Adobe Photoshop CC

Najpopularniejszy program do projektowania graficznego

Kup teraz

Adobe Photoshop CC

Włącz kategorie/filtry

Kategorie

Adobe Photoshop CC dla firm

Adobe Photoshop CC jest najbardziej znanym na świecie profesjonalnym programem do tworzenia i edycji grafiki rastrowej. Jednocześnie jest to niezwykłe narzędzie, które umożliwia kreowanie nowych graficznych światów. Dzięki Photoshopowi możesz stworzyć nową graficzną rzeczywistość, przelewając na ekran nawet najbardziej kreatywne pomysły. Niezależnie od tego, czy jesteś grafikiem z wieloletnim doświadczeniem czy dopiero zaczynasz przygodę z tworzeniem grafik – jedyne, co Cię ogranicza, to Twoja wyobraźnia. W sklepie IT Media kupisz Adobe Photoshop CC dla firm w najlepszej cenie!

Wszystkie subskrypcje Adobe Photoshop CC >>

Kup Teraz

Adobe Photoshop CC for Teams nowa subskrypcja COM MULTI/PL

Adobe Photoshop CC for Teams nowa subskrypcja COM MULTI/PL

Nowa subskrypcja (12 miesięcy)
– Subskrypcja na użytkownika
– Dla komercji (COM)
– Wersja wielojęzykowa/polska (MULTI/PL)

1 984,32 zł

Adobe Photoshop CC for Teams nowa subskrypcja EDU MULTI/PL

Adobe Photoshop CC for Teams nowa subskrypcja EDU MULTI/PL

Nowa subskrypcja (12 miesięcy)
– Subskrypcja na użytkownika
– Dla edukacji (EDU)
– Wersja wielojęzykowa/polska (MULTI/PL)

991,80 zł

Adobe Photoshop CC for Teams nowa subskrypcja GOV MULTI/PL

Adobe Photoshop CC for Teams nowa subskrypcja GOV MULTI/PL

Nowa subskrypcja (12 miesięcy)
– Subskrypcja na użytkownika
– Dla administracji rządowej (GOV)
– Wersja wielojęzykowa/polska (MULTI/PL)

1 984,35 zł

Adobe Photoshop CC 2020

Profesjonalny retusz zdjęć

Photoshop CC został stworzony z myślą o obróbce obrazów oraz projektowaniu grafiki. Posiada szereg funkcji umożliwiających edycję zdjęć oraz zaawansowane narzędzia retuszu. Liczne wtyczki umożliwiają poszerzenie funkcjonalności programu np. o możliwość pracy z plikami RAW. Daje również możliwości projektowania: od wizytówek, logo czy nadruków na różne przedmioty zaczynając, poprzez elementy graficzne stron www, ulotki, okładki, opakowania, do dużych plakatów i reklam wielkoformatowych.

 

Adobe Photoshop - interfejs

 

Jednak Adobe Photoshop CC to nie tylko grafika komputerowa (zarówno w 2D jak i w 3D). To także animacje, które z powodzeniem wykorzystasz w sieci lub materiałach reklamowych w formie wideo. W tym programie zaprojektujesz również strony www i aplikacje. Zobacz, co oferuje Photoshop CC i przenieś swoje projektowanie graficzne na nowy poziom!

 

Adobe Photoshop CC: Jak zacząć?

.

Edytor zdjęć, którego inni będą Ci zazdrościć

Photoshop CC posiada szeroki zestaw narzędzi zarówno do podstawowej, jak i zaawansowanej obróbki fotografii. Jako edytor zdjęć umożliwia kadrowanie oraz pracę z innymi podstawowymi parametrami – balansem bieli, kolorem, jasnością, kontrastem, ostrością i wieloma innymi. Wtyczka Camera Raw umożliwia dodanie niezwykle popularnego w niektórych typach fotografii winietowania, pracę z szumami i aberracjami chromatycznymi oraz edycję zniekształceń geometrii obiektywu. Adobe Photoshop CC umożliwia również pracę z perspektywą zdjęcia oraz tworzenie panoram.

 

Adobe Photoshop efekt pracy

 

Możliwości programu Photoshop CC związane z retuszem przeniknęły do świadomości zbiorowej i stały się źródłem powiedzeń, niezliczonych żartów oraz… memów. Trudno się jednak nie zgodzić z tym, że możliwości te są okazałe. Program pozwala na retusz zdjęć zarówno na poziomie detalu (usuwanie plamek, przebarwień i innych artefaktów, usuwanie drobnych detali) jak w skali całych obiektów, które można zarówno usuwać, jak i dodawać i powielać.

W tym kontekście bardzo przydaje się panel Refine Edge, dzięki któremu można dostosować zaznaczenie uwzględniając nawet niewielkie i zazwyczaj trudne do zaznaczenia elementy, jak np. końcówki włosów. Program posiada również wiele innych narzędzi do zaznaczania, które można wykorzystać w pracy: Marquee, Lasso, Quick Selection. Na uwagę zasługuje również narzędzie Quick mask, które pozwala wycinać z tła różnorodne kształty, zmieniać tło, dodawać cienie, lustrzane odbicia i wiele innych efektów.

