Acrobat Pro DC

Acrobat Pro DC dla firm i instytucji

Adobe Acrobat Pro DC z licencją dla firm, to program umożliwiający wszechstronną edycję PDF oraz pracę z nimi w różnych środowiskach – bezpośrednio na komputerze, w przeglądarkach oraz na urządzeniach przenośnych. Dzięki połączeniu programu Adobe Acrobat z usługą Adobe Document Cloud obróbka plików PDF wykracza poza ramy komputera stacjonarnego w pracy. Użytkownicy mogą tworzyć, edytować, podpisywać i śledzić dokumenty PDF zarówno w biurze, jak i w podróży! Zobacz już dziś, jakie możliwości oferuje Ci program Acrobat od Adobe!

Najczęściej wybierane:

Adobe Acrobat Pro DC

Adobe Acrobat Pro DC

– Subskrypcja na użytkownika (12 miesięcy)
– Dla komercji (COM)
– Wersja wielojęzykowa/polska (MULTI/PL)
– Wersja elektroniczna (szybka realizacja)

1 125,45 zł

Adobe Acrobat DC Pro for Teams nowa subskrypcja GOV MULTI/PL

Adobe Acrobat DC Pro for Teams nowa subskrypcja GOV MULTI/PL

Nowa subskrypcja (12 miesięcy)
– Subskrypcja na użytkownika
– Dla administracji rządowej (GOV)
– Wersja wielojęzykowa/polska (MULTI/PL)
– Wersja elektroniczna (realizacja 24-48h)

1 041,38 zł

Adobe Acrobat DC Pro for Teams nowa subskrypcja EDU MULTI/PL

Adobe Acrobat DC Pro for Teams nowa subskrypcja EDU MULTI/PL

Nowa subskrypcja (12 miesięcy)
– Subskrypcja na użytkownika
– Dla edukacji (EDU)
– Wersja wielojęzykowa/polska (MULTI/PL)
– Wersja elektroniczna (realizacja 24-48h)

1 041,38 zł

Zobacz wszystkie subskrypcje

Wybierz najlepszą subskrypcje Acrobat Pro DC dla siebie lub Twojej firmy.

Poznaj kluczowe funkcje Acrobat Pro DC

Zapraszamy do obejrzenia filmu, z którego dowiesz się jak pracować z Adobe Acrobat Pro DC – cenionym programem do tworzenia oraz edycji plików PDF
.

W filmie znajdziesz odpowiedzi na następujące zagadnienia:
Tworzenie dokumentów w formacie pdf
  Operacje na plikach pdf
Edycja plików pdf
Formularze elektroniczne
Ochrona plików pdf
Podpisywanie dokumentów pdf
Przygotowanie plików pdf do druku
Zalety korzystania z Adobe Acrobat Pro DC

Zobacz porównanie wszystkich wersji Adobe Acrobat

Do czego służy Acrobat Pro DC?

Praca w chmurze

Dzięki Adobe Document Cloud możesz śledzić aktywność związaną z dokumentami wysłanymi do wyświetlenia, zrecenzowania lub podpisania przy użyciu komputera, urządzenia przenośnego lub przeglądarki.

Łączenie plików w jeden PDF

Czasami posiadasz od wielu osób różne pliki — dokumenty, arkusze kalkulacyjne i załączniki do poczty e-mail. Teraz możesz w prosty sposób połączyć i uporządkować je, uzyskując jeden plik PDF. Taki format jest łatwiej udostępnić czy wysłać.

Organizowanie stron w dokumentach

Program Adobe Acrobat Pro DC pozwala w prosty sposób uporządkować plik PDF, aby nadać mu profesjonalnego wyglądu. W kilka sekund możesz zmienić kolejność stron w pliku PDF.

Podpisywanie dokumentów

Potrzebujesz czyjegoś podpisu? Przy użyciu programu Adobe Acrobat Pro możesz DC udostępniać, śledzić i porządkować wszystkie podpisywane dokumenty praktycznie z dowolnego miejsca.

