Affinity Designer

Włącz kategorie/filtry

Kategorie

Affinity Designer

Affinity Designer – stworzony przez projektantów dla profesjonalistów

Affinity Designer to program graficzny, który urzekł użytkowników na całym świecie szybkością pracy oraz niezwykłą precyzją. Oferuje on wiele możliwości swoim użytkownikom, jednocześnie odznacza się prostotą w doborze narzędzi. Dostępny jest w wersjach dla użytkowników Windowsa, Maca oraz oraz iPada i oferuje wsparcie dla monitorów HDR i EDR.

Affinity Designer - interfejs

Wybierz platformę dla aplikacji

Affinity Designer ENG WIN

– Licencja wieczysta
– Licencja na urządzenie
– Dla komercji (COM)
– Platforma Win

240,00 zł

Affinity Designer ENG MAC

– Licencja wieczysta
– Licencja na urządzenie
– Dla komercji (COM)
– Platforma Mac

240,00 zł

Poznaj Affinity Designer

Nowość na rynku

W przeciągu kilku lat, odkąd pojawił się na rynku, Affinity Designer nie tylko zdobył uznanie klientów, a także tytuły Apple’s Editor’s Choice, Apple Design Award przyznawaną przez WWDC. Jeśli więc chcesz wprowadzić projektowanie graficzne na nowy poziom to Affinity Designer będzie idealnym wyborem!
Grafika komputerowa z roku na rok stawia coraz większe wymagania projektantom. Projektowanie graficzne podąża w różnych kierunkach, od concept art zaczynając, na tworzeniu projektów użytkowych kończąc. Grafika wektorowa pozwala na kreowanie niezapomnianych dzieł, a Affinity Designer daje przestrzeń, by wszystko, co stworzy Twoja wyobraźnia mogło znaleźć się w projekcie. Choć w programie króluje grafika wektorowa to Affinity Designer posiada narzędzia pozwalające również na precyzyjną pracę na pikselach, które właściwe są dla grafiki rastrowej. Daj się zaskoczyć wszechstronności opcji i możliwościom programu!

Masz ciastko i jesz ciastko

Siadając do tworzenia projektu stajemy przed pierwszym dylematem – wybrać wektor czy bitmapę? Zarówno grafika wektorowa, jak i rastrowa ma swoje zalety i wady. Mając świadomość trudności wyboru Affinity Designer stworzył przestrzeń, gdzie precyzja wektorów spotyka się z kreatywnością bitmapy. Za pomocą jednego kliknięcia myszki możesz przejść z wektorowej na rastrową przestrzeń roboczą. Dzięki temu wzbogacisz swoje grafiki o narzędzia bitmapy – np. pędzle czy tekstury właściwe dla grafiki rastrowej. Dokonasz również edycji grafiki wektorowej na poziomie pikseli. A jeśli chcesz – dodasz warstwy rastrowe do wektorowych, tworząc coś zupełnie nowego. W pracy z wektorami i bitmapą w Affinity Designer ogranicza Cię tylko wyobraźnia.
Praca na pograniczu światów nie oznacza, że zaniedbana została grafika wektorowa z jej możliwościami. Do dyspozycji użytkownika są sprawdzone narzędzia pracy z wektorami. W tym najlepsze dostępne na rynku narzędzia pen i node, stabilizacja ołówka i pędzla, oraz niedestrukcyjne operacje typu boolowskiego.
Eksportując plik pamiętaj również o wszechstronności formatów zapisów – PSD, AI, PDF, SVG, JPG, TIFF, EXR oraz o szerokich możliwościach w doborze koloru. Możesz pracować w przestrzeniach RGB lub LAB, korzystając nawet z 32 bitów na kanale. Wiedząc o wymogach, które stawia przed grafikiem kwestia wydruku, Affinity Designer zapewnia dwie możliwości zapisu. Możesz skorzystać między innymi z przestrzeni kolorów CMYK lub profili ICC. Dzięki temu stworzona na ekranie grafika komputerowa nie będzie znacząco się różnić od gotowego projektu, który otrzymasz z drukarni.

