Corel Painter

Włącz kategorie/filtry

Kategorie

Corel Painter 2020

.

Wybierz rodzaj licencji Corel Painter

Corel Painter 2020 – kreatywne i profesjonalne malarstwo cyfrowe

Jeśli interesuje Cię tworzenie grafiki od podstaw, ale nie za pomocą zdefiniowanych kształtów i opcji wypełnienia, lecz z pomocą cyfrowych odpowiedników pędzli malarskich, to Corel Painter 2020 jest programem dla Ciebie. Malarstwo cyfrowe jest w zasięgu Twojej ręki! Corel Painter oferuje możliwości tworzenia cyfrowych obrazów, które do złudzenia przypominają dzieła sztuki powstające w świecie rzeczywistym.
Rozpocznij z Corelem swoją artystyczną drogę. Nie potrzebujesz do tego płótna, farb i sztalug, lecz inwencji twórczej i chęci doskonalenia zdolności malarskich w świecie komputerowym. Nakładaj warstwy farb, twórz niepowtarzalne dzieła sztuki, wykorzystuj pędzle niestandardowe. Przyjazny interfejs sprzyja początkującym użytkownikom. Zobacz, jak najlepszy program malarski na świecie pozwala Ci rozwinąć artystyczne skrzydła!

Corel Painter - interfejs

Corel Painter 2020 to nie tylko program do malowania. Powstająca w nim grafika rastrowa przypominająca obrazy może być efektem zabawy z fotografią. Profesjonalna edycja zdjęć to drugie oblicze tego kreatywnego programu malarskiego. Grafika komputerowa w odsłonie, jaką może zapewnić ten program, będzie wyróżniać się swoim artystycznym realizmem na tle innych projektów. Wszystko dzięki oszałamiającym możliwościom rysowniczym i malarskim jakie oferuje Corel Painter.

Przybory malarskie jak w świecie realnym

Dzięki bibliotece pędzli Natural Media nie musisz zaopatrywać się w dziesiątki różnych przyborów malarskich i najbardziej rozbudowane kolorystycznie zestawy kredek czy farb. To wszystko masz na wyciągnięcie ręki. Kilka kliknięć dzieli Cię od wyboru farby. Olejna, akrylowa, a może lepsze będą akwarele? Wolisz malować z mniejszym czy większym naciskiem wywieranym na płótno? Możliwości jest o wiele więcej niż Ci się wydaje.
Preferujesz kredki, flamastry? A może czas na pastele? Wolisz ostrą kreskę czy efekt rozcierania? Dodaj do tego możliwość malowania aerografem, węglem i… gąbką. Zawsze możesz zostać przy ołówku, ale… jakim? Do wyboru masz ołówki o różnej twardości. W zasięgu ręki masz przybory, za które w sklepie artystycznym trzeba by było zapłacić spore pieniądze.
Kiedy byliśmy w podstawówce, rodzice nie byli czasem w stanie doczyścić naszych rąk po malarskich eksperymentach szkolnych i domowych. Teraz Twoje malarsko-rysownicze eksperymenty mogą trwać bez końca, a jedyne, czego potrzebujesz, to odpowiedni sprzęt i Corel Painter. Zapomnij o czyszczeniu pędzli, sprzątaniu pracowni i sprawdzaniu, czy przypadkiem na Twoim ubraniu nie zostały ślady farby?

Grafika komputerowa w nowej odsłonie

Biblioteka pędzli naturalnych to nie wszystko. Malarstwo cyfrowe idzie krok dalej. Corel Painter 2020 oferuje równie szeroki wybór pędzli niestandardowych. Bez problemu dodasz efekt rozmycia, blasku, albo zastosujesz coś klasycznego, efekty stworzone w oparciu o kreskę wielkich malarzy. Chcesz, by Twoja grafika przypominała dzieła Rubensa? Może wolisz impresjonizm? A może na Twoje potrzeby odpowie specyficzny styl Van Gogha? Możesz wybierać nie tylko z klasyki, lecz również z wielu cyfrowych szablonów stworzonych przez innych malarzy z całego świata.
Z programem Corel Painter 2020 niemożliwe staje się możliwe. Możesz przekuć dźwięk z mikrofonu albo ścieżki audio na pociągnięcia pędzla. Z łatwością zastosujesz różne rodzaje blendowania sąsiednich kolorów. Korzystając z pędzla F-X stworzysz między innymi ciekawe gradientowe tła. Do tworzenia efektu 3D możesz wykorzystać zabawę kolorem, pędzlami albo teksturami.
Jeśli nudzą Cię te efekty, zawsze możesz malować nie pędzlem, ale obiektami, dodając je i modyfikując w ramach funkcji Cloner. Z kolei stosując funkcję Smart Strokes bez problemu zmienisz zdjęcie w obraz namalowany w wybranym stylu. Jeśli szukasz czegoś bardziej psychodelicznego to pędzel cząsteczkowy będzie idealny. W ostateczności zawsze możesz skorzystać z gumki – albo by usunąć niepotrzebne efekty, albo… by stworzyć coś nowego na płótnie. Grafika rastrowa i edycja zdjęć z Corelem przestały być nudne, zwyczajne i… przewidywalne.

