Microsoft Office 365 dla studenta

  Microsoft Office 365 dla studenta

  Szukasz pakietu Office dla uczniów i studentów, ale nie wiesz, jaka jest cena licencji? W naszym sklepie znajdziesz najlepszą opcję, która sprosta Twoim oczekiwaniom. Wersja studencka licencji Office 365 obejmuje najpopularniejsze programy, takie jak Word, PowerPoint, Excel, Microsoft Teams, OneNote, a także wiele innych przydatnych aplikacji. Co więcej, uczniowie, studenci i pedagodzy prowadzący zajęcia w instytucjach edukacyjnych mogą korzystać z pakietu Office 365 zupełnie za darmo! Wystarczy podać ważny adres szkolny, aby aktywować klucz do kompletu programów. Nauka zdalna jest obecnie popularną formą zdobywania wiedzy. Aby studenci mogli wygodnie przyswajać informacje bez wychodzenia z domu, firma Microsoft proponuje zestaw funkcjonalnych narzędzi, które umożliwiają współpracę z nauczycielami w formie online. 

  Najczęściej wybierane:

  Microsoft 365 A3 for faculty – subskrypcja 1 rok

  Microsoft 365 A3 for faculty – subskrypcja 1 rok

  Nowa subskrypcja (12 miesięcy)
  Dla edukacji
  – Wersja elektroniczna

  343,17 zł

  Microsoft 365 A5 for students – subskrypcja 1 rok

  Microsoft 365 A5 for students – subskrypcja 1 rok

  Nowa subskrypcja (12 miesięcy)
  Dla edukacji
  – Wersja elektroniczna

  490,77 zł

  Microsoft 365 A5 for faculty – subskrypcja 1 rok

  Microsoft 365 A5 for faculty – subskrypcja 1 rok

  Nowa subskrypcja (12 miesięcy)
  Dla edukacji
  – Wersja elektroniczna

  613,77 zł

  Dlaczego warto kupić rozwiązanie Microsoft 365 w IT MEDIA?

  • Wysoki poziom kompetencji – otrzymaliśmy wyróżnienie Silver Small and Midmarket Cloud Solutions. To potwierdzenie świadczenia przez Nas najwyższej jakości usług we wdrożeniu usług Microsoft 365 dla nowych klientów. Otrzymane wyróżnienie to nagroda za trud i ogrom prac włożonych w świadczenie jak najlepszej obsługi w zakresie sprzedaży, wdrożenia i serwisu usługi Office 365.
  • Kompletna i elastyczna oferta – staramy się dopasowywać ofertę do Państwa potrzeb – jako nieliczni na rynku umożliwiamy szybką zmianę pakietu subskrypcji oraz możliwość anulowania subskrypcji w dowolnej chwili.
  • Profesjonalne doradztwo – nasz zespół rozwiązań chmurowych Microsoft pomoże Ci wybrać odpowiedni pakiet licencji, przeprowadzi przez proces wdrożenia i instalacji pakietu Office oraz pomożemy w jego konfiguracji.
  • Kompleksowe wsparcie – firmy, z którymi współpracujemy, wspieramy całościowo. W razie potrzeby oprócz oprogramowania Microsoft – jesteśmy w stanie dostarczyć również sprzęt komputerowy, graficzny i multimedialny, oprogramowanie Adobe, fonty, pluginy oraz profesjonalne szkolenia skracające czas pracy nad projektami do minimum.

  IT MEDIA - SILVER SMALL AND MIDMARKET BADGE

  Dlaczego warto korzystać z Office 365 dla edukacji?

  Usługa Office 365 dla szkół to funkcjonalny pakiet aplikacji dla nauczycieli i uczniów. Placówki, które zdecydują się na subskrypcję oferty Microsoft Office 365 mogą zaoferować wszystkim studentom, nauczycielom i pracownikom naukowym dostęp do oprogramowania wchodzącego w skład pakietu Office 365 online.

  Korzystaj z darmowej wersji Microsoft 365

  Studenci i pedagodzy kwalifikujących się instytucji edukacyjnych mogą bezpłatnie się zarejestrować w usłudze Microsoft 365 Education, która obejmuje programy Word, Excel, PowerPoint, OneNote, a teraz także Microsoft Teams, oraz inne narzędzia.

  Zwiększ atrakcyjność zdalnej nauki dla studentów

  Twórz sprzyjające współpracy grupy, korzystaj z wiedzy ekspertów z branży edukacji i nawiązuj kontakty z innymi wykładowcami dzięki pakietowi Microsoft 365, który obejmuje usługę Teams. Skorzystaj ze szkoleń i wsparcia, które umożliwią Ci stworzenie bezpiecznego i sprzyjającego współpracy środowiska do nauki.