Wygoda w projektowaniu

Affinity Designer sprawdza się w każdym obszarze graficznego świata. Niezależnie od tego, czy tworzysz materiały do druku, a może w ramach concept art dajesz przestrzeń wyrazu swojej artystycznej duszy. Grafika wektorowa oferuje nieskończone możliwości tworzenia i projektowania. Affinity Designer zapewnia szeroki wachlarz użytecznych w tej pracy narzędzi. Od teraz szybkie tworzenie logo, jak i czasochłonne malarstwo artystyczne są w zasięgu Twojej ręki. Program nie tylko oferuje różnorodne gradienty, efekty i funkcje umożliwiające tworzenie zapierających dech w piersiach grafik. Daje również nieskończone możliwości typograficzne, zarówno na poziomie doboru czcionek, jak i ich zastosowania w projekcie.
Affinity Designer wychodzi naprzeciw cyfrowej kreatywności, dostosowując do Twoich potrzeb środowisko komputerowe, tym samym ułatwiając projektowanie graficzne. Oferuje możliwość podglądu pikseli oraz wprowadzanych zmian w czasie rzeczywistym, pracy na projektach z wykorzystaniem dużych przybliżeń (jeśli potrzebujesz – nawet milion procent!), jest również dostosowany do pracy na nawet najbardziej złożonych dokumentach i przy wykorzystaniu wielu obiektów jednocześnie.
Niezależnie, czy korzystasz z Winowsa, Maca czy iPada pracujesz w tym samym środowisku, oferującym takie same możliwości i funkcje. Affinity Designer sprawia, że tworzona w nim grafika komputerowa nadaje projektom niebywale wysoką jakość i dokładność projektów. Łatwość i szybkość ich tworzenia, zarówno w sytuacji, gdy pracuje nad nimi jedna osoba lub całe zespoły robocze.

Płynność pracy w standardzie

Dzięki współpracy z grafikami na całym świecie Affinity Designer dostosowało swoją przestrzeń roboczą do potrzeb nawet najbardziej wymagających projektantów. Spersonalizowane skróty klawiaturowe, nieograniczona ilość tablic w ramach jednego projektu czy opcje umożliwiające tworzenie grafik dostosowanych do wymogów responsywności – to tylko wierzchołek góry lodowej oferowanych możliwości.
Na szczególna uwagę zasługuje możliwość przeglądania historii edycji plików z alternatywnymi przyszłościami. Dzięki niej możesz zapisać wprowadzone zmiany do pewnego momentu, by potem eksperymentować z różnymi opcjami, jakie daje Ci program. Tworzenie logo w różnych stylach czy wersjach kolorystycznych, testowanie różnych pędzli czy tekstur na projekcie właśnie stało się o wiele prostsze i mniej inwazyjne.
Jeśli wykorzystujesz w ramach wielu projektów jeden konkretny symbol, który musisz poddać edycji, pomocna będzie dla Ciebie funkcja połączonych symboli (linked symbols). Dzięki niej dokonasz zmian jednego elementu w różnych plikach jednocześnie. Jeśli więc Twoja firma właśnie zleciła Ci odświeżenie szaty graficznej materiałów firmowych, to ani tworzenie logo, ani jego podmienienie w dziesiątkach czy setkach plików nie będzie stanowiło dla Ciebie żadnego problemu.
Affinity Designer ułatwia również eksport stworzonych plików. Program umożliwia eksport całego projektu lub tylko wybranych obszarów, warstw lub obiektów. Wyeksportujesz cały projekt w wersji do wydruku lub publikacji w sieci, albo tylko fragment do akceptacji lub modyfikacji przez innego członka zespołu. Dzięki różnorodności formatów zapisu zarówno Twoi współpracownicy, jak i odbiorcy będą mogli skorzystać z wszechstronności Twojego projektu.

Już dziś zobacz, jak projektowanie graficzne zmienia się z Affinity Designer!

Affinity Designer ENG WIN

– Licencja wieczysta
– Licencja na urządzenie
– Dla komercji (COM)
– Platforma Win

240,00 zł

Affinity Designer ENG MAC

– Licencja wieczysta
– Licencja na urządzenie
– Dla komercji (COM)
– Platforma Mac

240,00 zł