Acrobat Pro DC

Twórz i edytuj pliki PDF

Kup teraz

Acrobat Pro DC

Włącz kategorie/filtry

Kategorie

Acrobat Pro DC dla firm

PDF jest jednym z najbardziej popularnych formatów dla dokumentów tekstowych i nie tylko. Od notatek i konspektów zaczynając, poprzez faktury i regulaminy, na rozbudowanych materiałach reklamowych, instrukcjach obsługi i książkach kończąc – w sieci coraz częściej króluje format PDF. Narzędziem dedykowanym do pracy z tym formatem jest właśnie Acrobat Pro DC. W sklepie IT Media kupisz Adobe Acrobat Pro DC dla firm w najlepszej cenie!

 

Wszystkie licencje Acrobat Pro DC >>

Kup teraz

Adobe Acrobat DC Pro for Teams nowa subskrypcja COM MULTI/PL

Adobe Acrobat DC Pro for Teams nowa subskrypcja COM MULTI/PL

Nowa subskrypcja (12 miesięcy)
– Subskrypcja na użytkownika
– Dla komercji (COM)
– Wersja wielojęzykowa/polska (MULTI/PL)

1 114,84 zł

Adobe Acrobat DC Pro for Teams nowa subskrypcja GOV MULTI/PL

Adobe Acrobat DC Pro for Teams nowa subskrypcja GOV MULTI/PL

Nowa subskrypcja (12 miesięcy)
– Subskrypcja na użytkownika
– Dla administracji rządowej (GOV)
– Wersja wielojęzykowa/polska (MULTI/PL)

1 114,84 zł

Adobe Acrobat DC Pro for Teams nowa subskrypcja EDU MULTI/PL

Adobe Acrobat DC Pro for Teams nowa subskrypcja EDU MULTI/PL

Nowa subskrypcja (12 miesięcy)
– Subskrypcja na użytkownika
– Dla edukacji (EDU)
– Wersja wielojęzykowa/polska (MULTI/PL)

1 114,84 zł

Korzyści Acrobat Pro DC

W Internecie nietrudno znaleźć darmowy program do przeglądania tego typu plików, wśród których znajduje się również bezpłatny Adobe Reader. Jednak w coraz dynamiczniej rozwijającym się świecie odczytywanie plików PDF to nie wszystko. Coraz częściej, zarówno w sprawach prywatnych, jak i zawodowych potrzebna jest edycja plików PDF. Wychodząc naprzeciw potrzebom użytkowników Adobe oferuje profesjonalny program do edycji plików PDF: Acrobat DC Pro.

 

Acrobat Pro DC - interfejs

 

Adobe Acrobat Pro DC to program umożliwiający wszechstronną edycję plików PDF oraz pracę z nimi w różnych środowiskach – bezpośrednio na komputerze, w przeglądarkach oraz na urządzeniach przenośnych. Dzięki połączeniu programu Adobe Acrobat DC Pro z usługą Adobe Document Cloud obróbka plików PDF wykracza poza ramy komputera stacjonarnego w pracy. Użytkownicy mogą tworzyć, edytować, podpisywać i śledzić dokumenty zarówno w biurze, jak i w podróży! Zobacz już dziś, jakie możliwości oferuje Ci Adobe Acrobat DC!

 

Tworzenie i edycja plików PDF

W środowisku biurowym wiele dokumentów wymaga profesjonalnego składu, jednocześnie narzędzia takie jak specjalistyczne programy do DTP wykraczają daleko poza potrzeby firmy. Acrobat DC Pro oferuje szereg narzędzi umożliwiających przygotowanie dokumentu do druku i do publikacji w sieci. Dzięki prostocie interfejsu bez problemu przygotujesz potrzebne pliki. Z Adobe Acrobat DC nie potrzebujesz wieloletniego doświadczenia ze składem, aby stworzyć profesjonalne dokumenty.
Acrobat DC Pro oferuje funkcje umożliwiające wyświetlenie podglądu pliku, przeprowadzenie jego wstępnej inspekcji, wprowadzanie poprawek w dokumencie oraz przygotowanie plików PDF. Program z łatwością poradzi sobie zarówno z plikami opublikowanymi jako PDF, jak i zeskanowanymi dokumentami. Przepisywanie dokumentów od zera zostaw innym – z Adobe Acrobat DC wyedytujesz potrzebne fragmenty od ręki!

 

Pracuj gdzie chcesz i kiedy chcesz!

