Corel Painter 2020

Profesjonalne oprogramowanie do cyfrowego malarstwa

Kup teraz

Corel Painter

Włącz kategorie/filtry

Kategorie

Corel Painter 2020 – kreatywne i profesjonalne malarstwo cyfrowe

Jeśli interesuje Cię tworzenie grafiki od podstaw, ale nie za pomocą zdefiniowanych kształtów i opcji wypełnienia, lecz z pomocą cyfrowych odpowiedników pędzli malarskich, to Corel Painter 2020 jest programem dla Ciebie. Malarstwo cyfrowe jest w zasięgu Twojej ręki! Corel Painter oferuje możliwości tworzenia cyfrowych obrazów, które do złudzenia przypominają dzieła sztuki powstające w świecie rzeczywistym. W sklepie IT Media kupisz Corel Painter 2020 w najlepszej cenie!

.

Licencje Corel Painter >>

Corel Painter - logo

.
Rozpocznij z Corelem swoją artystyczną drogę. Nie potrzebujesz do tego płótna, farb i sztalug, lecz inwencji twórczej i chęci doskonalenia zdolności malarskich w świecie komputerowym. Nakładaj warstwy farb, twórz niepowtarzalne dzieła sztuki, wykorzystuj pędzle niestandardowe. Przyjazny interfejs sprzyja początkującym użytkownikom. Zobacz, jak najlepszy program malarski na świecie pozwala Ci rozwinąć artystyczne skrzydła!

Corel Painter - interfejs

Corel Painter 2020 to nie tylko program do malowania. Powstająca w nim grafika rastrowa przypominająca obrazy może być efektem zabawy z fotografią. Profesjonalna edycja zdjęć to drugie oblicze tego kreatywnego programu malarskiego. Grafika komputerowa w odsłonie, jaką może zapewnić ten program, będzie wyróżniać się swoim artystycznym realizmem na tle innych projektów. Wszystko dzięki oszałamiającym możliwościom rysowniczym i malarskim jakie oferuje Corel Painter.

Przybory malarskie jak w świecie realnym

Dzięki bibliotece pędzli Natural Media nie musisz zaopatrywać się w dziesiątki różnych przyborów malarskich i najbardziej rozbudowane kolorystycznie zestawy kredek czy farb. To wszystko masz na wyciągnięcie ręki. Kilka kliknięć dzieli Cię od wyboru farby. Olejna, akrylowa, a może lepsze będą akwarele? Wolisz malować z mniejszym czy większym naciskiem wywieranym na płótno? Możliwości jest o wiele więcej niż Ci się wydaje.
Preferujesz kredki, flamastry? A może czas na pastele? Wolisz ostrą kreskę czy efekt rozcierania? Dodaj do tego możliwość malowania aerografem, węglem i… gąbką. Zawsze możesz zostać przy ołówku, ale… jakim? Do wyboru masz ołówki o różnej twardości. W zasięgu ręki masz przybory, za które w sklepie artystycznym trzeba by było zapłacić spore pieniądze.
Kiedy byliśmy w podstawówce, rodzice nie byli czasem w stanie doczyścić naszych rąk po malarskich eksperymentach szkolnych i domowych. Teraz Twoje malarsko-rysownicze eksperymenty mogą trwać bez końca, a jedyne, czego potrzebujesz, to odpowiedni sprzęt i Corel Painter. Zapomnij o czyszczeniu pędzli, sprzątaniu pracowni i sprawdzaniu, czy przypadkiem na Twoim ubraniu nie zostały ślady farby?

