Unity 3D

Wszechstronne narzędzie do tworzenia gier i aplikacji

Kup teraz

Unity 3D

Włącz kategorie/filtry

Kategorie

Ożyw swoje wizje dzięki Unity 3D

Twórz, używaj i zarabiaj na niesamowitych aplikacjach i wciągającej wirtualnej rzeczywistości dzięki Unity 3D. Stwórz świat z możliwością zabawy i interakcji. Ożyw swoje projekty dzięki najbardziej kompletnej i elastycznej platformie programistycznej czasu rzeczywistego. Unity umożliwia szybkie tworzenie, łatwą obsługę i zarobek na grach.

Kup teraz

Unity Pro – subskrypcja 1 rok

Unity Pro – subskrypcja 1 rok

Nowa subskrypcja (12 miesięcy)
– Subskrypcja na urządzenie
– Dla komercji (COM)
– Wersja anglojęzyczna (ENG)

9 495,49 zł

Zastosowanie Unity 3D

Gry na konsole i PC

Unity oferuje bogatą wierność wizualną i przyjazne dla artystów narzędzia, zapewnia najwyższą wydajność gier (dzięki wielowątkowości) na komputery i konsole.

Unity Post Processing

.

Gry mobilne

Unity Mobile Games Development Platform to wszystko, czego potrzebujesz, aby tworzyć treści gotowe na urządzenia mobilne, uruchamiać je i zarabiać na nich.

.

Błyskawiczne gry

Z Unity twórz gry błyskawiczne, które są mniejsze, lżejsze i szybsze niż kiedykolwiek wcześniej.

.

Gry AR i VR

Nasze elastyczne narzędzia, w czasie rzeczywistym oferują nieograniczone możliwości twórcze – wspierając ponad 60% wszystkich dostępnych treści VR/AR.

Unity Ambient Occlusion

.

Motoryzacja, transport i produkcja

Wykorzystaj moc najbardziej elastycznej i szeroko stosowanej platformy programistycznej czasu rzeczywistego, aby zwiększyć innowacyjność i uzyskać przewagę konkurencyjną w szybko ewoluującym świecie przemysłu.

eBook: niesamowite uderzenie przedsiębiorczego AR/VR

Prezentując historie sukcesów Lockheeda Martina, Volkswagena, INFINITI, amerykańskich sił powietrznych i nie tylko, dowiemy się, jak mieszana rzeczywistość pomogła obniżyć koszty projektowania produktu, usprawniła szkolenia i utrzymanie oraz zapewniła bardziej angażujące doświadczenia klientów.

Seminarium internetowe: Przyspieszenie recenzji projektów w VR

Zapoznaj się z pakietem Immersive Collaboration Toolkit od Unity, który stanowi fundament do opracowywania doświadczeń związanych z przeglądaniem projektów w VR w celu usprawnienia zdalnej współpracy.

Nowa era dla motoryzacji – dołącz z Unity do rewolucji w czasie rzeczywistym

Projektowanie i inżynieria pojazdu w VR, pozwalająca klientom doświadczyć samochodu zanim będzie gotowy, szkolenia bez fizycznych ograniczeń, autonomicznych samochodów i doświadczeń jutra z wnętrza pojazdów – to, co kiedyś wydawało się futurystycznym marzeniem, dzisiaj z Unity staje się rzeczywistością, wiodącą na świecie platformą programistyczną czasu rzeczywistego.

Twórz wysokiej jakości odwzorowania, trójwymiarowe interaktywne w czasie rzeczywistym doświadczenia klienta

Unity i NVIDIA współpracowały z Grupą BMW by zaprezentować w 2019 roku BMW serii 8 Coupe.

Unity & Autodesk: Wzmacniają Twoją kreatywność

Dowiedz się jak możesz efektywnie tworzyć lepsze wrażenie 3D w czasie rzeczywistym, bezpośrednio z Autodesk VRED. Będziesz mógł płynnie eksportować pliki VRED do Unity i tworzyć atrakcyjne szkolenia, materiały marketingowe i inne interaktywne doznania 3D na ponad 25 platformach.

