CorelDraw Graphics Suite

Wszechstronne oprogramowanie do projektowania graficznego

Kup teraz

CorelDraw Graphics Suite

Włącz kategorie/filtry

Kategorie

CorelDRAW Graphics Suite – kreatywne projektowanie

CorelDRAW Graphics Suite 2019 to pakiet programów umożliwiających tworzenie grafiki oraz edycję zdjęć. Oferuje on ogromne możliwości projektowe, dzięki którym Twoje projektowanie graficzne wzniesie się na wyżyny profesjonalizmu i kreatywności. Szeroki pakiet aplikacji sprawia, że w programie może powstawać i być edytowana zarówno grafika rastrowa, jak i grafika wektorowa. Z kolei edycja zdjęć w Corelu to nie tylko praca z bitmapą, lecz także możliwość wywołania pliku RAW, co poszerza Twoje możliwości projektowe o kolejne przydatne narzędzie. W sklepie IT Media kupisz CorelDraw Graphics Suite 2019 w najlepszej cenie!

.

Licencje CorelDraw Graphics Suite >>

CorelDraw Graphic Suite - ikona

.
Połączenie dwóch rodzajów grafik pozwala na przygotowanie szerokiej gamy projektów, od obróbki i edycji zdjęć zaczynając, na tworzeniu profesjonalnych wielkoformatowych grafik kończąc. Tworzenie logo, zaprojektowanie wizytówek, grafiki na stronę, materiałów szkoleniowych czy marketingowych albo reklamy outdoorowej – to tylko przedsmak możliwości projektowych, które oferuje CorelDRAW Graphics Suite 2019. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia!
Zobacz, w jaki sposób możesz rozwinąć swoje graficzne i projektowe skrzydła z pomocą jednego z najbardziej rozpoznawalnych programów graficznych na świecie.

Grafika komputerowa bez ograniczeń

W ramach pakietu CorelDRAW Graphics Suite 2019 znajduje się wiele programów i aplikacji. Głównym elementem jest program CorelDRAW, w którym można tworzyć i edytować obrazy wektorowe. Tworzenie logo, ulotki reklamowej czy plakatu nie stanowi większego problemu. Corel posiada przydatne w tym kontekście narzędzia wprowadzania tekstu, aplikację Corel Font Manager umożliwiającą przeglądanie czcionek i zarządzanie nimi oraz dostęp do pakietu ponad 1000 czcionek TrueType i Open Type. Jeśli potrzebujesz programu do składu i łamania, pakiet Corela będzie również w stanie pomóc Ci w zadaniach z dziedziny DTP.

Choć grafika wektorowa jest kojarzona z programem CorelDRAW, to w pakiecie nie brakuje narzędzi do pracy z bitmapą. PowerTRACE pozwala na przekształcanie w ramach aplikacji CorelDRAW 2019 map bitowych do postaci wektorowej. Grafika rastrowa w pakiecie może być edytowana na różne sposoby. W programie Corel PHOTO-PAINT 2019 dokonasz edycji zdjęć i innych grafik rastrowych, aplikacja AfterShot 3HDR pozwoli Ci na edycję plików w formacie RAW. Z kolei dzięki BenVISTA PhotoZoom Pro4 powiększysz obrazy cyfrowe, co sprawi, że Twój projekt będzie dopracowany w najmniejszych szczegółach. Edycja zdjęć nigdy nie była taka prosta!

Dodatkowo pakiet CorelDRAW Graphics Suite 2019 oferuje możliwość pracy online (dzięki CorelDRAW.app), dostęp do zasobów: obrazków clipart, zdjęć i obrazów cyfrowych, szablonów, wypełnień mapą bitową, wektorowych i tonalnych. W ramach aplikacji pomocniczych pakiet oferuje kreator kodów paskowych, kreator druku dwustronnego oraz GPL Ghostscript (ZIP).