Łatwe tworzenie plików PDF

W środowisku biurowym wiele dokumentów wymaga profesjonalnego składu, jednocześnie narzędzia takie jak specjalistyczne programy do DTP wykraczają daleko poza potrzeby firmy. Funkcjonalny program oferuje szereg narzędzi, umożliwiających przygotowanie dokumentu do druku i publikacji w sieci. Dzięki prostocie interfejsu bez problemu przygotujesz potrzebne pliki PDF. Adobe Acrobat Pro DC na licencji dla firm oferuje funkcje umożliwiające wyświetlenie podglądu pliku, przeprowadzenie jego wstępnej inspekcji, wprowadzanie poprawek w dokumencie oraz przygotowanie pliku PDF. Adobe to program, który z łatwością poradzi sobie zarówno z dokumentami opublikowanymi jako pliki PDF, jak i zeskanowanymi dokumentami. Przepisywanie dokumentów od zera zostaw innym – z programem Acrobat wyedytujesz potrzebne fragmenty od ręki! Dokumenty PDF miej cały czas pod kontrolą!

 

Realizacja projektów z dowolnego miejsca, na każdym urządzeniu

Zapewne zdarzyło Ci się nie raz, będąc w drodze – w tramwaju, w pociągu czy jadąc samochodem dostać prośbę o pilną edycję dokumentów. Teraz nie musisz już otwierać laptopa i szukać plików na dysku. Wystarczy urządzenie mobilne. Usiądź wygodnie w tramwaju czy w pociągu, zatrzymaj się na stacji i zobacz, że z oprogramowaniem Adobe możesz pracować wszędzie, a niezbędne zmiany wprowadzisz w każdej chwili. To doskonałe rozwiązanie dla firm, które muszą błyskawicznie reagować na wszelkie zdarzenia i być zawsze przygotowanym do działania.
Program Adobe Acrobat umożliwia tworzenie, eksportowanie i podpisywanie PDF nie tylko na komputerze. Tworzenie i edycja plików PDF jest możliwa również w aplikacji mobilnej. Czasem jeszcze w ostatniej chwili potrzebujesz edytować tekst czy zmienić organizację stron w pliku – teraz nie musisz gnać do biura, zrobisz to od ręki na iPadzie, wykorzystując oprogramowanie Acrobat.
Usługa Mobile Link zapewnia dostęp do niedawno używanych plików na komputerze, w Internecie (przez przeglądarkę) i na urządzeniach mobilnych. Z kolei dzięki Adobe Document Cloud bez problemu skorzystasz z synchronizowanych plików i udostępnisz je innym, niezależnie od tego, czy siedzisz w biurze czy jesteś w drodze. Obróbka PDF już nie wymaga od Ciebie bycia w siedzibie firmy – możesz edytować dokumenty gdzie chcesz i kiedy chcesz! W przypadku licencji Pro DC cena obejmuje wiele dodatkowych opcji, których próżno szukać w darmowej wersji.

 

Bezpieczne środowisko pracy z plikami PDF

Obróbka PDF to nie wszystko. Acrobat Pro DC ma do zaoferowania równie wiele możliwości, jeśli chodzi o bezpieczeństwo Twoich dokumentów i ułatwienie ich przepływu w ramach środowiska pracy oraz poza nim.
Program Adobe pozwala na ochronę treści dokumentów, uniemożliwiając innym osobom edytowanie czy kopiowanie informacji w plikach PDF. Jeśli więc w Twojej firmie pojawiają się informacje poufne lub po prostu nie chcesz, by konkurencja dowiedziała się o Twoich działaniach, Program Adobe pozwoli Ci zadbać o bezpieczeństwo plików.
Kolejną rzeczą, która potrafi spędzać sen z powiek, to konieczność odręcznego podpisywania niezliczonych dokumentów i przesyłania ich odbiorcom w formie papierowej. Dzięki wbudowanej obsłudze podpisu elektronicznego program Adobe umożliwia zarówno złożenie podpisu, jak i przesyłanie, śledzenie, przechowywanie oraz zarządzanie podpisanymi dokumentami. Zapomnij o pancernych szafach i pilnowaniu w dobie RODO, kto ma dostęp do szafy z dokumentacją? Wystarczy dobrze zabezpieczony serwer i program Adobe.
Z Adobe Acrobat zaoszczędzisz również na wysyłce dokumentów. Z roku na rok rosną koszty przesyłu listów, paczek, oraz inne koszty towarzyszące, takie jak kosz potwierdzenia odbioru. Dzięki programowi od Adobe ekspresowo wyślesz dokument elektroniczny, będziesz śledzić jego drogę oraz otrzymasz potwierdzenie odbioru, gdy tylko odbiorca otrzyma plik.