.

Film, Animacja & efekty filmowe

Tworzenie filmu w czasie rzeczywistym podbija branżę, dając reżyserom i studiom niespotykaną swobodę artystyczną jednocześnie skracając czas potrzeby na realizację projektu o połowę. Odkryj, jak korzystać z Unity przy tworzeniu krótkich filmów i seriali telewizyjnych.

Unity Chromatic Aberration

Przyszłością tworzenia filmów jest czas rzeczywisty. Przyłącz się do rewolucji!

Unity zapewnia twórczą swobodę i efektywność pracy w czasie rzeczywistym twórcom treści CG, którzy opracowują krótkie, epizodyczne i pełnometrażowe historie. Zobacz niektóre z niesamowitych artystycznych styli, które zostały wcielone w życie przez naszą społeczność.

Zwiększ moc dzięki skryptom Python

Język skryptowy Python jest standardem dla pracy ze skryptami w ekosystemie CG i zapewnia jeden punkt wejścia dla przygotowania danych, zarządzania zasobami, budowy scen i sekwencji, interfejsu użytkownika oraz renderowania offline.

Teraz użytkownicy dzięki Unity mogą wykorzystać moc swojej bazy kodów Python. Zapewniamy pełny dostęp do skryptów w języku Python (w tym PyQt/PySide) do interfejsu API edytora Unity. Łącz wydajność C# z szerokim zasięgiem Pythona: wywołaj Python z C# lub C# z Python*.
*Python dla Unity jest dostępny tylko w edytorze Unity.

Integracja z Houdini dla zaawansowanych narzędzi

Houdini, opracowany przez SideFX to nagrodzona Oscarem platforma oprogramowania proceduralnego 3D dla przemysłu filmowego, telewizyjnego i gier wideo. Houdini, najbardziej znany ze swoich możliwości w zakresie dynamiki i symulacji efektów wizualnych, jest coraz częściej wykorzystywany przez studia zajmujące się rozrywką jako potężne narzędzie środowisk proceduralnych.

Bezproblemowy pomost między Unity i Houdini oznacza zupełnie nowy sposób tworzenia zaawansowanych symulacji i efektów wizualnych. Korzystając z Houdini Engine dla Unity, cyfrowe zasoby Houdini mogą być uruchamiane bezpośrednio w edytorze Unity. Narzędzia do gier Houdini wspierają eksport tekstur animacji wierzchołkowej do Unity. Nowy wykres Visual FX od Unity (system cząsteczek akcelerowany przez GPU), umożliwia ładowanie punktowej symulacji pamięci podręcznej wypiekanej w Houdini w celu sterowania systemem cząsteczek.

Unity Depth of Field

Pełny potencjał Maya został odblokowany

Przez ostatnie kilkadziesiąt lat artyści zajmujący się modelowaniem i animacją używali oprogramowania do animacji komputerowej Autodesk Maya. Stało się to centrum przemysłu, produkcji animacji i efektów wizualnych.

Partnerstwo z Autodesk zapewnia, że interoperacyjność między Unity i Mayą jest najlepsza w swojej klasie i pomaga studiom wykorzystać pełny potencjał ich systemu pracy opartego na Mayi do tworzenia w czasie rzeczywistym zasobów i animacji na platformie Unity.

Shotgun ułatwia kreatywne zarządzanie projektami

Shotgun Software, firmy Autodesk, tworzy skalowalne, oparte na chmurze oprogramowanie do przeglądania i śledzenia produkcji oraz obsługi ponad 1600 kreatywnych firm na całym świecie. Nagrodzona Emmy platforma Shotgun, zapewnia niezbędne narzędzia biznesowe dla menedżerów oraz wizualne narzędzia współpracy dla artystów i przełożonych.

