Adobe Acrobat Pro DC

Twórz i edytuj pliki PDF

Kup teraz

Adobe Acrobat Pro DC

Włącz kategorie/filtry

Kategorie

Adobe Acrobat Pro DC dla firm

PDF jest jednym z najbardziej popularnych formatów dla plików tekstowych i nie tylko. Od notatek oraz konspektów zaczynając, poprzez faktury i regulaminy, na rozbudowanych materiałach reklamowych, instrukcjach obsługi i książkach kończąc – w sieci coraz częściej króluje format PDF. Narzędziem dedykowanym do pracy z tego typu dokumentami jest właśnie program Adobe Acrobat DC Pro. W sklepie IT Media kupisz licencję dla firm w najlepszej cenie!

Wszystkie licencje Acrobat DC Pro >>

Kup teraz

Adobe Acrobat DC Pro for Teams nowa subskrypcja COM MULTI/PL

Adobe Acrobat DC Pro for Teams nowa subskrypcja COM MULTI/PL

Nowa subskrypcja (12 miesięcy)
– Subskrypcja na użytkownika
– Dla komercji (COM)
– Wersja wielojęzykowa/polska (MULTI/PL)

1 124,55 zł

Adobe Acrobat DC Pro for Teams nowa subskrypcja GOV MULTI/PL

Adobe Acrobat DC Pro for Teams nowa subskrypcja GOV MULTI/PL

Nowa subskrypcja (12 miesięcy)
– Subskrypcja na użytkownika
– Dla administracji rządowej (GOV)
– Wersja wielojęzykowa/polska (MULTI/PL)

1 124,55 zł

Adobe Acrobat DC Pro for Teams nowa subskrypcja EDU MULTI/PL

Adobe Acrobat DC Pro for Teams nowa subskrypcja EDU MULTI/PL

Nowa subskrypcja (12 miesięcy)
– Subskrypcja na użytkownika
– Dla edukacji (EDU)
– Wersja wielojęzykowa/polska (MULTI/PL)

1 124,55 zł

Korzyści ze stosowania programu Acrobat DC Pro od Adobe

W Internecie nietrudno znaleźć darmowy program do przeglądania plików PDF. Wśród wielu aplikacji znajduje się również bezpłatny Adobe Reader. Jednak w coraz dynamiczniej rozwijającym się świecie program otwierający pliki PDF to nie wszystko, czego potrzebujemy. Coraz częściej, zarówno w sprawach prywatnych, jak i zawodowych potrzebna jest edycja plików o rozszerzeniu PDF. Wychodząc naprzeciw potrzebom użytkowników Adobe oferuje profesjonalny program do edycji dokumentów PDF.

 

Acrobat  DC - interfejs

 

Adobe Acrobat Reader DC z licencją dla firm to program umożliwiający wszechstronną edycję PDF oraz pracę z nimi w różnych środowiskach – bezpośrednio na komputerze, w przeglądarkach oraz na urządzeniach przenośnych. Dzięki połączeniu programu Adobe Acrobat z usługą Adobe Document Cloud obróbka plików PDF wykracza poza ramy komputera stacjonarnego w pracy. Użytkownicy mogą tworzyć, edytować, podpisywać i śledzić dokumenty PDF zarówno w biurze, jak i w podróży! Zobacz już dziś, jakie możliwości oferuje Ci program Acrobat od Adobe!

 

Program Acrobat dla profesjonalistów – tworzenie i edycja – Pliki PDF pod kontrolą

W środowisku biurowym wiele dokumentów wymaga profesjonalnego składu, jednocześnie narzędzia takie jak specjalistyczne programy do DTP wykraczają daleko poza potrzeby firmy. Funkcjonalny program oferuje szereg narzędzi, umożliwiających przygotowanie dokumentu do druku i publikacji w sieci. Dzięki prostocie interfejsu bez problemu przygotujesz potrzebne pliki PDF. Adobe Acrobat Reader DC na licencji dla firm oferuje funkcje umożliwiające wyświetlenie podglądu pliku, przeprowadzenie jego wstępnej inspekcji, wprowadzanie poprawek w dokumencie oraz przygotowanie pliku PDF. Adobe to program, który z łatwością poradzi sobie zarówno z dokumentami opublikowanymi jako pliki PDF, jak i zeskanowanymi dokumentami. Przepisywanie dokumentów od zera zostaw innym – z programem Adobe wyedytujesz potrzebne fragmenty od ręki! Dokumenty PDF miej cały czas pod kontrolą!

 

Adobe Acrobat Reader DC licencja dla firm – pracuj gdzie chcesz i kiedy chcesz!