Grafika komputerowa w nowej odsłonie

Biblioteka pędzli naturalnych to nie wszystko. Malarstwo cyfrowe idzie krok dalej. Corel Painter 2020 oferuje równie szeroki wybór pędzli niestandardowych. Bez problemu dodasz efekt rozmycia, blasku, albo zastosujesz coś klasycznego, efekty stworzone w oparciu o kreskę wielkich malarzy. Chcesz, by Twoja grafika przypominała dzieła Rubensa? Może wolisz impresjonizm? A może na Twoje potrzeby odpowie specyficzny styl Van Gogha? Możesz wybierać nie tylko z klasyki, lecz również z wielu cyfrowych szablonów stworzonych przez innych malarzy z całego świata.
Z programem Corel Painter 2020 niemożliwe staje się możliwe. Możesz przekuć dźwięk z mikrofonu albo ścieżki audio na pociągnięcia pędzla. Z łatwością zastosujesz różne rodzaje blendowania sąsiednich kolorów. Korzystając z pędzla F-X stworzysz między innymi ciekawe gradientowe tła. Do tworzenia efektu 3D możesz wykorzystać zabawę kolorem, pędzlami albo teksturami.
Jeśli nudzą Cię te efekty, zawsze możesz malować nie pędzlem, ale obiektami, dodając je i modyfikując w ramach funkcji Cloner. Z kolei stosując funkcję Smart Strokes bez problemu zmienisz zdjęcie w obraz namalowany w wybranym stylu. Jeśli szukasz czegoś bardziej psychodelicznego to pędzel cząsteczkowy będzie idealny. W ostateczności zawsze możesz skorzystać z gumki – albo by usunąć niepotrzebne efekty, albo… by stworzyć coś nowego na płótnie. Grafika rastrowa i edycja zdjęć z Corelem przestały być nudne, zwyczajne i… przewidywalne.

Edycja zdjęć w nowej odsłonie

Zdjęcia z wakacji, wspólnego wyjazdu, szalonego wieczoru panieńskiego. Fotografie, na których udało Ci się uchwycić piękno przyrody, architektonicznych zabytków lub chwile spędzone z bliskimi osobami. Możesz wydrukować i włożyć do albumu, albo… stworzyć arcydzieła przypominające prawdziwy obraz, które powiesisz u siebie w domu lub opublikujesz w mediach społecznościowych.
Dzięki funkcji SmartStroke możesz wybrać dowolne pędzle i podłoże. Corel Painter zrobi za Ciebie resztę. Wykorzystując linie i kontury na Twoim zdjęciu SmartStroke zamieni je w dzieło sztuki. Jeśli chcesz kontynuować twórczą pracę, zawsze możesz sięgnąć po inne narzędzia, które oferuje program, by efekt spełniał Twoje oczekiwania. Malarstwo cyfrowe jeszcze nigdy nie było takie proste!

Nowy wymiar filmu

Corel Painter 2020 to nie tylko edycja zdjęć i malarstwo cyfrowe. Ten program malarski oferuje opcję tworzenia animacji, w których możliwe jest wykorzystanie niesamowitych malarskich efektów. W programie stworzysz animację poklatkową albo wyedytujesz istniejące nagranie. Dodasz, usuniesz, zmodyfikujesz lub skopiujesz wybrane klatki. Korzystając z funkcji Rotoscoping usuniesz lub dodasz wybrane obiekty do filmu. W zależności od potrzeb wyeksportujesz plik w formacie QuickTime, AVI lub pod postacią animowanego GIFa.
W filmie „Twój Wincent” liczni artyści z całego świata pracowicie przez lata malowali kolejne obrazy, które następnie złożono w formie animacji. Corel Painter daje Ci podobne możliwości twórcze, przy okazji jednak zdecydowanie ułatwia pracę. W tym programie stworzysz równie zachwycające cyfrowe dzieła. Grafika komputerowa jeszcze nigdy nie dawała tyle możliwości i tyle przestrzeni do kreatywności!
Zarówno w pracy graficznej, jak i filmowej, możesz inspirować się różnymi stylami. Corel Painter stworzył zestawy narzędzi umożliwiające tworzenie dzieł fotograficznych, klasycznych w wyglądzie (inspirowanych sztukami plastycznymi), mangi i komiksów, ilustracji lub sztuki konceptualnej (np. na potrzeby gier komputerowych). To jednak tylko inspiracje do Twoich własnych poszukiwań.

Malarstwo cyfrowe na wyciągnięcie ręki

Corel Painter oferuje użytkownikowi szerokie możliwości sprzętowe. Jest dostępny w wersjach zarówno dla użytkowników Windowsa, jak i MacOS. Każda kolejna edycja może się poszczycić coraz lepszą wydajnością i płynnością w działaniu oraz coraz większą dostępnością. Jeśli wena złapie Cię w drodze, zawsze możesz skorzystać z aplikacji Painter Mobile, a potem przesłać pracę na komputer osobisty, by dopracować szczegóły w zaciszu własnej pracowni.
Corel Painter 2020 posiada intuicyjny i przejrzysty interfejs oraz możliwość personalizacji. Możesz stworzyć własną przestrzeń roboczą albo skorzystać z propozycji artystów z całego świata. W wersji 2020 możesz zobaczyć efekty swojej pracy w czasie rzeczywistym, poprawiono również narzędzie śledzenia pędzla. Ustawienie pamięci nacisku i czułości pędzla nie będzie stanowiło już żadnego problemu.

