CorelDraw Graphics Suite

Włącz kategorie/filtry

Kategorie

CorelDRAW Graphics Suite

Wybierz plan CorelDraw

CorelDRAW Graphics Suite

CorelDRAW Graphics Suite – kreatywne projektowanie

CorelDRAW Graphics Suite 2019 to pakiet programów umożliwiających tworzenie grafiki oraz edycję zdjęć. Oferuje on ogromne możliwości projektowe, dzięki którym Twoje projektowanie graficzne wzniesie się na wyżyny profesjonalizmu i kreatywności. Szeroki pakiet aplikacji sprawia, że w programie może powstawać i być edytowana zarówno grafika rastrowa, jak i grafika wektorowa. Z kolei edycja zdjęć w Corelu to nie tylko praca z bitmapą, lecz także możliwość wywołania pliku RAW, co poszerza Twoje możliwości projektowe o kolejne przydatne narzędzie.
Połączenie dwóch rodzajów grafik pozwala na przygotowanie szerokiej gamy projektów, od obróbki i edycji zdjęć zaczynając, na tworzeniu profesjonalnych wielkoformatowych grafik kończąc. Tworzenie logo, zaprojektowanie wizytówek, grafiki na stronę, materiałów szkoleniowych czy marketingowych albo reklamy outdoorowej – to tylko przedsmak możliwości projektowych, które oferuje CorelDRAW Graphics Suite 2019. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia!
Zobacz, w jaki sposób możesz rozwinąć swoje graficzne i projektowe skrzydła z pomocą jednego z najbardziej rozpoznawalnych programów graficznych na świecie.

Grafika komputerowa bez ograniczeń

W ramach pakietu CorelDRAW Graphics Suite 2019 znajduje się wiele programów i aplikacji. Głównym elementem jest program CorelDRAW, w którym można tworzyć i edytować obrazy wektorowe. Tworzenie logo, ulotki reklamowej czy plakatu nie stanowi większego problemu. Corel posiada przydatne w tym kontekście narzędzia wprowadzania tekstu, aplikację Corel Font Manager umożliwiającą przeglądanie czcionek i zarządzanie nimi oraz dostęp do pakietu ponad 1000 czcionek TrueType i Open Type. Jeśli potrzebujesz programu do składu i łamania, pakiet Corela będzie również w stanie pomóc Ci w zadaniach z dziedziny DTP.

CorelDraw Graphics Suite - interfejs

Choć grafika wektorowa jest kojarzona z programem CorelDRAW, to w pakiecie nie brakuje narzędzi do pracy z bitmapą. PowerTRACE pozwala na przekształcanie w ramach aplikacji CorelDRAW 2019 map bitowych do postaci wektorowej. Grafika rastrowa w pakiecie może być edytowana na różne sposoby. W programie Corel PHOTO-PAINT 2019 dokonasz edycji zdjęć i innych grafik rastrowych, aplikacja AfterShot 3HDR pozwoli Ci na edycję plików w formacie RAW. Z kolei dzięki BenVISTA PhotoZoom Pro4 powiększysz obrazy cyfrowe, co sprawi, że Twój projekt będzie dopracowany w najmniejszych szczegółach. Edycja zdjęć nigdy nie była taka prosta!
Dodatkowo pakiet CorelDRAW Graphics Suite 2019 oferuje możliwość pracy online (dzięki CorelDRAW.app), dostęp do zasobów: obrazków clipart, zdjęć i obrazów cyfrowych, szablonów, wypełnień mapą bitową, wektorowych i tonalnych. W ramach aplikacji pomocniczych pakiet oferuje kreator kodów paskowych, kreator druku dwustronnego oraz GPL Ghostscript (ZIP).