Dzięki integracji Unity’s Shotgun Toolkit artyści mogą uruchomić Unity Editor bezpośrednio z Shotgun, a także załadować zasoby, animacje i pamięć podręczną. Artyści mogą również publikować nowe wersje Shotgun z poziomu Unity Editor, korzystając z tego samego, znanego interfejsu Shotgun Toolkit. Ten rodzaj połączenia umożliwia kierownikom projektów zintegrowanie pełnego potencjału czasu rzeczywistego z istniejącym przepływem pracy.

Szablon projektu animacji

Pobierz ten darmowy projekt Unity aby nauczyć się jak skonfigurować własny przeznaczony dla wielu użytkowników epizodyczny projekt animacji w czasie rzeczywistym. Uzyskaj pełne środowisko 3D z wieloma postaciami w tym nowym shaderem futra, przykładami jak budować sceny, narzędziami przepływu pracy oraz pełnymi ustawieniami oświetlenia i przetwarzania końcowego w Unity.

.

Architektura, inżynieria & budownictwo

Nowy produkt BMI czasu rzeczywistego, Unity Reflect jest już dostępny. Jednym kliknięciem stwórz wciągające, interaktywne doświadczenie dla VR, AR i wielu innych modeli Autodesk Revit.

(Unity Reflect)
BIM czasu rzeczywistego jest tutaj

Interaktywny zespół wizualizacyjny SHoP Architects’ podziela, dlaczego Unity Reflect jest „bardzo pożądaną technologią” dla ich branży.

(Unity Pro)
Moc 3D w czasie rzeczywistym

Projektuj, konstruuj lub buduj budynki w VR, pozwalaj klientom doświadczyć otoczenia zanim ono powstanie, trenować bez ograniczeń fizycznych i powtarzać w zespołach zanim beton zostanie wylany. To, co kiedyś wydawało się futurystycznym snem, dziś jest rzeczywistością dzięki Unity 3D, wiodącej na świecie platformie programistycznej w czasie rzeczywistym.

.

Sprzedaż i Marketing

Korzystaj z wiodącej platformy 3D w czasie rzeczywistym, aby tworzyć najnowocześniejsze wrażenia, pozostać w czołówce innowacji i zwiększać zaangażowanie konsumentów dzięki nowym wciągającym formatom reklamowym.

Pogłęb pozytywne powiązanie marki z najnowszą technologią

Marki i agencje przechodzą na technologię czasu rzeczywistego oraz 3D w swoich strategiach kreatywnych i marketingowych. Współpraca z Unity w zakresie tych nowych formatów daje możliwość wykorzystania kreatywnej technologii jak i dotarcie do odbiorców.

.

Twórz wysokiej jakości aplikacje edukacyjne, gry i symulacje

Unity to platforma do tworzenia gier, symulacji i narzędzi VR/AR. Nasze rozwiązania i usługi pomagają skupić się na najwyższym priorytecie – podnoszeniu umiejętności, wiedzy i wyników uczniów.

Wirtualne symulacje laboratoryjne dla studentów STEM

Labster umożliwia następnej generacji naukowcom zmianę świata.
Studenci uczą się robić projekty naukowe poprzez wirtualne symulacje laboratoryjne, które poprawiają zdolność zapamiętywania i wyniki.

Mobilne zabawki edukacyjne AR

YumeGo: Platforma mobilna AR wzbogaca narzędzia i gry STEM. Doświadczenie interaktywności mobilnego AR zapewnia dostęp do wirtualnego laboratorium chemicznego naturalnej wielkości dla studentów gdziekolwiek są. Mogą uczyć się na prawdziwym sprzęcie laboratoryjnym, podnosić wirtualne elementy z ziemi oraz przeprowadzać eksperymenty chemiczne bezpiecznie i tanio – daje to dużo więcej zabawy i udowodniono lepszy wpływ na pamięć niż nauka pasywna.