Photoshop CC bez problemu usunie piegi, zmarszczki, znamiona. W programie dokonasz również korekcji cery (między innymi wygładzenia skóry), sylwetki i ciała (włącznie z modyfikacją rysów twarzy oraz edycją ciała i mięśni). Zmienisz także fryzurę, zarost, dodasz tatuaż lub inny potrzebny element. Te i inne narzędzia sprawią, że edycja i retusz zdjęć przebiegać będzie łatwo i da wspaniałe efekty w Twoim projekcie!

 

Który program wybrać? Photoshop vs Illustrator vs InDesign

.

Projektowanie graficzne z innego świata

Grafika komputerowa to nie tylko edycja zdjęć, to również tworzenie nowych, niepowtarzalnych projektów, często przypominających prawdziwe dzieła sztuki. Photoshop doprowadził do perfekcji narzędzia malowania, które przenoszą w zupełnie nowy wszechświat możliwości. Do Twojej dyspozycji są różnego rodzaju wzory i narzędzia (pędzle i ołówki, markery, pióra).

Jednak malowanie to nie wszystko. Nie raz zapewne w swoich projektach wykorzystujesz warstwy, chociażby tworząc fotomontaże. Wykorzystujesz maski oraz zniekształcasz warstwy na różne sposoby. Dodajesz cienie i podcienie, rozbłyski oraz wiele innych efektów. Wprowadzisz tekst i sformatujesz go na potrzeby danego projektu. Stworzysz własne kształty wektorowe.

Aby ułatwić pracę z grafiką możesz skorzystać z wielu różnych ciekawych opcji. Jedną z nich jest wykorzystanie obiektów inteligentnych (Smart Objects), dzięki której nie tylko powielisz dany element, lecz także wyedytujesz go w wielu projektach jednocześnie.
Program oferuje ogromne możliwości personalizacji. Możesz stworzyć własne biblioteki pędzli, próbek, kształtów i wzorów, wymienić je z innymi programami z rodziny Adobe, bądź skorzystać z dostępnych narzędzi. Stwórz własne środowisko pracy, w którym będą powstawały niepowtarzalne projekty!

 

PSD – format, który znają wszyscy

Adobe od lat wyznacza trendy w świecie grafiki komputerowej. Aby zagwarantować najlepszą możliwą jakość pliku oraz możliwość jego edytowania z uwzględnieniem specyfiki programu, w którym powstał stworzono format PSD (Photoshop Document). Dzięki temu możliwe jest korzystanie z plików w formacie PSD w innych programach z rodziny Adobe: Adobe Illustrator, Adobe InDesign, Adobe Premiere, Adobe After Effects i Adobe GoLive. W każdym z nich zaimportujesz bezpośrednio plik PSD, zachowując wiele z funkcji oferowanych przez Photoshop.

Zaletą tego formatu jest nie tylko możliwość otworzenia w innych programach i aplikacjach Adobe, lecz także możliwość otworzenia zarówno w starszych, jak i nowszych wersjach programu. Zmiany zachodzące w stosowanych funkcjach mogą wpłynąć nieco na pracę z grafiką, nie zmienia to jednak faktu, że sam plik, niezależnie od tego, jak przez lata rozwijał się program, zostanie otworzony.

Format PSD zyskał taką popularność, że inni producenci oprogramowania graficznego również oferują możliwość otworzenia plików w tym formacie. Jeśli współpracujesz z kimś, kto pracuje w innym programie graficznym, również nie musisz się martwić. Pliki PSD można edytować w takich programach jak CorelDRAW, Paint Shop Pro czy GIMP.

 

Zawsze i wszędzie – Photoshop CC na wyciągnięcie ręki

Program Adobe Photoshop CC stanowi część pakietu Adobe Creative Cloud. Pakiet ten jest regularnie aktualizowany, a ostatnia edycja (2020 r.) oferuje poprawki, które zwiększyły użyteczność interfejsu. Usprawnione zostały funkcje kadrowania, przekształcania i wprowadzania tekstu, zmieniło się nieco przekształcanie warstw pikseli i tekstu. Adobe stworzyło również nową odsłonę funkcji cofania zmian.

Dzięki możliwościom oferowanym przez Adobe możesz skorzystać z programu na różnych urządzeniach. Projektowanie graficzne staje się możliwe również z poziomu tabletu. Twoja kreatywność może teraz pracować na wysokich obrotach i możesz to wykorzystać w każdej chwili. Nieważne, czy inwencja twórcza złapie Cię na zebraniu w pracy, w pociągu czy na wakacyjnym wyjeździe – Photoshop będzie z Tobą!