Zakup już dziś Corel Painter 2020 i zobacz, jak daleko zaprowadzi Cię Twoja kreatywność!

Nowości w Corel Painter 2020

1. Pędzle

Sprawdź kategorie pędzli, które wyróżniają program Painter na tle innych programów do malowania!

Pędzle
Nigdy nie doświadczyłeś tak rozjarzonych pędzli. Przetestuj kategorie Fast Simple i Ornate aby ocenić ulepszenia wydajności w Painter oraz sprawdź nowe warianty akwareli i cyfrowych akwareli.

Ulubione artystów
Te warianty pędzli są tak popularne, że stworzyliśmy specjalną kategorię, aby je wyróżnić. Sargent to wiecznie dobitny faworyt.

Miksery
W tej kategorii wyróżniono doskonałe możliwości Painter-a w aspekcie mieszania, za pomocą właśnie dodanego wodnego pędzla wykańczającego.

Dab Stencils
Wyobraź sobie wyjęcie obszarów spod pędzla po to aby zaznaczone media np: papiery, mapy przepływu i tekstury zajęły centralne miejsce sceny.

Biblioteki mediów naturalnych
Zawęziliśmy ukochane, zgodne z tradycją, pędzle do łatwo dostępnej biblioteki by zaoszczędzić Twój czas na eksperymenty.

Cząsteczki
Pędzle inspirowane fizyką, sprężynują, płyną, świecą i grawitują na płótnie oferując nieskończone kreatywne możliwości.

Wzór długopisów
Unikalne pędzle wytwarzają wizjonerskie pociągnięcia, które zawierają ekscytujące wzory tworząc jedyny w sowim rodzaju efekt końcowy.

Gęsta farba
Maluj rewolucyjnymi obszernymi mediami, które możesz spiętrzać, przesuwać, rzeźbić, drapać i mieszać aby malować perfekcją.

Teksturowane pędzle
Maluj oszałamiającymi 2.5D teksturowanymi pędzlami, które pokrywają lub mieszają się z obrazem źródłowym, wyciągając obrysy z obszaru roboczego.

2. Zdumiewająca liczba pędzli!

Kategorie pędzli
Odkryj 36 kategorii pędzli i zobacz poprawiony podgląd dotknięcia oraz pociągnięcia. Szybko przełącz się na ostatnio używany pędzel i ciesz się większą liczbą malowanych pikseli dzięki kompaktowej opcji Brush Selector.

Ponad 900 dołączonych pędzli
Korzystaj z największego na rynku wyboru cyfrowych mediów artystycznych, w tym nagradzanych pędzli Natural-Media® i Painter Signature. Dodatkowo twórz własne.

Sterowanie pędzlem
Optymalizacja pędzla jest w twoich rękach. Modyfikuj dowolny wariant pędzla aby dopasować go do swoich potrzeb. Istnieje wiele różnych opcji ustawień takich jak rozmiar, kształt, kąt, przepływ i wiele innych.

3. Narzędzia i media

Użyj kombinacji niesamowitych narzędzi i mediów, aby stworzyć idealną kompozycję

Zgodność koloru
Sześć nowych zgodności kolorów można zapisać jako zestawy kolorów, dodatkowo udoskonalenia uniwersalnego wyboru kolorów w Painter sprawiają, że wybór kolorów jest dziecinnie prosty.

Praca z warstwami
Ulepszenia menu kontekstowego i menu wysokiego poziomu oszczędzają czas oraz usprawniają przepływ pracy przy zwijaniu,blokowaniu, zaznaczaniu i wklejaniu poprawiając jakość i szybkość reakcji warstw.

Boskie proporcje i siatka układu
Użyj linii pomocniczych i siatek opartych na klasycznej kompozycji, tworząc wrażenie proporcji, która poprowadzi oko widza przez obraz.

Linie pomocnicze perspektywy
Wyświetlaj nie drukowane linie perspektywy aby stworzyć obiekty, które sprawiają wrażenie, jakby się oddalały lub znikały z pola widzenia.

Malowanie lustrzane i kalejdoskopowe
Twórz z łatwością symetryczny obraz, pozwalając Painter stworzyć odbicie lustrzane poprzez odtworzenie pociągnięcia pędzla po przeciwnej stronie płótna lub wielokrotne odbicie w płaszczyźnie lustra.

