Red Giant Universe

Zestaw wtyczek do przejść i efektów wideo oraz animacji

kup teraz

Red Giant Universe

Włącz kategorie/filtry

Kategorie

Zestaw wtyczek do przejść i efektów wideo dla edycji video i animacji

Universe to zestaw wtyczek do przejść wideo i efektów dla edytorów i grafików. Stylizuj swoje nagrania za pomocą autentycznego wyglądu retro oraz współczesnego, a także generuj piękne zapętlone tła, poświaty, animacje tekstu i inne efekty.

Universe jest również częścią pakietu Red Giant Complete

Red Giant Universe Subskrypcja – 1 rok

Red Giant Universe Subskrypcja – 1 rok

Nowa subskrypcja 1 rok
Dla komercji (COM)
– Wersja anglojęzyczna (ENG)

1 056,80 zł

Red Giant Complete Subskrypcja – 1 rok
Bestseller

Red Giant Complete Subskrypcja – 1 rok

Nowa subskrypcja 1 rok
– Produkt zawiera:
Trapcode Suite, Magic Bullet Suite, Universe, VFX Suite, PluralEyes
– Dla komercji (COM)
– Wersja anglojęzyczna (ENG)

3 198,97 zł

Najważniejsze funkcje Red Giant Universe

Stylizacja materiałów wideo

Nadaj swojemu materiałowi filmowemu autentyczny wygląd retro lub współczesny, używając narzędzi takich jak VHS, Retrograde Carousel, Glitch, Holomatrix II i wiele innych.

 

Red Giant Universe Stylizacja

 

Animacje

Twórz piękne zapętlone tła i ruchome elementy graficzne za pomocą narzędzi takich jak HUD, Linia, Knoll Light Factory EZ, Fractal Background i nie tylko.

 

Red Giant Universe animacje

 

Przejścia i efekty

Twórz szybkie, unikalne przejścia przy niewielkiej lub zerowej pracy. Dodaj blaski i inne efekty, które zapewniają lepszy odbiór filmu.

 

Red Giant Universe przejścia i efekty

 

Generatory tekstu

Szybko generuj animacje, które ożywają tekst lub wypełniają ekran dynamicznymi danymi dla interfejsów. Postaw na styl retro dzięki efektom komputerowym starej szkoły lub z łatwością twórz odsłony w stylu hakerskim dla nowoczesnych tytułów.

 

Red Giant Universe generator tekstu

 

Gotowe presety

Każde narzędzie w Universe zawiera gotowe ustawienia, które ułatwią pracę z Universe i zapewnią natychmiastowe profesjonalne rezultaty.

 

Red Giant Universe presety

 

Nowości w Universe

Wersja Universe 3.3 wprowadza 2 nowe narzędzia – Quantum, które tworzy animowane smugi światła, oraz Tryby, potężne narzędzie do mieszania warstw razem z różnymi trybami mieszania. W tym wydaniu znajdują się również aktualizacje 4 istniejących narzędzi i ponad sto nowych ustawień wstępnych, które pomogą Ci rozpocząć korzystanie z nowych narzędzi i funkcji.

Dashboard

Praca z Universe w Premiere Pro i After Effects nigdy nie była łatwiejsza. Nowy dokowalny pulpit nawigacyjny przenosi wszystkie narzędzia Universe w jedno miejsce, ułatwiając przeglądanie i stosowanie całej biblioteki efektów i ustawień wstępnych.