 

Grafika wektorowa bez tajemnic

CorelDRAW oferuje szeroki pakiet narzędzi i funkcji pozwalających na tworzenie wektorów. W programie narysujesz i wypełnisz dowolny kształt, bez problemów zduplikujesz obiekt lub dokonasz innych operacji. Stworzysz własne pędzle i na wiele innych sposobów spersonalizujesz narzędzia, z których korzystasz. Osiągniesz efekt trójwymiarowości, stosując np. funkcję wytłoczeń. W CorelDRAW dodasz również tekst artystyczny albo akapitowy, skorzystasz ze sprawdzania pisowni i dzielenia wyrazów i umieścisz tekst na ścieżce.
Osoby, które pracują jednocześnie na wielu obiektach docenią opcję Object Docker, która ułatwia poruszanie się między obiektami i ich znalezienie w projekcie. Z kolei jeśli grafika, którą chcesz edytować jest bitmapą, z pomocą narzędzia PowerTRACE bez problemów przekonwertujesz plik na wektorowy.
Wśród ciekawych funkcji oferowanych w pakiecie znajdują się narzędzia symetrii, cień, Pointilizer oraz LiveSketch. Symetria umożliwia szybko stworzyć symetryczne obrazy. W zależności od projektu możesz zastosować prostą symetrię osiową albo stworzyć grafikę rodem z kalejdoskopu. Cień pozwala m.in. na edytowanie cienia obrazu w czasie rzeczywistym. Już nie musisz czekać, aż program przetworzy polecenie. Efekt swoich działań zobaczysz natychmiast!
Pointilizer pozwoli stworzyć grafiki, które – dzięki efektowi mozaiki skrzyżowanemu z malarstwem puentylistycznym– zdecydowanie będą wyróżniać się na tle innych grafik. Opcja LiveSketch pozwoli na rysowanie bezpośrednio na urządzeniu dotykowym. Zapomnij o zamazanych szkicach, ołówku i gumce – teraz każda narysowana linia stanie się od razu wektorem!

Nowe możliwości grafiki bitmapowej

Grafika rastrowa, choć wiele lat temu nie była edytowalna w CorelDRAW, jest obecnie w zasięgu możliwości oferowanych przez pakiet CorelDRAW Graphics Suite 2019. Corel PHOTO-PAINT oferuje zarówno podstawowe, jak i zaawansowane możliwości edycji bitmap. Wśród funkcji podstawowych znajduje się: zmiana wielkości obrazu, korekcja barwna, retusz. Nieco bardziej zaawansowani użytkownicy docenią malowanie i narzędzia artystyczne, zaawansowane narzędzia selekcji, wykorzystają również maski i kanały oraz możliwość tworzenia montaży.
Projektowanie graficzne to nie tylko obrazy wektorowe, to również edycja zdjęć. Corel PHOTO-PAINT pozwoli Ci na wykonanie retuszu czy montażu na porównywalnym poziomie do Adobe Photoshop. Jeśli produkty rodziny Adobe są Ci obce, Corel z powodzeniem zastąpi Photoshopa, dając jednocześnie możliwość zapisu plików w rodzimym formacie Adobe – PSD. Możesz wygodnie pracować w Corelu, jednocześnie jednak wciąż współpracować z zespołem, który woli działać w Photoshopie.
Jeśli zależy Ci na projekcie dopracowanym co do piksela, na pewno docenisz opcję Pixel View. Dzięki niej możesz zobaczyć i edytować projekt w widoku pikselowym. Zarówno grafika rastrowa, jak i grafika wektorowa mogą być edytowane za pomocą tej opcji – w jej ramach możliwa jest zamiana wektora na bitmapę. Dzięki niej zobaczysz najdrobniejsze detale projektu, co przyda się szczególnie przy projektowaniu elementów strony internetowej. Tworzenie logo z dbałością o szczegóły nie będzie już sprawiało żadnych trudności.

Projektuj jak chcesz, gdzie chcesz, kiedy chcesz!