 

Adobe Acrobat w wersji Pro – nie tylko obróbka PDF

W nowoczesnej firmie edycja plików PDF to wierzchołek góry lodowej zadań, które potrzeba, aby spełniał profesjonalny program do edycji PDF. Acrobat Pro DC jest profesjonalnym narzędziem, pozwalającym nie tylko na obróbkę plików, lecz także na zarządzanie bezpieczeństwem treści i przesyłem danych. Ponadto posiada coś, co docenia coraz więcej pracodawców i pracowników na całym świecie – możliwość pracy poza środowiskiem biurowym. To jednak nie wszystko, co ma do zaoferowania Adobe Acrobat DC w wersji Pro.
Dzięki szerokim możliwościom edycyjnym oraz dostępności plików może stanowić ogromne wsparcie dla pracy grup roboczych. Każdy z pracowników może dodać komentarz, wyedytować plik i udostępnić go innym. W dobie pracy zespołowej, gdy pracodawcom zależy na kreatywności pracowników, tego typu narzędzie pozwala na wymianę myśli i usprawnia przepływ pracy, co wpływa pozytywnie na efektywność pracowników. Wykorzystując w firmie program Acrobat od Adobe cena wszelkich modernizacji funkcjonowania zespołu będzie mogła być niższa. To praktyczne narzędzie rozwiąże wiele problemów i może wyraźnie wpłynąć na zwiększenie zysków.
Wszechstronność Acrobat Adobe Pro DC pozwala na zupełnie nową jakość pracy z dokumentami PDF. Zobacz, jak wiele Twoja firma może skorzystać, rozpoczynając swoją przygodę z oprogramowaniem Adobe. Jest naprawdę wiele powodów, żeby sprawdzić funkcje i wygodę użytkowania programu Acrobat do wielopoziomowej obsługi plików PDF.

Poznaj rodzinę programów Acrobat

Zobacz pozostałe wersje Adobe Acrobat

Acrobat Pro DC funkcje

Obsługa plików PDF

 • Przeglądanie, przetwarzanie i komentowanie zawartości plików PDF z poziomu komputera, urządzenia przenośnego lub przeglądarki
 • Przechowywanie i udostępnianie plików online oraz zarządzanie nimi — natychmiastowy dostęp do plików na dowolnym urządzeniu
 • Śledzenie aktywności związanej z dokumentami wysłanymi do wyświetlenia, zrecenzowania lub podpisania przy użyciu komputera, urządzenia przenośnego lub przeglądarki
 • Otwieranie, edytowanie i przechowywanie dokumentów przy użyciu kont Box, Dropbox, Google Drive i Microsoft OneDrive
 • Wyższa produktywność na najnowszych urządzeniach dotykowych z systemem Windows, takich jak tablet Surface Pro
 • Otwieranie plików PDF chronionych przez rozwiązania Microsoft Information Protection, takie jak Azure Information Protection i Microsoft 365
 • Obsługa paska Touch Bar komputera MacBook Pro
 • Porównywanie dwóch wersji pliku PDF w celu wykrycia wszystkich różnic
 • Mierzenie odległości, obszaru i obwodu obiektów w plikach PDF

 