Zapewne zdarzyło Ci się nie raz, będąc w drodze – w tramwaju, w pociągu czy jadąc samochodem dostać prośbę o pilną edycję dokumentów. Teraz nie musisz już otwierać laptopa i szukać plików na dysku. Wystarczy urządzenie mobilne. Usiądź wygodnie w tramwaju czy w pociągu, zatrzymaj się na stacji i zobacz, że z Adobe Acrobat DC możesz pracować wszędzie, a niezbędne zmiany wprowadzisz w każdej chwili.
Acrobat DC Pro umożliwia tworzenie, eksportowanie i podpisywanie plików PDF nie tylko na komputerze. Tworzenie i edycja plików PDF jest możliwa również w aplikacji mobilnej Acrobat DC. Czasem jeszcze w ostatniej chwili potrzebujesz edytować tekst czy zmienić organizację stron w pliku – teraz nie musisz gnać do biura, zrobisz to od ręki na iPadzie.
Usługa Mobile Link zapewnia dostęp do niedawno używanych plików na komputerze, w Internecie (przez przeglądarkę) i na urządzeniach mobilnych. Z kolei dzięki Adobe Document Cloud bez problemu skorzystasz z synchronizowanych plików i udostępnisz je innym, niezależnie od tego, czy siedzisz w biurze czy jesteś w drodze. Obróbka plików PDF już nie wymaga od Ciebie bycia w siedzibie firmy – możesz edytować dokumenty gdzie chcesz i kiedy chcesz!

 

Bezpieczne środowisko pracy

Obróbka plików PDF to nie wszystko. Acrobat DC Pro ma do zaoferowania równie wiele możliwości, jeśli chodzi o bezpieczeństwo Twoich dokumentów i ułatwienie ich przepływu w ramach środowiska pracy oraz poza nim.
Adobe Acrobat DC pozwala na ochronę treści dokumentów, uniemożliwiając innym osobom edytowanie czy kopiowanie informacji w plikach PDF. Jeśli więc w Twojej firmie pojawiają się informacje poufne lub po prostu nie chcesz, by konkurencja dowiedziała się o Twoich działaniach, Acrobat DC Pro pozwoli Ci zadbać o bezpieczeństwo plików.
Kolejną rzeczą, która potrafi spędzać sen z powiek, to konieczność odręcznego podpisywania niezliczonych dokumentów i przesyłania ich odbiorcom w formie papierowej. Acrobat DC Pro, dzięki wbudowanej obsłudze podpisu elektronicznego umożliwia zarówno złożenie podpisu, jak i przesyłanie, śledzenie, przechowywanie oraz zarządzanie podpisanymi dokumentami. Zapomnij o pancernych szafach i pilnowaniu w dobie RODO, kto ma dostęp do szafy z dokumentacją? Wystarczy dobrze zabezpieczony serwer i Acrobat DC Pro.
Z Adobe Acrobat DC zaoszczędzisz również na wysyłce dokumentów. Z roku na rok rosną koszty przesyłu listów, paczek, oraz inne koszty towarzyszące, takie jak kosz potwierdzenia odbioru. Dzięki Acrobat CD Pro ekspresowo wyślesz dokument elektroniczny, będziesz śledzić jego drogę oraz otrzymasz potwierdzenie odbioru, gdy tylko odbiorca otrzyma plik.

 

Nie tylko obróbka plików PDF

W nowoczesnej firmie edycja plików PDF to wierzchołek góry lodowej zadań, które potrzeba, aby spełniał profesjonalny program do edycji plików PDF. Acrobat DC Pro jest profesjonalnym narzędziem, pozwalającym nie tylko na obróbkę plików, lecz także na zarządzanie bezpieczeństwem treści i przesyłem danych. Ponadto posiada coś, co docenia coraz więcej pracodawców i pracowników na całym świecie – możliwość pracy poza środowiskiem biurowym. To jednak nie wszystko, co ma do zaoferowania Adobe Acrobat DC.
Acrobat DC Pro, dzięki szerokim możliwościom edycyjnym oraz dostępności plików może stanowić ogromne wsparcie dla pracy grup roboczych. Każdy z pracowników może dodać komentarz, wyedytować plik i udostępnić go innym. W dobie pracy zespołowej, gdy pracodawcom zależy na kreatywności pracowników, tego typu narzędzie pozwala na wymianę myśli i usprawnia przepływ pracy, co wpływa pozytywnie na efektywność pracowników.
Wszechstronność Acrobat DC Pro pozwala na zupełnie nową jakość pracy z plikami PDF. Zobacz, jak wiele Twoja firma może skorzystać, rozpoczynając swoją przygodę z oprogramowaniem Adobe!

 

Nowości w Acrobat Pro DC

 

Zmiany i funkcje dotyczą wydania z października 2019 roku.

1. Oznacz dokumenty gwiazdką i otwieraj na rożnych urządzeniach

Po oznaczeniu interesujących Cię plików gwiazdką, będą automatycznie skopiowane do usługi Document Cloud. Umożliwia to dostęp do nich z rożnych urządzeń.