 

Nowości Adobe Photoshop CC 2020

 

1. Usprawnione maskowanie narzędziem Ramka

Teraz w Adobe Photoshop CC możesz maskować obrazy umieszczając je w ramkach o kształtach eliptycznych bądź prostokątnych. Albo dokonać konwersji tekstu lub dowolnego kształtu na ramkę w celu późniejszego wypełnienia obrazami.

2. Nowa odsłona Wypełniania z uwzględnieniem zawartości

Przeprojektowane Wypełnienie z uwzględnieniem zawartości jako przestrzeń robocza daje możliwość precyzyjnego i interaktywnego edytowania materiałów. Dzięki aktywnemu podglądowi podczas wybierania pikseli źródłowych, obracania i skalowania efekt końcowy jest widoczny w pełnej rozdzielczości.

3. Nowa funkcjonalność: Wielokrotne cofanie zmian

Aktualnie skrót Ctrl + Z umożliwia cofnięcie wielu kroków w projekcie Photoshop CC, dokładnie tak jak w reszcie aplikacji z pakietu Creative Cloud.

4. Edycja tekstu po dwukrotnym kliknięciu

Używając narzędzia Przesunięcie, po podwójnym kliknięciu w warstwę tekstu następuję jego edycja. Bez potrzeby przełączania narzędzia.

5. Punkt odniesienia domyślnie ukryty

Domyślne ukrycie punktu odniesienia ułatwia przesuwanie w obszarze roboczym przekształconych obiektów.

6. Automatyczne zatwierdzane

Podczas wprowadzania tekstu, przekształcania i kadrowania, funkcja Automatycznego zatwierdzania zwalnia z potrzeby akceptacji zmian poprzez naciśnięcie klawisza Enter lub przycisku Zatwierdź.

Automatyczne zatwierdzanie aktywowane jest poprzez:
– Wybranie nowego narzędzia.
– Kliknięcie dowolnej warstwy
– Kliknięcie w oknie dokumentu poza obszarem roboczym
– Kliknięcie poza obrysem obszaru roboczego

7. Przekształcanie proporcjonalne domyślnie włączone

Aktualnie Adobe Photoshop CC przekształca większość typów warstw proporcjonalnie. Ma to zastosowanie w przypadku pikseli, bitmap, tekstu i obiektów inteligentnych. Obiekty wektorowe takie jak ścieżki i kształty nadal przekształcane są nieproporcjonalnie.

8. Nowa opcja: Zablokuj przestrzeń roboczą

Zapobiega przypadkowej zmianie organizacji przestrzeni roboczej.

9. Tryb mieszania zyskał aktywny podgląd

Podczas wskazywania kolejnych trybów mieszania w obszarze roboczym zostaje wyświetlony jego aktualny podgląd.

10. Tryb symetrii

Obecnie dla narzędzi Ołówek, Pędzel lub Gumka dostępne są następujące opcje symetrii: Pionowa, Pozioma, Dwie osie, Przekątna, Falowanie, Okrąg, Spirala, Linie równoległe, Radialna i Mandala.

11. Pola liczb akceptują obliczenia matematyczne

W polach przyjmujących wartości liczbowe można bezpośrednio wpisać proste operacje matematyczne, które zostaną przeliczone i zaakceptowane jako ostateczna wartość pola.

Wymagania systemowe

System Windows

Wymagania minimalne
Procesor Procesor 64-bitowy Intel® lub AMD o taktowaniu 2 GHZ lub wyższym
System operacyjny Windows 10 (64-bitowy) w wersji 1809 lub nowszej
Pamięć RAM 8 GB pamięci RAM (zalecane 16 GB)
Miejsce na dysku twardym 4 GB dostępnego miejsca na dysku twardym; dodatkowe wolne miejsce podczas instalacji (brak możliwości zainstalowania w systemie plików z opcją rozróżniania wielkości liter)
Rozdzielczość monitora Wyświetlacz o rozdzielczości 1280 x 800
Karta graficzna procesor GPU z obsługą DirectX 12 i 2 GB pamięci
Internet Do aktywacji oprogramowania,sprawdzania poprawności subskrypcji i korzystania z usług online niezbędna jest rejestracja i musi być dostępne połączenie z Internetem.
.

System macOS

Wymagania minimalne
Procesor Wielordzeniowy procesor Intel z architekturą 64-bitową
System operacyjny macOS 10.14 (Mojave) lub nowszy
Pamięć RAM 8 GB pamięci RAM (zalecane 16 GB)
Miejsce na dysku twardym 4 GB dostępnego miejsca na dysku twardym (dodatkowe miejsce wymagane podczas instalacji)
Rozdzielczość monitora Wyświetlacz o rozdzielczości 1280 x 800
Karta graficzna procesor GPU z obsługą Metal i 2 GB pamięci
Internet Połączenie internetowe i rejestracja na potrzeby obowiązkowej aktywacji oprogramowania, sprawdzania poprawności członkostwa i dostępu do usług online

Zapraszamy na szkolenia stacjonarne oraz online. Skontaktuj się, aby potwierdzić terminu wybranego szkolenia!