Tworzenie plików PDF

 • Konwertowanie dokumentów i obrazów na pliki PDF
 • Tworzenie plików PDF w dowolnej aplikacji obsługującej druk
 • Tworzenie, zabezpieczanie i wysyłanie plików PDF w popularnych aplikacjach pakietu Microsoft 365 dla systemu Windows
 • Łączenie wielu dokumentów i plików różnych typów w jeden plik PDF
 • Konwertowanie stron internetowych na interaktywne pliki PDF wraz z łączami
 • Uniemożliwianie innym osobom kopiowania lub edytowania informacji w plikach PDF
 • Tworzenie pliku PDF chronionego hasłem
 • Rozpoznawanie zeskanowanego tekstu, wyświetlanie potencjalnych błędów i usuwanie ich w widoku obok siebie
 • Przekształcanie plików programów Adobe Photoshop (PSD), Illustrator (AI) i InDesign (INDD) w dokumenty PDF na komputerach i urządzeniach przenośnych
 • Tworzenie i eksportowanie plików PDF na urządzeniu przenośnym
 • Przekształcanie zeskanowanych dokumentów papierowych w obsługujące edycję i wyszukiwanie pliki PDF z czcionkami odpowiadającymi tekstowi źródłowemu
 • Błyskawiczne tworzenie rozbudowanych plików PDF oraz używanie innych funkcji programu Acrobat w pakiecie Microsoft 365 na komputery Mac
 • Spójne tworzenie plików PDF dzięki operacjom z asystą
 • Konwertowanie plików PDF i sprawdzanie ich zgodności ze standardami ISO, takimi jak PDF/A i PDF/X
 • Tworzenie technicznych plików PDF w programach Microsoft Project, Visio i Autodesk AutoCAD
 • Oprogramowanie umożliwia tworzenie plików PDF i sprawdzanie ich zgodności ze standardami ułatwień dostępu — przeznaczonych dla osób niewidzących i niedowidzących

Edycja dokumentów PDF

 • Edytowanie tekstu i obrazów w plikach PDF z opcją zmiany układu akapitów dla całych stron
 • Konwertowanie plików PDF na gotowe do edycji pliki programów Microsoft Word, Excel i PowerPoint
 • Konwertowanie dokumentów PDF na obrazy w formatach JPEG, TIFF i PNG
 • Wstawianie, usuwanie, obracanie i zmienianie porządku stron w dokumencie PDF
 • Rozdzielanie plików PDF przez wydzielenie wybranej liczby stron
 • Dodawanie zakładek, nagłówków, numerowania i znaków wodnych
 • Trwałe usuwanie ukrytych poufnych informacji z plików PDF
 • Redagowanie w celu trwałego usunięcia widocznych informacji z plików PDF
 • Dodawanie obiektów dźwiękowych, wideo i interaktywnych do plików PDF
 • Dodawanie numeracji Batesa do dokumentów prawnych
 • Dodawanie i edytowanie tekstu oraz obrazów na tablecie i telefonie komórkowym
 • Zmienianie kolejności, usuwanie i obracanie stron pliku PDF na tablecie z systemem iOS lub Android

Udostępnianie i podpisywanie

 • Udostępnianie łączy do plików PDF na potrzeby wyświetlania, recenzowania i podpisywania
 • Ciągłe informacje o stanie i aktywności w kontekście dokumentów wysłanych do przejrzenia, skomentowania lub podpisania
 • Gromadzenie opinii od grupy osób w jednym pliku bez potrzeby logowania się recenzentów
 • Dodawanie komentarzy do plików PDF przy użyciu szeregu narzędzi do pracy z komentarzami (edycja tekstu, podświetlanie, adnotacje)
 • Uzyskiwanie wiążących podpisów elektronicznych innych osób i śledzenie odpowiedzi w czasie rzeczywistym
 • Cyfrowe podpisywanie, certyfikowanie i weryfikowanie dokumentów
 • Szybsze wypełnienie, podpisywanie i wysyłanie formularzy przy użyciu danych zgromadzonych przez funkcję automatycznego wypełniania na komputerze lub urządzeniu przenośnym
 • Przekształcanie dokumentów papierowych i plików programu Word w formularze PDF gotowe do wypełnienia
 • Wybieranie komentarzy i eksportowanie ich do pliku programu Word
 • Stemplowanie dokumentów PDF w celu oznaczenia zatwierdzonych, wersji roboczych itd.
 • Ulepszanie formularzy PDF przy użyciu elementów interaktywnych opartych na kodzie JavaScript
 • Automatyczne optymalizowanie plików PDF w celu zmniejszenia ich rozmiarów i dostosowania ustawień
 • Inspekcja wstępna i przygotowywanie plików do druku profesjonalnego

Dlaczego IT Media?

