CorelCAD

Profesjonalne narzędzie do projektowania 3D

Kup teraz

CorelCAD

Włącz kategorie/filtry

Kategorie

CorelCAD 2020 dla firm

CorelCAD 2020 to narzędzie do profesjonalnego projektowania i szkicowania. Zgodne ze standardami branżowych formatów plików: DWG, STL, PDF i CDR. Dzięki niemu oszczędzisz czas przy tworzeniu projektów i kooperacji. Wyposażone jest w szereg opcji dostosowywania i automatyzacji. W sklepie IT Media kupisz CorelCAD 2020 w najlepszej cenie!

 

Wszystkie licencje CorelCAD >>

Kup teraz

CorelCAD 2020 MULTI/PL WIN/MAC – COM

CorelCAD 2020 MULTI/PL WIN/MAC – COM

– Licencja wieczysta
– Licencja na użytkownika
– Dla komercji (COM)
– Wersja elektroniczna

3 679,32 zł

CorelCAD 2020 MULTI/PL WIN/MAC – GOV

CorelCAD 2020 MULTI/PL WIN/MAC – GOV

– Licencja wieczysta
– Licencja na użytkownika
– Dla administracji rządowej (GOV)
– Wersja elektroniczna

2 888,89 zł

CorelCAD 2020 MULTI/PL WIN/MAC – EDU

CorelCAD 2020 MULTI/PL WIN/MAC – EDU

– Licencja wieczysta
– Licencja na urządzenie
– Dla edukacji (EDU)
– Wersja elektroniczna

221,04 zł

Korzyści CorelCAD

 

Szybkie opracowanie pomysłu

Skorzystaj z możliwości jakie oferuje CorelCAD. Niezawodnego pakietu narzędzi do projektowania, stworzonego dla profesjonalistów. Opracowuj koncepcje, planuj, edytuj i szkicuj, korzystając z popularnego na rynku oprogramowania do projektowania wspieranego komputerowo. Szeroki funkcjonalność pozwala tworzyć precyzyjne rysunki dwuwymiarowe.

Proste przekształcanie

Zdobądź zaawansowane narzędzie CAD do łatwego tworzenia grafiki 3D. Za pomocą kilku kroków zmienisz projekty dwuwymiarowe w grafiki trójwymiarowe. Uzyskaj pewność, że uda Ci się osiągnąć pożądany efekt końcowy wykorzystując CorelCAD, przy tworzeniu projektów zgodnych ze specyficznymi wymaganiami, parametrami i standardami.

Precyzja ostatecznych wyników

Uzyskaj wspanialsze efekty dzięki zaawansowanym narzędziom do pracy z tekstami, grafikami i fizycznymi prototypami. Dostęp do całego zestawu narzędzi zaimplementowanych w CorelCAD umożliwia wykonanie prawie każdego projektu technicznego upraszczając współpracę między członkami zaangażowanymi w jego tworzenie. Drukowanie 3D jest uproszczone dzięki obsłudze plików STL do zastosowania przy wydruku lub innych metodach finalizacji.

Optymalne wykonywanie zadań

Dzięki CorelCAD możesz bez obaw realizować swoje projekty mieszcząc się w wymaganym czasie i osiągając precyzyjne rezultaty. Pełna natywna obsługa plików DWG zapewnia swobodę współpracy między projektantami. Opcje automatyzacji i dostosowywania umożliwiają przystosowanie CorelCad do dowolnego środowiska pracy.

 

Funkcje CorelCAD

 

Produktywność:

Korzystając z najlepszych na rynku funkcji i zasobów twórz w krótkim czasie profesjonalne projekty.

Filtry grup warstw NOWOŚĆ!

Dają możliwość grupowania z innych rysunków warstw odniesienia, które zostały stworzone przy dołączaniu odniesień zewnętrznych.