Tekstury powierzchni
Podczas kończenia malowania pomocne może być dodanie kilku akcentów takich jak, ukazanie tekstury papieru, uwydatnienie pociągnięć pędzla 3D lub zastosowanie oświetlenia kierunkowego.

Papiery
Wybieraj z biblioteki zawierającej papierowe tektury płótna. Dostosuj, zaimportuj lub stwórz własną teksturę, którą możesz odsłonić bądź zakryć przy użyciu różnych rodzajów mediów.

Mapy przepływu
Mapy przepływu są teksturami stworzonymi w celu maksymalizowania kreatywnego potencjału pędzli Real Watercolor i Particle, bezpośrednio pomagając w kierowaniu przepływem farby.

Tekstury
Zintegruj skomplikowaną fakturę powierzchni w swoich projektach poprzez selektywne malowanie lub wypełnianie części płótna. Użyj Texture Synthesis aby automatycznie wygenerować większe tekstury.

4. Profesjonalne narzędzia do malowania zdjęć

Panele do automatycznego malowania
Nie wymagają doświadczenia. Otwórz zdjęcie, uruchom panele automatycznego malowania i z łatwością przygotuj zdjęcie, automatycznie pomaluj i przywróć szczegóły.

Źródła klonowania
Możesz użyć zdjęć, tekstur i wzorów jako źródeł klonowania. Posłuż się Clone Source Panel aby otworzyć źródło klonowania, zmień rozmiar i kształt jeśli tego pragniesz i maluj z osadzonych nieprzezroczystych lub przezroczystych obrazów.

Malowanie klonów
Wybierz Clone lub Quick Clone i maluj zdjęcie przy użyciu pędzli Cloners. Clone stworzy nowy dokument z obrazem na płótnie, w którym QuickClone usunie obraz z płótna aktywując Tracing Paper odnosząc się do Twojego zdjęcia.

5. Wydajność

Środowisko malarskie, które koncentruje się na Twojej sztuce

Automatyczna optymalizacja wydajności
Brush Accelerator™ ocenia Twój system i stosuje optymalne dla Painter-a ustawienia wydajności, które automatycznie pozwalają GPU i CPU zapewnić błyskawiczne działanie Paintera.

Udoskonalenia interfejsu
Odnowione paski właściwości, palety wysuwane, dla pędzli i narzędzi utrzymują najważniejsze ustawienia w zasięgu reki, a połączone Library Panels oszczędzają przestrzeń malarską.

Śledzenie pędzla
Nacisk rysika na tablet określa gęstość i szerokość pociągnięć piórem. Każdy artysta używa innego poziomu nacisku i można to dostosować w Painter ptzy urzyciu Brush Tracking!

Konfigurowalny interfejs użytkownika
Dostosuj pędzle, zawartość multimedialną, palety, klawisze skrótów i inne elementy, aby stworzyć idealne środowisko pracy. Ponadto importuj zawartość od innych użytkowników aby uzupełnić swój zestaw narzędzi.

Treści do nauki
Popraw swoją wydajność malowania poświęcając czas na naukę. Nasze Discovery Center to kompleksowy punkt obsługi oferujący samouczki wideo, porady, rejestrację na seminarium internetowe, wejścia do konkursów, przesyłanie galerii i wiele więcej!

Zgodność z Photoshop
Wielu artystów używających Painter, korzysta z Photoshopa do edycji zdjęć, jednocześnie dodając w Painter artystyczne pociągnięcia pędzlem. Otwórz pliki PSD z warstwami w Painter i zachowaj je ponownie dla Photoshop-a.

Wielodotykowość w Windows
Poznaj intuicyjny sposób jednoczesnego przesuwania, powiększania i płynnego obracania obszaru roboczego za pomocą dwóch palców na urządzeniu dotykowym z systemem Windows. Aby zresetować widok malowania, dotknij dwukrotnie dwoma palcami.

Kompatybilność komputerów Wacom, ekranów i tabletów
Podczas malowania na wrażliwym na dotyk urządzeniu Wacom, pędzle w Painter automatycznie reagują na nacisk, pochylenie i kierunek oraz dodatkowo obrót w przypadku pióra Art Pen.