Grafika wektorowa bez tajemnic

CorelDRAW oferuje szeroki pakiet narzędzi i funkcji pozwalających na tworzenie wektorów. W programie narysujesz i wypełnisz dowolny kształt, bez problemów zduplikujesz obiekt lub dokonasz innych operacji. Stworzysz własne pędzle i na wiele innych sposobów spersonalizujesz narzędzia, z których korzystasz. Osiągniesz efekt trójwymiarowości, stosując np. funkcję wytłoczeń. W CorelDRAW dodasz również tekst artystyczny albo akapitowy, skorzystasz ze sprawdzania pisowni i dzielenia wyrazów i umieścisz tekst na ścieżce.
Osoby, które pracują jednocześnie na wielu obiektach docenią opcję Object Docker, która ułatwia poruszanie się między obiektami i ich znalezienie w projekcie. Z kolei jeśli grafika, którą chcesz edytować jest bitmapą, z pomocą narzędzia PowerTRACE bez problemów przekonwertujesz plik na wektorowy.
Wśród ciekawych funkcji oferowanych w pakiecie znajdują się narzędzia symetrii, cień, Pointilizer oraz LiveSketch. Symetria umożliwia szybko stworzyć symetryczne obrazy. W zależności od projektu możesz zastosować prostą symetrię osiową albo stworzyć grafikę rodem z kalejdoskopu. Cień pozwala m.in. na edytowanie cienia obrazu w czasie rzeczywistym. Już nie musisz czekać, aż program przetworzy polecenie. Efekt swoich działań zobaczysz natychmiast!
Pointilizer pozwoli stworzyć grafiki, które – dzięki efektowi mozaiki skrzyżowanemu z malarstwem puentylistycznym– zdecydowanie będą wyróżniać się na tle innych grafik. Opcja LiveSketch pozwoli na rysowanie bezpośrednio na urządzeniu dotykowym. Zapomnij o zamazanych szkicach, ołówku i gumce – teraz każda narysowana linia stanie się od razu wektorem!

Nowe możliwości grafiki bitmapowej

Grafika rastrowa, choć wiele lat temu nie była edytowalna w CorelDRAW, jest obecnie w zasięgu możliwości oferowanych przez pakiet CorelDRAW Graphics Suite 2019. Corel PHOTO-PAINT oferuje zarówno podstawowe, jak i zaawansowane możliwości edycji bitmap. Wśród funkcji podstawowych znajduje się: zmiana wielkości obrazu, korekcja barwna, retusz. Nieco bardziej zaawansowani użytkownicy docenią malowanie i narzędzia artystyczne, zaawansowane narzędzia selekcji, wykorzystają również maski i kanały oraz możliwość tworzenia montaży.
Projektowanie graficzne to nie tylko obrazy wektorowe, to również edycja zdjęć. Corel PHOTO-PAINT pozwoli Ci na wykonanie retuszu czy montażu na porównywalnym poziomie do Adobe Photoshop. Jeśli produkty rodziny Adobe są Ci obce, Corel z powodzeniem zastąpi Photoshopa, dając jednocześnie możliwość zapisu plików w rodzimym formacie Adobe – PSD. Możesz wygodnie pracować w Corelu, jednocześnie jednak wciąż współpracować z zespołem, który woli działać w Photoshopie.
Jeśli zależy Ci na projekcie dopracowanym co do piksela, na pewno docenisz opcję Pixel View. Dzięki niej możesz zobaczyć i edytować projekt w widoku pikselowym. Zarówno grafika rastrowa, jak i grafika wektorowa mogą być edytowane za pomocą tej opcji – w jej ramach możliwa jest zamiana wektora na bitmapę. Dzięki niej zobaczysz najdrobniejsze detale projektu, co przyda się szczególnie przy projektowaniu elementów strony internetowej. Tworzenie logo z dbałością o szczegóły nie będzie już sprawiało żadnych trudności.

Projektuj jak chcesz, gdzie chcesz, kiedy chcesz!

Niezależnie od tego, czy preferujesz Windows czy Mac, pracę w biurze czy w drodze  – CorelDRAW Graphics Suite 2019 będzie Ci towarzyszyć na każdym kroku. Po 18 latach CorelDRAW wrócił na komputery MacOS, ponadto oferuje szereg nowych możliwości. Użytkownicy tych ostatnich z pewnością docenią przyjazny interfejs i tryb ciemny.
Nie musisz już pracować wyłącznie na firmowym komputerze. CorelDRAW wypłynął w ostatnich latach na szerokie wody projektowe w sieci. Dzięki aplikacji CorelDRAW (CorelDRAW.app) możesz dać wyraz swojej kreatywności gdzie chcesz i kiedy chcesz, nie tracąc dostępu do profesjonalnych narzędzi. Rozwijająca się aplikacja pozwala na zastosowanie coraz większej ilości narzędzi w projektowaniu na urządzeniach mobilnych – wszędzie tam, gdzie zalogujesz się do aplikacji przez przeglądarkę.
Edycja zdjęć, tworzenie logo, materiałów reklamowych, elementów stron WWW, idealnych wydruków i wielu innych typów grafik nigdy jeszcze nie było tak proste!

