Adobe

Włącz kategorie/filtry

Kategorie

Pakiety i programy Adobe

Lider w dziedzinie narzędzi do tworzenia grafiki komputerowej, video, digital marketingu oraz stron www. Zarówno produkty jak i usługi tego producenta wybierane są przez specjalistów na całym świecie. IT Media ma zaszczyt być Platynowym Partnerem oraz jedynym w Polsce Autoryzowanym Ośrodkiem Szkoleniowym Adobe. Oferujemy pakiet Adobe Creative Cloud dla komercji, instytucji i edukacji w najlepszej cenie.

Creative Cloud for Teams

Adobe Creative Cloud

 

Sklep IT Media.pl

W sklepie IT Media otrzymasz najatrakcyjniejszą ofertę dla swoich potrzeb. Wśród sztandarowych produktów firmy wymienić można takie narzędzia jak Photoshop, Acrobat, Illustrator, Premiere Pro, InDesign czy After Effects. Usługi takie jak Stock czy Typekit zapewniają z kolei komplet materiałów do każdego kreatywnego projektu.

Creative Cloud for Teams.

Creative Cloud for Teams All Aps to przede wszystkim znany i ceniony zestaw zaawansowanych narzędzi, niezbędnych w każdym studiu graficznym czy firmie zajmującej się tworzeniem kreatywnych projektów. Dzięki łatwej i przejrzystej obsłudze, aplikacje znajdą zastosowanie zarówno przy amatorskich jak i profesjonalnych projektach.

W skład ACC wchodzą uznane programy graficzne takie jak: (Photoshop CC, InDesign CC, Illustrator CC). Znajdziemy w niej także zaawansowane narzędzia do  montażu wideo i tworzenia animacji (Premiere Pro CC i Adter Effects CC), a także do projektowania interfejsów oraz makiet stron internetowych  XD CC, Dreamweaver CC). Creative Cloud to blisko trzydzieści aplikacji umożliwiających tworzenie profesjonalnych projektów.

Wspólne środowisko pozwala na sprawne i łatwe przenoszenie obiektów pomiędzy poszczególnymi narzędziami lub równoczesną pracę nad tym samym projektem w różnych aplikacjach.

Subskrypcja Creative Cloud zapewnia również dostęp do  przestrzeni dyskowej w chmurze. Takie rozwiązanie pozwala na swobodną synchronizację danych między urządzeniami, a także udostępnianie plików klientom i współpracownikom. Członkostwo to również możliwość korzystania z zawsze aktualnych aplikacji.


  W ramach  subskrypcji ACC dostajemy do dyspozycji zestaw najnowszych aplikacji do obróbki zdjęć, wideo, dźwięku i projektowania oraz usługi dodatkowe:

– Panel administracyjny – umożliwiający proste zarządzanie oprogramowaniem, dodawanie stanowisk i przypisywanie licencji.

Dostęp do przestrzeni dyskowej w chmurze

Czcionki Typekit

– Behance – dostęp do największej społeczności artystów.

W ramach jednej licencji, oprogramowanie można zainstalować na dwóch komputerach (nie można na nich pracować jednocześnie).

Aktualizacje oprogramowania są bezpłatne.

 

Jako użytkownik Creative Cloud otrzymasz następujące korzyści:

  1. Natychmiastowy dostęp do najnowszych wersji aplikacji oraz usług Creative Cloud. Wszelkie aktualizacje i nowe funkcjonalności są bezpłatne w ramach wykupionej subskrypcji.
  2. Dostęp do wersji na platformę Mac OS oraz Windows z możliwością instalacji na komputerze podstawowym i zapasowym (np.: laptop bądź komputer w domu). Pod warunkiem, że oprogramowanie nie jest wykorzystywane na obu urządzeniach w tym samym czasie.
  3. Wersję Multi European Languages, która posiada możliwość zainstalowania różnych wersji językowych dostępnych aplikacji (w tym polskich). W przeciwieństwie do wcześniejszych licencji wieczystych, członkostwo w Creative Cloud daje swobodę i elastyczność w wyborze dostępnych języków.
  4. Do 100GB przestrzeni dyskowej w chmurze na jedną licencję Crative Cloud. Ponadto istnieje możliwość synchronizowania plików, aby mieć dostęp do prac na dowolnym urządzeniu. Umożliwia to swobodny przepływ projektów, między różnymi działami, korzystającymi z oprogramowania np. web developer może mieć dostęp do projektu grafika i na odwrót.
  5. Narzędzia administracyjne do scentralizowanego zakupu licencji i zarządzania nimi. Wyznaczony przez firmę administrator konta ma stały dostęp do konsoli administracyjnej, z pozycji której może zarządzać licencjami np. przydzielać licencje do użytkowników wedle zapotrzebowania. Przykładowo, jeśli kończymy współpracę z pracownikiem, możemy mu od razu zabrać dostęp do licencji i przydzielić nowemu. To główna różnica między licencjami indywidualnymi, które są przypisane do jednej, konkretnej osoby, nie zaś do firmy.

.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O ACC >