Zapewne zdarzyło Ci się nie raz, będąc w drodze – w tramwaju, w pociągu czy jadąc samochodem dostać prośbę o pilną edycję dokumentów. Teraz nie musisz już otwierać laptopa i szukać plików na dysku. Wystarczy urządzenie mobilne. Usiądź wygodnie w tramwaju czy w pociągu, zatrzymaj się na stacji i zobacz, że z oprogramowaniem Adobe możesz pracować wszędzie, a niezbędne zmiany wprowadzisz w każdej chwili. To doskonałe rozwiązanie dla firm, które muszą błyskawicznie reagować na wszelkie zdarzenia i być zawsze przygotowanym do działania.
Program Adobe Acrobat umożliwia tworzenie, eksportowanie i podpisywanie PDF nie tylko na komputerze. Tworzenie i edycja plików PDF jest możliwa również w aplikacji mobilnej. Czasem jeszcze w ostatniej chwili potrzebujesz edytować tekst czy zmienić organizację stron w pliku – teraz nie musisz gnać do biura, zrobisz to od ręki na iPadzie, wykorzystując oprogramowanie Acrobat.
Usługa Mobile Link zapewnia dostęp do niedawno używanych plików na komputerze, w Internecie (przez przeglądarkę) i na urządzeniach mobilnych. Z kolei dzięki Adobe Document Cloud bez problemu skorzystasz z synchronizowanych plików i udostępnisz je innym, niezależnie od tego, czy siedzisz w biurze czy jesteś w drodze. Obróbka PDF już nie wymaga od Ciebie bycia w siedzibie firmy – możesz edytować dokumenty gdzie chcesz i kiedy chcesz! W przypadku licencji Pro DC cena obejmuje wiele dodatkowych opcji, których próżno szukać w darmowej wersji.

 

Adobe Acrobat – bezpieczne środowisko pracy z plikami PDF

Obróbka PDF to nie wszystko. Acrobat Pro DC ma do zaoferowania równie wiele możliwości, jeśli chodzi o bezpieczeństwo Twoich dokumentów i ułatwienie ich przepływu w ramach środowiska pracy oraz poza nim.
Program Adobe pozwala na ochronę treści dokumentów, uniemożliwiając innym osobom edytowanie czy kopiowanie informacji w plikach PDF. Jeśli więc w Twojej firmie pojawiają się informacje poufne lub po prostu nie chcesz, by konkurencja dowiedziała się o Twoich działaniach, Program Adobe pozwoli Ci zadbać o bezpieczeństwo plików.
Kolejną rzeczą, która potrafi spędzać sen z powiek, to konieczność odręcznego podpisywania niezliczonych dokumentów i przesyłania ich odbiorcom w formie papierowej. Dzięki wbudowanej obsłudze podpisu elektronicznego program Adobe umożliwia zarówno złożenie podpisu, jak i przesyłanie, śledzenie, przechowywanie oraz zarządzanie podpisanymi dokumentami. Zapomnij o pancernych szafach i pilnowaniu w dobie RODO, kto ma dostęp do szafy z dokumentacją? Wystarczy dobrze zabezpieczony serwer i program Adobe.
Z Adobe Acrobat zaoszczędzisz również na wysyłce dokumentów. Z roku na rok rosną koszty przesyłu listów, paczek, oraz inne koszty towarzyszące, takie jak kosz potwierdzenia odbioru. Dzięki programowi od Adobe ekspresowo wyślesz dokument elektroniczny, będziesz śledzić jego drogę oraz otrzymasz potwierdzenie odbioru, gdy tylko odbiorca otrzyma plik. Wybierając Adobe Acrobat Reader DC, licencja dla firm jest niezbędna, by cieszyć się maksymalną wygodą i bezpieczeństwem pracy.

 

Adobe Acrobat w wersji Pro – nie tylko obróbka PDF

W nowoczesnej firmie edycja plików PDF to wierzchołek góry lodowej zadań, które potrzeba, aby spełniał profesjonalny program do edycji PDF. Acrobat DC jest profesjonalnym narzędziem, pozwalającym nie tylko na obróbkę plików, lecz także na zarządzanie bezpieczeństwem treści i przesyłem danych. Ponadto posiada coś, co docenia coraz więcej pracodawców i pracowników na całym świecie – możliwość pracy poza środowiskiem biurowym. To jednak nie wszystko, co ma do zaoferowania Adobe Acrobat DC w wersji Pro.
Dzięki szerokim możliwościom edycyjnym oraz dostępności plików może stanowić ogromne wsparcie dla pracy grup roboczych. Każdy z pracowników może dodać komentarz, wyedytować plik i udostępnić go innym. W dobie pracy zespołowej, gdy pracodawcom zależy na kreatywności pracowników, tego typu narzędzie pozwala na wymianę myśli i usprawnia przepływ pracy, co wpływa pozytywnie na efektywność pracowników. Wykorzystując w firmie program Acrobat od Adobe cena wszelkich modernizacji funkcjonowania zespołu będzie mogła być niższa. To praktyczne narzędzie rozwiąże wiele problemów i może wyraźnie wpłynąć na zwiększenie zysków.
Wszechstronność Acrobat Adobe DC Pro pozwala na zupełnie nową jakość pracy z dokumentami PDF. Zobacz, jak wiele Twoja firma może skorzystać, rozpoczynając swoją przygodę z oprogramowaniem Adobe. Jest naprawdę wiele powodów, żeby sprawdzić funkcje i wygodę użytkowania programu Acrobat do wielopoziomowej obsługi plików PDF.