Program uaktualnień dla pakietu CorelDRAW Graphics Suite 2019

Korzyści dla klienta z przystąpienia do programu Upgrade Protection:
– 1 roczna opłata wynosząca około 50% ceny standardowej aktualizacji
– dostęp do najnowszej wersji oprogramowania tak szybko jak tylko zostanie wydana
– wsparcie dla najnowszych systemów operacyjnych, urządzeń i technologii
– prawo do bezterminowego korzystania z ostatniej wersji oprogramowania, nawet po rezygnacji z programu Upgrade Protection

CorelDRAW Graphics Suite (365 dni) MULTI/PL MAC – COM

Nowa subskrypcja (365 dni)
– Licencja na użytkownika
– Dla komercji (COM)
– Wersja elektroniczna

961,09 zł

CorelDRAW Graphics Suite (365 dni) MULTI/PL MAC – COM – Odnowienie

Odnowienie subskrypcji (365 dni)
– Licencja na użytkownika
– Dla komercji (COM)
– Wersja elektroniczna

961,09 zł

CorelDRAW Graphics Suite (365 dni) MULTI/PL MAC – GOV

Nowa subskrypcja (365 dni)
– Licencja na użytkownika
– Dla administracji rządowej (GOV)
– Wersja elektroniczna

961,09 zł

CorelDRAW Graphics Suite (365 dni) MULTI/PL MAC – GOV – Odnowienie

Odnowienie subskrypcji (365 dni)
– Licencja na użytkownika
– Dla administracji rządowej (GOV)
– Wersja elektroniczna

961,09 zł

CorelDRAW Graphics Suite (365 dni) MULTI/PL WIN – COM

Nowa subskrypcja (365 dni)
– Licencja na użytkownika
– Dla komercji (COM)
– Wersja elektroniczna

961,09 zł

CorelDRAW Graphics Suite (365 dni) MULTI/PL WIN – COM – Odnowienie

Odnowienie subskrypcji (365 dni)
– Licencja na użytkownika
– Dla komercji (COM)
– Wersja elektroniczna

961,09 zł

CorelDRAW Graphics Suite (365 dni) MULTI/PL WIN – GOV

Nowa subskrypcja (365 dni)
– Licencja na użytkownika
– Dla administracji rządowej (GOV)
– Wersja elektroniczna

961,09 zł

CorelDRAW Graphics Suite (365 dni) MULTI/PL WIN – GOV – Odnowienie

Odnowienie subskrypcji (365 dni)
– Licencja na użytkownika
– Dla administracji rządowej (GOV)
– Wersja elektroniczna

961,09 zł

CorelDRAW Graphics Suite 2019 ENG Win

– Licencja wieczysta
– Licencja na urządzenie
– Dla komercji (COM)
– Wersja anglojęzyczna (ENG)

2 950,95 zł

CorelDRAW Graphics Suite 2019 ENG Win Uaktualnienie

Aktualizacja licencji wieczystej
– Licencja na urządzenie
– Dla komercji (COM)
– Wersja pudełkowa

1 473,01 zł

CorelDRAW Graphics Suite 2019 MULTI/PL MAC

– Licencja wieczysta
– Licencja na użytkownika
– Dla komercji (COM)
– Wersja wielojęzykowa/polska (MULTI/PL)

2 993,52 zł

CorelDRAW Graphics Suite 2019 MULTI/PL MAC – Classroom EDU

– Licencja wieczysta
– Licencja na (15+1) urządzeń
– Dla edukacji (EDU)
– Wersja wielojęzykowa/polska (MULTI/PL)

1 799,10 zł