Red Giant Complete

Kompletny zestaw narzędzi firmy Red Giant

Kup teraz

Red Giant Complete

Włącz kategorie/filtry

Kategorie

Red Giant Complete to zestaw narzędzi firmy Red Giant w przystępnej cenie. Dzięki subskrypcji Red Giant Complete będziesz mieć dostęp do wszystkich najbardziej aktualnych narzędzi – Universe, Trapcode Suite, Magic Bullet Suite, VFX Suite oraz PluralEyes.

Red Giant Complete Subskrypcja – 1 rok
Bestseller

Red Giant Complete Subskrypcja – 1 rok

Nowa subskrypcja 1 rok
Dla komercji (COM)
– Wersja anglojęzyczna (ENG)

3 136,80 zł

Zestaw narzędzi

Trapcode Suite przenosi moc systemów cząstek 3D bezpośrednio do After Effects. Użyj emiterów cząstek do tworzenia ognia, wody, dymu, śniegu i innych organicznych efektów wizualnych lub twórz interfejsy użytkownika za pomocą siatek cząstek i form 3D. Dzięki subskrypcji Red Giant Complete, uzyskasz jeszcze więcej opcji wprowadzania geometrii 3D. Użyjesz plików Cinema 4D (w tym animacji) w systemach cząstek lub jako modeli 3D w programie After Effects.

Magic Bullet Suite to zestaw wtyczek do korekcji kolorów, wykończenia i wyglądu filmu. Dzięki potężnym narzędziom do gradacji kolorów w czasie rzeczywistym, odszumianiu wideo i retuszowi kosmetycznemu, będziesz mieć wszystko, czego potrzebujesz, aby materiał filmowy wyglądał świetnie, bezpośrednio na osi czasu podczas edycji.

Universe to zestaw wtyczek do przejść wideo i efektów dla edytorów i grafików. Stylizuj swoje nagrania za pomocą autentycznego wyglądu retro oraz współczesnego, a także generuj piękne zapętlone tła, poświaty, animacje tekstu i inne efekty. 

VFX Suite to zestaw wtyczek do kluczowania, śledzenia, czyszczenia i komponowania efektów wizualnych bezpośrednio w After Effects. VFX Suite ułatwia tworzenie płynnych kompozytów i zapewnia narzędzia do szybkiego, dokładnego śledzenia ruchu, zniekształcenia obiektywu oraz wymiany / usunięcia obiektów. Posiada również efekty blasków, zniekształceń i flar obiektywu.

Pluraleyes to narzędzie do synchronizacji audio i wideo. Za dotknięciem jednego przycisku PluralEyes analizuje dźwięk z kamer i urządzeń audio i synchronizuje je w ciągu kilku sekund.