Edycja zdjęć w nowej odsłonie

Zdjęcia z wakacji, wspólnego wyjazdu, szalonego wieczoru panieńskiego. Fotografie, na których udało Ci się uchwycić piękno przyrody, architektonicznych zabytków lub chwile spędzone z bliskimi osobami. Możesz wydrukować i włożyć do albumu, albo… stworzyć arcydzieła przypominające prawdziwy obraz, które powiesisz u siebie w domu lub opublikujesz w mediach społecznościowych.
Dzięki funkcji SmartStroke możesz wybrać dowolne pędzle i podłoże. Corel Painter zrobi za Ciebie resztę. Wykorzystując linie i kontury na Twoim zdjęciu SmartStroke zamieni je w dzieło sztuki. Jeśli chcesz kontynuować twórczą pracę, zawsze możesz sięgnąć po inne narzędzia, które oferuje program, by efekt spełniał Twoje oczekiwania. Malarstwo cyfrowe jeszcze nigdy nie było takie proste!

Nowy wymiar filmu

Corel Painter 2020 to nie tylko edycja zdjęć i malarstwo cyfrowe. Ten program malarski oferuje opcję tworzenia animacji, w których możliwe jest wykorzystanie niesamowitych malarskich efektów. W programie stworzysz animację poklatkową albo wyedytujesz istniejące nagranie. Dodasz, usuniesz, zmodyfikujesz lub skopiujesz wybrane klatki. Korzystając z funkcji Rotoscoping usuniesz lub dodasz wybrane obiekty do filmu. W zależności od potrzeb wyeksportujesz plik w formacie QuickTime, AVI lub pod postacią animowanego GIFa.
W filmie „Twój Wincent” liczni artyści z całego świata pracowicie przez lata malowali kolejne obrazy, które następnie złożono w formie animacji. Corel Painter daje Ci podobne możliwości twórcze, przy okazji jednak zdecydowanie ułatwia pracę. W tym programie stworzysz równie zachwycające cyfrowe dzieła. Grafika komputerowa jeszcze nigdy nie dawała tyle możliwości i tyle przestrzeni do kreatywności!
Zarówno w pracy graficznej, jak i filmowej, możesz inspirować się różnymi stylami. Corel Painter stworzył zestawy narzędzi umożliwiające tworzenie dzieł fotograficznych, klasycznych w wyglądzie (inspirowanych sztukami plastycznymi), mangi i komiksów, ilustracji lub sztuki konceptualnej (np. na potrzeby gier komputerowych). To jednak tylko inspiracje do Twoich własnych poszukiwań.

Malarstwo cyfrowe na wyciągnięcie ręki

Corel Painter oferuje użytkownikowi szerokie możliwości sprzętowe. Jest dostępny w wersjach zarówno dla użytkowników Windowsa, jak i MacOS. Każda kolejna edycja może się poszczycić coraz lepszą wydajnością i płynnością w działaniu oraz coraz większą dostępnością. Jeśli wena złapie Cię w drodze, zawsze możesz skorzystać z aplikacji Painter Mobile, a potem przesłać pracę na komputer osobisty, by dopracować szczegóły w zaciszu własnej pracowni.
Corel Painter 2020 posiada intuicyjny i przejrzysty interfejs oraz możliwość personalizacji. Możesz stworzyć własną przestrzeń roboczą albo skorzystać z propozycji artystów z całego świata. W wersji 2020 możesz zobaczyć efekty swojej pracy w czasie rzeczywistym, poprawiono również narzędzie śledzenia pędzla. Ustawienie pamięci nacisku i czułości pędzla nie będzie stanowiło już żadnego problemu.

Zakup już dziś Corel Painter 2020 i zobacz, jak daleko zaprowadzi Cię Twoja kreatywność!

Corel Painter 2020 ENG WIN/MAC

– Licencja wieczysta
– Licencja na użytkownika
– Dla komercji (COM)
– Wersja anglojęzyczna (ENG)

1 594,22 zł

Corel Painter 2020 ENG WIN/MAC – Classroom 15+1 EDU

– Licencja wieczysta
– Licencja na urządzenie
– Dla edukacji (EDU)
– Wersja anglojęzyczna (ENG)

1 374,32 zł

Corel Painter 2020 ENG WIN/MAC – EDU

– Licencja wieczysta
– Licencja na urządzenie
– Dla edukacji (EDU)
– Wersja anglojęzyczna (ENG)

384,74 zł

Corel Painter 2020 ENG WIN/MAC – GOV

– Licencja wieczysta
– Licencja na użytkownika
– Dla administracji rządowej (GOV)
– Wersja anglojęzyczna (ENG)

1 594,22 zł

Corel Painter 2020 ENG WIN/MAC Uaktualnienie

Aktualizacja licencji wieczystej
– Licencja na użytkownika
– Dla komercji (COM)
– Wersja anglojęzyczna (ENG)

816,42 zł

Corel Painter 2020 ENG WIN/MAC Uaktualnienie – GOV

– Aktualizacja licencji wieczystej
– Licencja na użytkownika
– Dla administracji rządowej (GOV)
– Wersja anglojęzyczna (ENG)

816,42 zł