Adobe Fuse CC

Tworzenie modeli
postaci 3D

Szczegóły

Adobe Fuse CC

Włącz kategorie/filtry

Kategorie

Adobe Fuse CC

Adobe Fuse CC (Beta) to aplikacja na komputery stacjonarne, która pozwala osobom kreatywnym na wszystkich poziomach zaawansowania budować w kilka minut, wysokiej jakości i z dużym zróżnicowaniem modele 3D postaci. Modele postaci z Fuse są bardzo solidne i można je stosować w różnych projektach od graficznych przez tworzenie layoutów, inscenizacji sesji wideo na interaktywnych grach wideo skończywszy.

Fuse jest obecnie dostępny jako bezpłatna wersja (Beta) dla członków Creative Cloud.

Adobe Fuse dlaczego warto?

Twórz spersonalizowane modele postaci 3D do swoich projektów w Photoshop CC. Nowa aplikacja pozwala na budowanie unikalnych modeli 3D postaci do późniejszego zastosowania w projektach i obrazach Adobe Photoshop.

Projektuj modele 3D bez wcześniejszej praktyki

Poznaj nowy program do szybkiego budowania, ubierania i kustomizacji postaci 3D. W kilka minut stwórz i zapisz w bibliotece Creative Cloud gotowy projekt aby później dostosować jego pozę lub animację w Photoshop CC.

– Błyskawiczne tworzenie całej postaci, korzystając z obszernej biblioteki twarzy, ciał, ubrań i tekstur

– Szybka zmiana tekstu, kolorów i kształtów, wykorzystując paletę 280 atrybutów wliczając w to materiały ubrań, okulary lub włosy

– Proste dostosowanie proporcji i rozmiaru postaci oraz zautomatyzowane dopasowanie ubrań i dodatkowych atrybutów

– Sprawne dostosowywanie pozy postaci poprzez wykorzystanie suwaków z panelu Właściwości w aplikacji Photoshop

.

Synchronizacja oparta na funkcjonalności CreativeSync

Usługa Creative Cloud do, której nalezy Adobe Fuse wyposażona jest w mechanizm CreativeSync dający stały dostęp do zasobów. Projekty stworzone w aplikacji Fuse można zapisać w bibliotece Creative Cloud co daje automatyczny dostęp do nich z poziomu programu Photoshop.

Nowości w Adobe Fuse (Beta)

Poznaj wszystkie możliwości aplikacji Adobe Fuse. Dostęp do aktualizacji i najnowszych funkcji masz zaraz po ich wydaniu.

– Błyskawiczna praca z wysokiej jakości materiałami

Do pracy w aplikacji Fuse nie potrzeba doświadczenia grafika 3D. Program pozwala z niezwykłą prostotą tworzyć postacie z dostępnych części ciała, ubrań, fryzur i tekstur imitujących metal, plastik, bawełnę czy skórę.

 

– Doprecyzowywanie mimiki twarzy

Aplikacja daje możliwość precyzyjnego określania konturów i proporcji twarzy 3D. Dzięki suwakom prosto dostosujesz mimikę w celu pokazania określonych emocji.

 

– Modyfikowanie wyglądu postaci

Szybko zbudujesz wymyśloną przez siebie postać. Aplikacja pozwoli Ci na dostosowanie takich elementów jak: kolor skóry, oczu, włosów, zębów i ubrań, tekstury ubrań i ich kształtu.

 

– Dodatkowe opcje twórcze i import własnej zawartości

Aplikacja Fuse jest otwartą platformą, dzięki niej stworzysz elementy ubrań, ciała i tekstur 3D dopasowane do swoich potrzeb w celu późniejszego wykorzystania w innych programach z gotowymi scenami 3D.

 

– Photoshop z funkcjami animowania i pozowania

Dzięki zapisowi projektów z Bibliotekach Creative Cloud można je po prostu przeciągnąć do aplikacji Photoshop. Co umożliwia ustawienie ich pozy i późniejsze poprawki ruchów nawet po umieszczeniu na scenie.

 

– Zautomatyzowana zmiana rozmiaru zaoszczędza czas

Modyfikacja proporcji i rozmiaru postaci powoduje automatyczną zmianę wielkości tekstur i ubrań.

Wymagania systemowe

Adobe Fuse CC (Beta) 2015

Windows

Microsoft Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 lub Windows 10
4 GB pamięci RAM (8 GB rekomendowane)
5.5 GB dostępnego miejsca na dysku twardym do instalacji
System obsługujący OpenGL 2.2+
Ekran o rozdzielczości 1024 x 768 (minimalna), karta graficzna z obsługą 16-bitowej palety kolorów i 512 MB pamięci VRAM (rekomendowny 1 GB)
Połączenie internetowe i rejestracja są niezbędne do wymaganej aktywacji oprogramowania, weryfikacji subskrypcji i dostępu do usług online.

.
Mac OS

Mac OS X v10.8, v10.9, v 10.10 lub v10.11
4 GB pamięci RAM (8 GB rekomendowane)
5.5 GB dostępnego miejsca na dysku twardym do instalacji
System obsługujący OpenGL 2.2+
Ekran o rozdzielczości 1024 x 768 (minimalna), karta graficzna z obsługą 16-bitowej palety kolorów i 512 MB pamięci VRAM (rekomendowny 1 GB)
Połączenie internetowe i rejestracja są niezbędne do wymaganej aktywacji oprogramowania, weryfikacji subskrypcji i dostępu do usług online.

Zapraszamy na szkolenia stacjonarne oraz online. Skontaktuj się, aby potwierdzić terminu wybranego szkolenia!