Niezależnie od tego, czy preferujesz Windows czy Mac, pracę w biurze czy w drodze  – CorelDRAW Graphics Suite 2019 będzie Ci towarzyszyć na każdym kroku. Po 18 latach CorelDRAW wrócił na komputery MacOS, ponadto oferuje szereg nowych możliwości. Użytkownicy tych ostatnich z pewnością docenią przyjazny interfejs i tryb ciemny.
Nie musisz już pracować wyłącznie na firmowym komputerze. CorelDRAW wypłynął w ostatnich latach na szerokie wody projektowe w sieci. Dzięki aplikacji CorelDRAW (CorelDRAW.app) możesz dać wyraz swojej kreatywności gdzie chcesz i kiedy chcesz, nie tracąc dostępu do profesjonalnych narzędzi. Rozwijająca się aplikacja pozwala na zastosowanie coraz większej ilości narzędzi w projektowaniu na urządzeniach mobilnych – wszędzie tam, gdzie zalogujesz się do aplikacji przez przeglądarkę.
Edycja zdjęć, tworzenie logo, materiałów reklamowych, elementów stron WWW, idealnych wydruków i wielu innych typów grafik nigdy jeszcze nie było tak proste!

Program uaktualnień dla pakietu CorelDRAW Graphics Suite 2019

Korzyści dla klienta z przystąpienia do programu Upgrade Protection:
– 1 roczna opłata wynosząca około 50% ceny standardowej aktualizacji
– dostęp do najnowszej wersji oprogramowania tak szybko jak tylko zostanie wydana
– wsparcie dla najnowszych systemów operacyjnych, urządzeń i technologii
– prawo do bezterminowego korzystania z ostatniej wersji oprogramowania, nawet po rezygnacji z programu Upgrade Protection

.

Zobacz porównanie wersji CorelDRAW

 

Nowości w CorelDraw Graphics Suite 2019

1. Zwiększona kontrola i precyzja

Ulepszono okno dokowane Obiekty
Dzięki nowemu oknu dokowanemu Obiekty, użytkownik ma bezpośrednią kontrolę nad elementami i strukturą dokumentu. Przeprojektowaniu uległo zarządzanie warstwami, stronami i elementami projektów.

Ulepszono mechanikę pracy z pojedynczymi pikselami
Umożliwiono doprowadzenie projektów do perfekcji na poziomie pojedynczych pikseli. Uzyskaj wyraźne krawędzie eksportowanych elementów graficznych oraz idealne kształty dzięki opcji wyrównania do siatki pikseli.

2. Zwiększona swoboda tworzenia i odkrywania

Dodano niedestrukcyjne efekty
Dzięki nowej opcji Efekty z okna dokowanego Właściwości, można nieinwazyjnie dla obiektu źródłowego, używać i modyfikować efekty map bitowych na ilustracjach oraz mapach bitowych.

Nowe szablony
Dodano i odświeżono szablony, które teraz można pobrać za darmo bezpośrednio z poziomu ekranu powitalnego.

3. Oczekiwane ulepszenia zgłaszane przez użytkowników

Poprawiono obsługę standardu PDF/X
Dodano więcej opcji eksportu do formatu PDF/X zgodnych z normą ISO. Dzięki kompatybilności z formatem PDF/X-4 łatwiej wygenerować przystosowane do wielu urządzeń pliki.

Odświeżono interfejs użytkownika
Przeprojektowany interfejs ułatwia oraz przyspiesza pracę z drukiem seryjnym, wyszukiwanie i modyfikację różnych elementów projektu.

Poprawiono wydajność i stabilność
Pakiet CorelDRAW Graphics Suite działa szybciej i wydajniej. Gównie pod kątem czasu uruchamiania aplikacji, czasu wczytywania projektów, renderowania grafik oraz obsługi tekstu.