 

Nowości programu Acrobat od Adobe

 

Zmiany i funkcje dotyczą wydania z października 2019 roku.

1. Oznacz dokumenty gwiazdką i otwieraj na rożnych urządzeniach

Po oznaczeniu interesujących Cię plików gwiazdką, będą automatycznie skopiowane do usługi Document Cloud. Umożliwia to dostęp do nich z rożnych urządzeń.

2. Jednym kliknięciem kompresuj dokumenty lub wiele dokumentów PDF

Po wybraniu opcji Plik > Kompresuj plik PDF lub Zmniejsz rozmiar pliku można skompresować rozmiar pliku.

3. Łatwo i szybko chroń dokumenty PDF

Dzięki funkcji Zabezpiecz hasłem z menu Plik, można ograniczyć edycję i podgląd jednym kliknięciem.

4. Twórz formularze od podstaw

Aktualnie w Acrobacie istnieje opcja pozwalająca na stworzenia nowego formularza od podstaw. Poprzez wybranie: Narzędzia > Przygotuj formularz, później Utwórz nowy a następnie przycisku Rozpocznij.

5. Ujednolicone opcje edycji formularzy (pól i tekstu)

Wybierając z menu Narzędzia > Przygotuj formularz, po wybraniu funkcji Dodaj tekst (edytuj podpisy pól i etykiety) bądź Edytuj (zarządzaj obrazami, polami formularza i tekstem).

6. Uproszczony interfejs opcji Wypełnij i podpisz

Odświeżona oprawa graficzna ułatwia rozeznanie między opcjami Poproś o podpis bądź Wypełnij i podpisz.

7. Wybór koloru narzędzia Wypełnij i podpisz

Od teraz możesz wybrać konkretny kolor jakim będziesz podpisywać i wypełniać formularze.

8. Udostępniaj łącze wypełnionego formularza w wiadomości e-mail

Dzięki opcji Uzyskaj łącze, wysyłaj łącze wypełnionego i podpisanego formularza bezpośrednio do odbiorców.

9. Uproszczone tworzenie formularzy wymagających wiele podpisów

Wysyłając dokumenty do podpisu za pomocą Adobe Sign teraz można umieścić pole i przypisać ja do wielu sygnatariuszy.

10. W widoku strony głównej ujednolicono recenzję i widok

Na stronie głównej zmieniono karty Widok i Recenzja na Udostępnione przez Ciebie i Udostępnione przez innych, ujednolicając tym samym udostępnianie plików do podglądu i recenzji.

11. Udostępniaj pliki jednym kliknięciem

Pasek narzędzi (prawy górny róg), zyskał 3 ikony. Udostępnij łącze, Wyślij przez e-mail i Udostępnij innym osobom. Możesz teraz wybrać konkretną drogę udostępniania swoich treści.

12. Zrezygnowano z opcji udostępniania wielu plików

W aplikacji komputerowej wycofano udostępnianie wielu plików ze wszystkich obiegów pracy.

13. Użycie @wzmianki w osobistych notatkach włącza recenzje

Od teraz wpisani bądź zasugerowani auto uzupełnianiem recenzenci otrzymują we wiadomości e-mail linka do Document Cloud z recenzją udostępnionego pliku.

14. Dodano obsługę macOS 10.15 Catalina

Teraz Acrobat DC, Acrobat 2017 i Acrobat 2015 działają na systemie macOS 10.15 Catalina.

Wymagania systemowe

System Windows

– Procesor 1,5 GHz lub szybszy
Windows 10 (32- i 64-bitowy), Windows 8, 8,1 (32- i 64-bitowy)*, Windows 7 z dodatkiem SP1 (32- i 64-bitowy) lub
Windows Serwer 2008 R2 (64-bitowy), 2012 (64-bitowy), 2012 R2 (64-bitowy)*, 2016 (64-bitowy) lub 2019 (64-bitowy)
– 2 GB pamięci RAM
– 4,5 GB wolnego miejsca na dysku twardym
– Rozdzielczość ekranu 1024 × 768
– Przeglądarka Internet Explorer 11, Firefox (ESR) lub Chrome
– Wspomaganie sprzętowe grafiki (opcjonalnie)
*Z zainstalowaną aktualizacją Windows 2919355.

System macOS

– Procesor Intel
– macOS 10.13, macOS 10.14, macOS v10.15 lub macOS 11*
– 2 GB pamięci RAM
– 2,75 GB wolnego miejsca na dysku twardym
– Rozdzielczość ekranu 1024 × 768
– Przeglądarka Safari 10.0 lub 11.0 (wtyczka dla przeglądarki Safari jest obsługiwana wyłącznie na komputerach z 64-bitowym procesorem Intel)

* Szczegółowe informacje można znaleźć w artykule Zgodność programu Acrobat z systemem macOS Big Sur (wersja 11).