Standardowe funkcje CAD

CorelCAD jest kompatybilny ze wszystkimi popularnymi aplikacjami CAD, dzięki temu użytkownicy mogą korzystać ze znanych sobie poleceń i elementów z pasków narzędzi.

Paleta warstwa

Umożliwia szybki dostęp do elementów kontroli warstwy bez wychodzenia z interfejsu rysowania. Dodatkowo opcję scalania jednej lub wielu warstw z warstwą docelową.

Zwększona wydajność

Wykorzystaj usprawnienie toku pracy w aplikacji CAD na najnowszych systemach operacyjnych oraz intuicyjne funkcje i aktualizacje dostępne dla każdego interfejsu.

Zasoby projektu

Dają dostęp oraz możliwości zarządzania elementami projektu takimi jak: style, bloki, obrazy i rysunki.

 

Szkicowanie 2D:

Aplikacja CorelCAD posiada wszystkie potrzebne funkcje począwszy od narzędzi wymiaru po ulepszone niestandardowe bloki.

Narzędzia Wymiar i Odnośnik wielokrotny ULEPSZENIE!

Linie odnośnika i znaczniki podczas konfiguracji dopasowują się automatycznie. Stwórz nowy styl wymiaru na podstawie danego wymiaru i dzięki opcji Inteligentny wymiar otrzymaj precyzyjne wyniki.

Funkcje bloków niestandardowych ULEPSZENIE!

Użyj nowego polecenia ZAPISZBPJAKOBLOK w celu zapisu niestandardowego bloku (definicji symboli) jako osobnego rysunku lub testuj definicje niestandardowych bloków bez wychodzenia z edytora bloków.

Funkcje powiązań rysunkowych ULEPSZENIE!

Sprawdź jak nowy format nazw powiązań umożliwia określić sposób wyświetlania powiązań wymiarowych oraz jak dopasowują się do nich kształty geometryczne.

Wzory wzdłuż ścieżek ULEPSZENIE!

Udoskonalone narzędzie kopiowania pozwala na duplikowanie obiektów w formie ścieżki o rożnych kształtach i dzięki temu tworzyć sprecyzowaną liczbę kopii w formie zadanego wzoru liniowego.

Uchwyty i przyciąganie obiektów

Opcje prowadnic biegunowych, uchwytów i przyciągania pozwalają rozmieszczać obiekty na nowo. Dzięki podręcznemu menu kontekstowemu można interaktywnie edytować geometrię obiektów.

 

Modelowanie 3D:

Narzędzia do projektowania technicznego w łatwy sposób umożliwiają uzyskanie profesjonalnych wyników.

Narzędzia do edycji i projektowania 3D ULEPSZENIE!

Twórz w oparciu o krawędzie powierzchni, siatki regionu lub bryły 3D geometrię modelu szkieletowego. Wykorzystaj nowe polecenie OffsetEdges (ODSUNKRAWEDZIE) w celu wygenerowania elementów 2D z obwiedni bryły 3D lub powierzchni.

Importowanie plików STL

Importuj pliki stereolitograficzne (*.stl), w celu umieszczenia zawartych w nich obiektów 3D. Od teraz możesz dokonywać dalszych modyfikacji w gotowych, zaimportowanych projektach 3D.

Narzędzie Polibryła do modelowania i edycji brył 3D

Narzędzie to służy do rysowania brył 3D w kształcie ścian wielokątnych. Wykorzystanie polecenia ChamferEdges (FAZUJKRAWEDZIE) z opcjami Pętla lub Ściana umożliwia frezowanie bryły 3D.

Przekształcanie modeli 2D w 3D

Możesz tworzyć projekty dwuwymiarowe w CorelCAD lub CorelDRAW aby później przekształcić jej do postaci 3D, przy użyciu wyciągania, obracania lub wyciągania po ścieżce elementów 2D.

 

Współpraca i dodawanie komentarzy:

Sprawnie dodawaj do rysunków przypomnienia, instrukcje i nagrane wiadomości.