  Lepsze umiejętności - większe szanse na rynku pracy

  Korzystaj z Microsoft 365 Education na zajęciach, dzięki temu Twoi studenci zdobędą umiejętności i poznają aplikacje najwyżej cenione przez pracodawców. Już dzisiaj przygotuj swoich podopiecznych na wyzwania na współczesnym rynku pracy.

  Usługi w chmurze do budowania nowoczesnej grupy

  Wszystkie aplikacje i usługi pakietu Microsoft 365 dla Edukacji działają w chmurze Microsoft. Wystarczy dowolne urządzenie łączące się z Internetem, aby móc korzystać w pełni z możliwości aplikacji oraz zebranych zasobów z dowolnego miejsca i platformy. Zarówno wykładowcy jak i studenci mają dostęp do materiałów z lekcji w każdej chwili – wystarczy smartfon.

  Uzyskaj indywidualną wycenę

  Już dziś skontaktuj się z naszym działem handlowym i zacznij korzystać z Microsoft 365 Education lub uzyskaj więcej informacji o produktach Microsoft 365.

  Zadzwoń:

  22 679 15 41

  Napisz:

  sklep@itmedia.pl

  Poznaj cenniki i plany Microsoft 365 Education

  Uczniowie, studenci i pedagodzy kwalifikujący się do instytucji edukacyjnych mogą bezpłatnie się zarejestrować w usłudze Microsoft 365 Education, która obejmuje programy Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Microsoft Teams, oraz inne narzędzia. Żeby zacząć już dziś, użyj ważnego adresu szkolnego.

   

  Okres subskrypcji – 1 rok

  Microsoft 365
  A1
  Microsoft 365 A3
  for faculty
  Microsoft 365 A3
  for students
  Microsoft 365 A5
  for faculty
  Microsoft 365 A5
  for students
  Office 365 dla szkół i edukacji Office 365 dla szkół i edukacji Microsoft 365 A3Microsoft 365 A3Office 365 dla szkół i edukacji Microsoft 365 A5Office 365 dla szkół i edukacji Microsoft 365 A5
  BEZPŁATNY

  279,00 zł netto

  199,00 zł netto

  499,00 zł netto

  399,00 zł netto

  Kup terazKup terazKup terazKup terazKup teraz

   

  Porównanie planów dla edukacji

   

  Microsoft 365 A1Microsoft 365 A3Microsoft 365 A5
  CenaBezpłatnaMicrosoft 365 A3 for students
  199,00 zł netto/licencja roczna
  Microsoft 365 A3 for faculty
  279,00 zł netto/licencja roczna
  Microsoft 365 A5 for students
  399,00 zł netto/licencja roczna
  Microsoft 365 for faculty
  499,00 zł netto/licencja roczna
  OpisUsługi OnlineUsługi Online + standardowe aplikacje OfficeUsługi Online + standardowe
  aplikacje Office
  + zaawansowana ochrona + analiza biznesowa
  Aplikacje Stacjonarne
  (do instalacji na urządzeniach)
  Microsoft 365 F3Microsoft 365 E5Microsoft 365 E5
  Usługi
  w chmurze
  Microsoft 365 A1Microsoft 365 A1Usługi Online Microsoft 365 A5
  Liczba użytkowników1 użytkownik1 użytkownik1 użytkownik
  Exchange
  Online
  50 GB100 GB100 GB
  Przestrzeń
  dyskowa
  1 TB1 TB1 TB
  Dostęp do
  najnowszych aktualizacji
  Stale dostępna
  pomoc techniczna
  Zarządzanie
  aplikacjami
  Zaawansowana
  ochrona

  MS Office dla studentów - cena to 0 zł!

  Pakiet Office 365 dla studentów jest w pełni darmowy, dzięki czemu uczniowie mają możliwość rozwijać się i korzystać z najnowocześniejszego oprogramowania bez zmartwień o wysokie ceny innowacyjnych aplikacji. Subskrypcja daje możliwość pobrania i korzystania z programów, takich jak: PowerPoint, Word, Excel, OneNote, a także Microsoft Teams, który w szczególności doskonale sprawdza się podczas zdalnego nauczania. Jeśli nie wiesz, jak pobrać pakiet i aktywować subskrypcję za darmo, serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. W IT Media specjalizujemy się w szkoleniach i doradztwie z zakresu marketingu internetowego i nowych technologii. Możesz także kupić u nas oprogramowanie lub uzyskać darmową subskrypcję pakietu Microsoft Office dla studentów. Jeśli skorzystasz z naszej oferty, służymy fachową pomocą podczas całego okresu ważności subskrypcji. Z przyjemnością odpowiemy także na wszystkie Twoje pytania, zanim zdecydujesz się na instalację jednego z pakietów.