Licencje Corel Painter 2020

Corel Painter 2020 kup teraz

Wymagania systemowe Corel Painter 2020:

System Windows

– Windows 10* (64-Bit) lub Windows 7 (64-Bit) z ostatnimi poprawkami
– Procesor Intel Core 2 Duo lub AMD Athlon 64 X2
4 fizyczne rdzenie/8 logicznych rdzeni lub lepszy (rekomendowany)
obsługa zestawu instrukcji AVX2 (rekomendowane)
– Karta graficzna obsługująca OpenCL 1.2 (rekomendowana)
– 2 GB RAM
8 GB RAM lub więcej (rekomendowane)
– 1.2 GB przestrzeni na dysku twardym na pliki aplikacji **
Dysk SSD Solid-state drive (rekomendowany)
– Rozdzielczość ekranu 1280 x 800 @ 100% (lub wyższa)
Rozdzielczość ekranu 1920 x 1200 @ 150% (lub wyższa (rekomendowana)
– Mysz lub tablet
– Napęd DVD (wymagany do instalacji wersji pudełkowej)
– Microsoft Internet Explorer 11 lub nowszy,z ostatnimi aktualizacjami
– Aby aktywować produkt musisz się najpierw połączyć z Internetem w celu rejestracji.

* Wersja 1803, 1809 i 1903 Windows 10 są obsługiwane jak również wersje wypuszczone podczas życia produktu Painter 2020.

** Wymagana może być dodatkowa przestrzeń na dysku dla instalacji Microsoft .NET Framework 4.7.

System macOS

– macOS 10.15, 10.14 lub OS 10.13, z najnowszą wersją
– Procesor Intel Core 2 Duo
4 fizyczne rdzenie/8 logicznych rdzeni lub więcej (rekomendowane)
– Karta graficzna obsługująca OpenCL 1.2 (rekomendowana)
– 2 GB RAM
8 GB RAM lub więcej (rekomendowane)
– 850 MB przestrzeni na dysku twardym na pliki aplikacji
Dysk SSD Solid-state drive (rekomendowany)
System plików Case-sensitive nie jest obsługiwany
– Rozdzielczość ekranu 1280 x 800 @ 100% (lub wyższa)
Rozdzielczość ekranu 1920 x 1200 @ 150% (lub wyższa) (rekomendowana)
– Mysz lub tablet
– Napęd DVD (wymagany do instalacji wersji pudełkowej)
– Aby aktywować produkt musisz się najpierw połączyć z Internetem w celu rejestracji.

Corel Painter 2020 ENG WIN/MAC

Corel Painter 2020 ENG WIN/MAC

– Licencja wieczysta
– Licencja na użytkownika
– Dla komercji (COM)
– Wersja anglojęzyczna (ENG)

1 631,91 zł

Corel Painter 2020 ENG WIN/MAC – Classroom 15+1 EDU

Corel Painter 2020 ENG WIN/MAC – Classroom 15+1 EDU

– Licencja wieczysta
– Licencja na urządzenie
– Dla edukacji (EDU)
– Wersja anglojęzyczna (ENG)

1 406,80 zł

Corel Painter 2020 ENG WIN/MAC – EDU

Corel Painter 2020 ENG WIN/MAC – EDU

– Licencja wieczysta
– Licencja na urządzenie
– Dla edukacji (EDU)
– Wersja anglojęzyczna (ENG)

393,86 zł

Corel Painter 2020 ENG WIN/MAC – GOV

Corel Painter 2020 ENG WIN/MAC – GOV

– Licencja wieczysta
– Licencja na użytkownika
– Dla administracji rządowej (GOV)
– Wersja anglojęzyczna (ENG)

1 631,91 zł

Corel Painter 2020 ENG WIN/MAC Uaktualnienie

Corel Painter 2020 ENG WIN/MAC Uaktualnienie

Aktualizacja licencji wieczystej
– Licencja na użytkownika
– Dla komercji (COM)
– Wersja anglojęzyczna (ENG)

835,74 zł

Corel Painter 2020 ENG WIN/MAC Uaktualnienie – GOV

Corel Painter 2020 ENG WIN/MAC Uaktualnienie – GOV

– Aktualizacja licencji wieczystej
– Licencja na użytkownika
– Dla administracji rządowej (GOV)
– Wersja anglojęzyczna (ENG)

835,74 zł

Zapraszamy na szkolenia stacjonarne oraz online. Skontaktuj się, aby potwierdzić terminu wybranego szkolenia!