Najwyższy poziom kompetencji

Adobe W IT Media oferujemy kompleksową obsługę od doradztwa, przez pomoc przy pierwszej instalacji Adobe Creative Cloud for Teams, aż po nadzorowanie terminu ważności licencji i stały kontakt z klientami w wypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości. Aż 90% zamówień realizujemy już w ciągu jednego dnia!

Najlepsze ceny na rynku

Jako Platynowy Partner oferujemy polskim firmom najniższe ceny pakietów Creative Cloud i pojedynczych programów na rynku! Koszt wykupienia lub przedłużenia subskrypcji jest u nas niższy niż u samego producenta.

Pomoc ekspertów Adobe w języku polskim

Jesteśmy jedynym w Polsce Autoryzowanym Ośrodkiem Szkoleniowym Adobe. Zapewniamy wsparcie certyfikowanych Trenerów, dzięki czemu wiemy, jak realnie pomagać naszym klientom. Co więcej, cyklicznie zapraszamy ich, i mamy nadzieję, że wkrótce także Ciebie, na bezpłatne warsztaty z najnowszych funkcjonalności Creative Cloud dla zespołów.

Polską fakturę VAT

W IT Media zapewniamy łatwą do rozliczenia w księgowości polską fakturę VAT z możliwością płatności przelewem bankowym.

Kompleksowe wsparcie dostosowane do potrzeb klienta

Firmy, z którymi współpracujemy, wspieramy kompleksowo. W razie potrzeby oprócz oprogramowania Adobe Creative Cloud for Teams jesteśmy w stanie dostarczyć również sprzęt graficzny i multimedialny, fonty, pluginy do oprogramowania oraz profesjonalne szkolenia skracające czas pracy nad projektami do minimum.

Blisko 20 lat doświadczenia

Wiemy jak pomóc naszym klientom w dostarczeniu skutecznych narzędzi. Dzięki indywidualnemu podejściu zaufało nam już blisko 2000 polskich firm i instytucji.

Wymagania systemowe Acrobat Pro DC

System Windows

Wymagania minimalne
Procesor Procesor Intel® lub AMD; 1,5 GHz lub szybszy
System operacyjny Windows 10 (32- i 64-bitowy), Windows 8, 8,1 (32- i 64-bitowy), Windows 7 z dodatkiem SP1 (32- i 64-bitowy) lub
Windows Serwer 2008 R2 (64-bitowy), 2012 (64-bitowy), 2012 R2 (64-bitowy), 2016 (64-bitowy) lub 2019 (64-bitowy)
Pamięć RAM 2 GB pamięci RAM
Miejsce na dysku twardym 4,5 GB wolnego miejsca na dysku twardym
Rozdzielczość monitora i karta graficzna Wyświetlacz o rozdzielczości 1024×768, wspomaganie sprzętowe grafiki (opcjonalnie)
Przeglądarka Internet Explorer 11, Firefox (ESR) lub Chrome

.

System macOS

Wymagania minimalne
Procesor Procesor Intel
System operacyjny macOS 10.13, macOS 10.14, macOS v10.15 lub macOS 11
Pamięć RAM 2 GB pamięci RAM
Miejsce na dysku twardym 2,75 GB wolnego miejsca na dysku twardym
Rozdzielczość monitora i karta graficzna Rozdzielczość ekranu 1024×768
Przeglądarka Przeglądarka Safari 10.0 lub 11.0 (wtyczka dla przeglądarki Safari jest obsługiwana wyłącznie w komputerach z 64-bitowym procesorem Intel)

Uzyskaj indywidualną wycenę dla Twojej firmy

Zadzwoń:

22 679 15 41

Napisz:

sklep@itmedia.pl

Produkt dodany do koszyka

×