Adobe

Klient otwiera link i aktywuje swoje konto administratora, rejestrując się jednocześnie w programie Adobe Value Incentive Plan (VIP).

.

KROK 5
PRZYPISANIE LICENCJI UŻYTKOWNIKOM

Przypisanie licencji Adobe

Po ukończeniu rejestracji, klient zostaje przekierowany do konsoli administratora, skąd przypisuje licencje do adresów mailowych użytkowników w swojej firmie.

.

KROK 6
UDOSTĘPNIENIE NARZĘDZI UŻYTKOWNIKOM

Aktywacja Adobe Creative Cloud udostępnienie narzędzi

Docelowy użytkownik narzędzia, otrzymuje mailowe powiadomienie o przydzieleniu licencji. Rejestruje swoje konto na platformie Adobe lub loguje się na istniejące już konto, aby korzystać a wybranych aplikacji.

.

ZOBACZ FILM

Aktywacja Krok po kroku