2. Jednym kliknięciem kompresuj pliki lub wiele plików PDF

Po wybraniu opcji Plik > Kompresuj plik PDF lub Zmniejsz rozmiar pliku można skompresować rozmiar pliku.

3. Łatwo i szybko chroń pliki PDF

Dzięki funkcji Zabezpiecz hasłem z menu Plik, można ograniczyć edycję i podgląd jednym kliknięciem.

4. Twórz formularze od podstaw

Aktualnie w Acrobacie istnieje opcja pozwalająca na stworzenia nowego formularza od podstaw. Poprzez wybranie: Narzędzia > Przygotuj formularz, później Utwórz nowy a następnie przycisku Rozpocznij.

5. Ujednolicone opcje edycji formularzy (pól i tekstu)

Wybierając z menu Narzędzia > Przygotuj formularz, po wybraniu funkcji Dodaj tekst (edytuj podpisy pól i etykiety) bądź Edytuj (zarządzaj obrazami, polami formularza i tekstem).

6. Uproszczony interfejs opcji Wypełnij i podpisz

Odświeżona oprawa graficzna ułatwia rozeznanie między opcjami Poproś o podpis bądź Wypełnij i podpisz.

7. Wybór koloru narzędzia Wypełnij i podpisz

Od teraz możesz wybrać konkretny kolor jakim będziesz podpisywać i wypełniać formularze.

8. Udostępniaj łącze wypełnionego formularza w wiadomości e-mail

Dzięki opcji Uzyskaj łącze, wysyłaj łącze wypełnionego i podpisanego formularza bezpośrednio do odbiorców.

9. Uproszczone tworzenie formularzy wymagających wiele podpisów

Wysyłając dokumenty do podpisu za pomocą Adobe Sign teraz można umieścić pole i przypisać ja do wielu sygnatariuszy.

10. W widoku strony głównej ujednolicono recenzję i widok

Na stronie głównej zmieniono karty Widok i Recenzja na Udostępnione przez Ciebie i Udostępnione przez innych, ujednolicając tym samym udostępnianie plików do podglądu i recenzji.

11. Udostępniaj pliki jednym kliknięciem

Pasek narzędzi (prawy górny róg), zyskał 3 ikony. Udostępnij łącze, Wyślij przez e-mail i Udostępnij innym osobom. Możesz teraz wybrać konkretną drogę udostępniania swoich treści.

12. Zrezygnowano z opcji udostępniania wielu plików

W aplikacji komputerowej wycofano udostępnianie wielu plików ze wszystkich obiegów pracy.

13. Użycie @wzmianki w osobistych notatkach włącza recenzje

Od teraz wpisani bądź zasugerowani auto uzupełnianiem recenzenci otrzymują we wiadomości e-mail linka do Document Cloud z recenzją udostępnionego pliku.

14. Dodano obsługę macOS 10.15 Catalina

Teraz Acrobat DC, Acrobat 2017 i Acrobat 2015 działają na systemie macOS 10.15 Catalina.

Wymagania systemowe

System Windows

– Procesor 1,5 GHz lub szybszy
Windows Server 2008 R2 (wersje 64-bitowe), 2012 (wersje 64-bitowe), 2012 R2 (wersje 64-bitowe)†, 2016 (wersje 64-bitowe) lub 2019 (wersje 64-bitowe); Windows 7 SP1 (wersje 32- lub 64-bitowe), Windows 8, 8.1 (wersje 32- i 64-bitowe)* lub Windows 10 (wersje 32- i 64-bitowe)
– 1 GB pamięci RAM
– 4,5 GB wolnego miejsca na dysku twardym
– Rozdzielczość ekranu 1024 × 768
– Przeglądarka Internet Explorer 11, Firefox (ESR) lub Chrome
– Wspomaganie sprzętowe grafiki (opcjonalnie)
*Z zainstalowaną aktualizacją Windows 2919355.

System macOS

– Procesor Intel
– macOS 10.12, macOS 10.13, macOS v10.14 lub macOS 10.15*
– Przeglądarka Safari 10.0 lub 11.0 (wtyczka dla przeglądarki Safari jest obsługiwana wyłącznie w komputerach z 64-bitowym procesorem Intel)
– 1 GB pamięci RAM
– 2,75 GB wolnego miejsca na dysku twardym
– Rozdzielczość ekranu 1024 × 768
* Aby uzyskać szczegółowe informacje, zobacz Zgodność programu Acrobat z systemem macOS 10.15 Catalina.

Zapraszamy na szkolenia stacjonarne oraz online. Skontaktuj się, aby potwierdzić terminu wybranego szkolenia!