  Najczęściej wybierane:

  Microsoft 365 A3 for faculty – subskrypcja 1 rok

  Microsoft 365 A3 for faculty – subskrypcja 1 rok

  Nowa subskrypcja (12 miesięcy)
  Dla edukacji
  – Wersja elektroniczna

  343,17 zł

  Microsoft 365 A5 for students – subskrypcja 1 rok

  Microsoft 365 A5 for students – subskrypcja 1 rok

  Nowa subskrypcja (12 miesięcy)
  Dla edukacji
  – Wersja elektroniczna

  490,77 zł

  Microsoft 365 A5 for faculty – subskrypcja 1 rok

  Microsoft 365 A5 for faculty – subskrypcja 1 rok

  Nowa subskrypcja (12 miesięcy)
  Dla edukacji
  – Wersja elektroniczna

  613,77 zł

  Microsoft Word dla studentów – odkryj nowe funkcje

  Każdy student i uczeń musi mieć dostęp do wygodnego programu do edycji tekstów. Microsoft Word dla studentów to świetne rozwiązanie, dzięki któremu każdy uczeń będzie mógł tworzyć treści, a także w prosty sposób udostępniać je w chmurze lub innym użytkownikom. Co więcej, nowa wersja Microsoft Word zawiera szereg funkcjonalności i udogodnień, które wyniosą pisanie tekstów na zupełnie nowy poziom. Decydując się na przedłużenie subskrypcji Office 365 dla studentów poprzez nasz sklep internetowy, otrzymasz najnowszą wersję programu Word i nie tylko. Serdecznie zachęcamy do kontaktu w celu doprecyzowania Twoich potrzeb. Z pewnością znajdziemy najlepszą opcję dopasowaną do Twoich oczekiwań. 

  Microsoft Office 365 wersja studencka – wygodna organizacja plików

  Dzięki programowi OneNote, który wchodzi w skład Office 365 dla studentów, każdy uczeń będzie mógł w prosty sposób organizować swoje pliki, materiały, notatki i wygodnie udostępniać je innym studentom lub nauczycielom. Ten cyfrowy notes ułatwia zarządzanie dokumentami, dzięki czemu jest doskonałą opcją do celów edukacyjnych.

  Pakiet Office 365 z licencją studencką pozwoli Ci cieszyć się dostępem do wszystkich programów z dowolnego urządzenia i z każdego miejsca na świecie. Ten pakiet zawiera wszystkie niezbędne narzędzia, dzięki którym można prowadzić rozmowy i czat grupowy, udostępniać treści i korzystać z zaawansowanych aplikacji w jednym miejscu. Office dla studentów pozwala także na współpracę w czasie rzeczywistym, dzięki czemu możliwe jest przeprowadzanie testów i poprawianie np. tekstów przez nauczycieli.

  Co więcej, subskrypcja studencka umożliwia także pracę w grupach, dzięki usłudze Teams. 

  Pakiet Office student to oszczędność czasu i środków

  Subskrypcja Microsoft Office 365 dla studentów i uczniów pozwala nie tylko na wygodną naukę zdalną i współpracę z innymi uczniami i nauczycielami. Pakiet ten pozwoli Ci także zaoszczędzić pieniądze, ponieważ jego cena wynosi dla uczniów 0 zł. Wystarczy podać swoją placówkę edukacyjną i pobrać klucz do subskrypcji, który umożliwi pobranie i korzystanie z oprogramowania w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca. Dzięki zaawansowanym programom, uczniowie i nauczyciele mogą rozwijać swoje umiejętności zarówno grupowej pracy online, jak i posługiwania się aplikacjami. Znajomość programów, takich jak: Outlook, Word, PowerPoint i OneNote z pewnością przyda się także po zakończeniu edukacji.

  Uzyskaj indywidualną wycenę

  Już dziś skontaktuj się z naszym działem handlowym i zacznij korzystać z Microsoft 365 Education lub uzyskaj więcej informacji o produktach Microsoft 365.

  Zadzwoń:

  22 679 15 41

  Napisz:

  sklep@itmedia.pl

  Produkt dodany do koszyka

  ×