4. Nie ograniczaj się do pracy w biurze

Dzięki aplikacji internetowej CorelDRAW.app przekształcisz pomysły w projekty w dowolnym miejscu i czasie. Nie ograniczaj się do komputera stacjonarnego, wykorzystaj urządzenia mobilne do pracy zdalnej. Opcja zapisu projektów w chmurze umożliwia dostęp do nich z dowolnej platformy oraz łatwe importowanie i eksportowanie do różnych formatów (CDR, PDF, PNG, JPEG, SVG).

5. Unikalne funkcje pakietu CorelDRAW Graphics Suite

Symetria
Dzięki symetrii stworzysz zarówno proste obiekty jak i skomplikowane efekty kalejdoskopowe. Jednocześnie automatyzując i oszczędzając czas przy wykonywaniu czasochłonnych elementów.

Pointillizer
Umożliwia tworzenie wektorowej mozaiki z dowolnej ilości obiektów wektorowych lub map bitowych. Mającej zastosowanie przy przyozdabianiu witryn sklepowych bądź projektowaniu grafik na samochody.

LiveSketch
Dzięki wspaniałemu narzędziu LiveSketch™, dokonasz zamiany odręcznych szkiców na wektorowe krzywe a to wszystko na urządzeniach obsługujących dotyk.

Efekt Cienia
Wykorzystując narzędzie Cień, płynnie manipuluj tworzonymi cieniami przy użyciu intuicyjnego wskaźnika a nie jak wcześniej uciążliwego w dokonywaniu zmian okna dialogowego. Dodatkowo przy pomocy unikalnej funkcji Cień blokowy, znacznie ograniczysz liczbę węzłów w cieniach obiektów i tekstu.

6. Dostęp do zasobów bez dodatkowych opłat licencyjnych

Wykorzystuj w swoich projektach dołączone do oprogramowania zasoby w postaci: ponad 7000 clipartów i grafik, 1000 obrazów cyfrowych, 1000 czcionek OpenType i TrueType, 150 profesjonalnych szablonów oraz 600 wypełnień tonalnych.

7. Optymalizacje w systemie Windows

Główne zamiany usprawniające prace dotyczą nasypujących obszarów:

Pisak
Wykorzystuj pełnie możliwości oprogramowania na tabletach z systemem Windows np: Micorosoft Surface i Wacom.

Dotyk
Obszar roboczy z funkcją dotyku umożliwia stosowanie gestów w postaci przewijania i powiększania obrazu jak i dokonywanie bezpośrednich korekt przy użyciu rysika lub palca.

Kontroler
Dodanie kontekstowego interfejsu użytkownika wyświetlanego na ekranie, umożliwia wykorzystanie kontrolerów z pokrętłem np: Microsoft Surface Dial podczas pracy z pakietem CorelDRAW. Zamień klawiaturę na dotyk i tarczę obrotową.

Plany CorelDraw Graphics Suite 2019

CorelDraw Graphics Suite - kup teraz

Wymagania systemowe CorelDraw Graphics Suite:

– Windows 10*, 8.1 lub Windows 7 w wersji 32- lub 64-bitowej z najnowszymi aktualizacjami i dodatkami Service Pack
– Procesor Intel Core i3/5/7 lub AMD Athlon 64
– 2 GB pamięci RAM
– 2.5 GB miejsca na dysku twardym
– Ekran wielodotykowy, mysz lub tablet
– Rozdzielczość ekranu 1280 x 720 przy 100% (96 dpi)
– Przeglądarka Microsoft Internet Explorer 11 lub nowsza
– Microsoft .NET Framework 4.7
– Napęd CD opcjonalnie (do instalacji wersji w pudełku). Instalowanie z dysku CD wymaga pobrania do 800 MB
– Do instalacji i uwierzytelnienia pakietu CorelDRAW Graphics Suite oraz korzystania z niektórych komponentów oprogramowania, funkcji online i materiałów wymagane jest połączenie z Internetem

* Pakiet CorelDRAW Graphics Suite 2019 obsługuje system Windows 10 w wersjach 1803, 1809 i nowszych wprowadzanych na rynek w trakcie cyklu życia pakietu CorelDRAW Graphics Suite 2019.