CorelDRAW Essentials 2020

Intuicyjne narzędzie
do ilustracji
wektorowych

Kup teraz

CorelDRAW Essentials

Włącz kategorie/filtry

Kategorie

Poznaj CorelDRAW Essentials 2020

CorelDRAW Essentials 2020 to idealne rozwiązanie dla początkujących użytkowników, którzy tworzą projekty graficzne od czasu do czasu. Ten przystępny cenowo, intuicyjny zestaw narzędzi do tworzenia ilustracji wektorowych, umożliwi opracowanie zaproszenia, kartki oraz obrazków do serwisów społecznościowych. W sklepie IT Media kupisz CorelDRAW Essentials 2020 w najlepszej cenie!

Kup teraz

CorelDRAW Essentials 2020 PL Win

CorelDRAW Essentials 2020 PL Win

– Licencja wieczysta
– Licencja na urządzenie
– Dla komercji (COM)
– Wersja pudełkowa

601,80 zł

CorelDRAW Essentials 2020 ENG Win

CorelDRAW Essentials 2020 ENG Win

– Licencja wieczysta
– Licencja na urządzenie
– Dla komercji (COM)
– Wersja pudełkowa

601,80 zł

Dlaczego CorelDRAW Essentials 2020?

Wciel pomysły w życie, prosto i stylowo

Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz przygodę z grafiką, czy już zajmujesz się projektowaniem graficznym, CorelDRAW® Essentials to zestaw narzędzi, którego potrzebujesz, aby z łatwością tworzyć wspaniałe grafiki.

Zabawne i niedrogie projektowanie graficzne

Zaprojektuj i buduj kreatywne projekty (zrób to sam) w przyjaznym środowisku, które nie kosztuje majątku.

Dodaj swój niepowtarzalny akcent

Zamień swoją pasję w przyciągającą wzrok grafikę, twórz z większą kontrolą nad kreatywnością niż w przypadku wykorzystania zautomatyzowanych aplikacji.

Łatwy do nauki

Zwiększ swoją pewność siebie jako projektanta dzięki podręcznemu poradnikowi, który uczy jak korzystać z narzędzi podczas ich wybierania.

CorelDRAW Essentials 2020 - tekst

.

Kreatywne narzędzia łatwe w użyciu

Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z projektowaniem graficznym, to wartościowe oprogramowanie do ilustracji wektorowych jest odpowiedzią na Twoje potrzeby związane z tworzeniem plakatów, kart, kalendarzy, obrazów w mediach społecznościowych w szybki i bezpieczny sposób.

Układ stron

Twórz układy dla zaproszeń, kolaży, projektów wielostronicowych i innych. Używaj linijek, siatek oraz linii pomocniczych, aby uporządkować obiekty i umieścić je dokładnie tam, gdzie chcesz.

Typografia

Dodaj czcionkę do dowolnego projektu za pomocą łatwych w użyciu narzędzi tekstowych. Baw się efektami tekstowymi aby rezultat końcowy zaskoczył.

Zarządzanie obiektami

Kontroluj każdy element swojego dokumentu za pomocą wygodnego panelu Obiekty, umożliwia on ukrywanie, zmianę nazwy, wyszukiwanie i zmianę kolejności układania obiektów. Użyj panelu Właściwości obiektu, aby zarządzać ich formatowaniem, wypełnieniami i innymi opcjami.

Kolor, wypełnienie i przezroczystość

Łatwo nakładaj kolory na wypełnienia i kontury wykorzystując próbki kolorów. Zmień przezroczystość obektów i wypełnij je wzorami, gradientami itp.

Kompatybilność plików

Łatwo udostępniaj swoje projekty za pomocą popularnych formatów plików.

.
Uzyskaj więcej mocy graficznej!

CorelDRAW Essentials jest częścią potężnej rodziny programów do projektowania graficznego.

Wybierz CorelDRAW Standard aby uzyskać większą kontrolę nad kreatywnością oraz niezawodną edycję zdjęć. Jeśli natomiast chcesz uzyskać najwyższy poziom tworzenia i edycji ilustracji wektorowych, zdjęć, układów stron, typografii oraz profesjonalnych wydruków wybierz pakiet CorelDRAW Graphics Suite.

.

Zobacz porównanie rodziny programów CorelDRAW >>

Wymagania systemowe

– Windows 10* 32-bitowy lub 64-bitowy, wszystkie z najnowszymi aktualizacjami i dodatkami Service Pack
– Procesor Intel Core i3/5/7/9 lub AMD Ryzen 3/5/7/9/Threadripper, EPYC
– 4 GB pamięci RAM
– 4 GB przestrzeni na dysku twardym
– Ekran wielodotykowy, mysz lub tablet
– Rozdzielczość ekranu 1280 x 720 przy 100% (96 dpi)
– Microsoft Internet Explorer 11 lub nowszy
– Opcjonalnie napęd DVD (do instalacji wersji pudełkowej). Instalacja z DVD wymaga pobrania do 900 MB dodatkowej zawartości
– Połączenie internetowe jest wymagane do zainstalowania i uwierzytelnienia programu CorelDRAW Essentials oraz uzyskania dostępu do niektórych składników oprogramowania i funkcji online.

*CorelDRAW Essentials 2020 wspiera Windows 10, wersje 1903, 1909 oraz nowsze wersje, które mogą zostać wydane w trakcie cyklu życia programu CorelDRAW Essentials 2020.