Kreator pobierania (wyodrębniania) danych NOWOŚĆ!

Dzięki kreatorowi pobierania danych zablokujesz atrybuty obiektu lub wyodrębnisz dane.

Obsługa natywnego formatu plików DWG

Umożliwia bezproblemową współpracę między pracownikami mogą otwierać, edytować i zapisywać pliki w najnowszym formacie programu AutoCAD 2018.

Wsparcie dla tabel

Możesz eksportować tabele w formacie CSV do programu Microsoft Excel lub aplikacji bazodanowych. Modyfikować istniejące tabele i dodawać formuły do komórek.

Obsługa plików z aplikacji CorelDRAW i Corel DESIGNER

W systemie Windows możesz importować i eksportować do CorelCAD pliki z programów CorelDRAW® (CDR) i Corel DESIGNER™ (DES) uzyskując płynny przepływ pracy między aplikacjami graficznymi i CAD.

Oznaczanie i tworzenie adnotacji

Możesz tworzyć instrukcje, przypomnienia i dodawać nagrane wiadomości do rysunków, przy pomocy narzędzia do tworzenia notatek głosowych.

 

Nowości w wersji 2020

 

1. Kreator pobierania danych

Po określeniu atrybutów bloku bądź obiektu umożliwia wyodrębnienie tych danych.

2. Nowy styl wymiaru

Na podstawie konkretnego wymiaru można stworzyć nowy styl wymiaru.

3. Odsunięcie krawędzi

Umożliwia stworzenie obiektu dwuwymiarowego z obwiedni powierzchni lub bryły trójwymiarowej oraz geometrię szkieletową modelu na podstawie krawędzi.

4. Ulepszone tworzenie plików PDF

Można wykorzystać warstwy z plików PDF aby odzwierciedlić warstwy rysunku w pliku DWG i grupować wiele rysunków w jednym PDF.

5. Ulepszono niestandardowe bloki

Niestandardowe bloki można zapisać jako osobne rysunki o określonych nazwach.

Wymagania systemowe

System Windows

– Microsoft Windows 10*, Windows 8.1 lub Windows 7 w wersji 32- lub 64-bitowej z najnowszymi aktualizacjami i dodatkami Service Pack
– Procesor Intel Core 2 Duo lub dwurdzeniowy procesor AMD Athlon x2
– 2 GB pamięci RAM (zalecane 8 GB lub więcej)
– 500 MB miejsca na dysku twardym
– Karta z akceleratorem graficznym 3D oraz obsługą technologii OpenGL w wersji 1.4 (zalecana wersja OpenGL 3.2 lub nowsza)
– Rozdzielczość ekranu 1280 x 768 (zalecana 1920 x 1080 (Full HD))
– Mysz lub tablet graficzny
– Napęd DVD (do instalacji wersji w pudełku)
– Połączenie z Internetem do aktywacji produktu oraz dostępu do sklepu z aplikacjami dodatkowymi

 

System macOS

– macOS High Sierra (10.13) lub w nowszej wersji (również macOS Catalina (10.15))
– Procesor Intel Core 2 Duo (lub nowszy)
– 2 GB pamięci RAM (zalecane 8 GB)
– 500 MB miejsca na dysku twardym
– Karta z akceleratorem graficznym 3D oraz obsługą technologii OpenGL w wersji 1.4 (zalecana wersja OpenGL 3.2 lub nowsza)
– Rozdzielczość ekranu 1280 x 768 (zalecana 1920 x 1080 (Full HD))
– Mysz lub tablet graficzny
– Napęd DVD (do instalacji wersji w pudełku)
– Połączenie z Internetem do aktywacji produktu oraz dostępu do sklepu z aplikacjami dodatkowymi

*Program CorelCAD 2020 obsługuje system Windows 10 w wersjach 1809, 1903 i nowszych wprowadzanych na rynek w trakcie cyklu życia programu CorelCAD 2020.