Poznaj nowe szkolenia w Akademii IT Media:

, 17.02.2020

Nowe szkolenia

Wychodząc na przeciw potrzebom Państwa i rynku, wprowadziliśmy do naszej oferty szereg ciekawych pozycji szkoleniowych, zapraszamy do zapoznania się z poniższymi nowościami i wyboru interesującego tematu.

Szkolenie Blender -moduł I

Szkolenie Blender - moduł I baner

Podczas zajęć uczestnicy zapoznają się z podstawiani pracy w programie Blender 2.8+ począwszy od budowy interfejsu, tworzenia i teksturowania obiektów 3D, tworzenia fotorealistycznych materiałów, oświetlania wirtualnej sceny przy pomocy panoram HDR, skończywszy na animacji wirtualnej kamery i renderowaniu przygotowanej podczas zajęć sceny.
Szczegóły >>>

Szkolenie Google Ads

szkolenie google ads akademia it media

Szkolenie z Google Ads to kompleksowy przewodnik po narzędziu, które służy do tworzenia reklam zarówno w wyszukiwarce Google, partnerach wyszukiwania jak i sieci reklamowej Google, czyli w milionach stron, blogów, portali, w tym także YouTube, Gmail czy Mapy Google.
Szczegóły >>>

Szkolenie Digital Marketing

szkolenie digital marketing baner

Na Szkoleniu Digital Marketing w czasie 2 dni wprowadzimy Cię w świat najważniejszych składowych digital marketingu – reklamę display i mobile, social media, content marketing, wideo, search engine marketing (SEM) oraz e-mail marketing.
Szczegóły >>>

Szkolenie FRIS – style myślenia i skuteczna komunikacja

Szkolenie FRIS - style myślenia i skuteczna komunikacja

Szkolenie FRIS – style myślenia i skuteczna komunikacja, to zajęcia na których poznasz indywidualne style myślenia i style działania wg Modelu FRIS® (Fakty-Relacje-Idee-Struktury). Dowiesz się  jak usprawnić komunikację z osobami myślącymi inaczej niż Ty i ułatwić porozumienie z nimi. Zwiększysz osobistą efektywność, uprościsz relacje i ułatwisz życie sobie i innym.
Szczegóły >>>

Szkolenie Design Thinking

szkolenie design thinking akademia it media

Każdy z nas jest kreatywny, tylko nie każdy jest tego świadomy. Doświadczenie procesu Design Thinking pozwala odkryć w sobie potencjał kreatywności i inwencji. Na szkoleniu uczestnicy nabędą wiedzę o technikach twórczego myślenia. Polskich i zagranicznych przykładach rozwiązań powstałych dzięki Design Thinking oraz strukturze procesu, narzędziach i metodach twórczego myślenia i prototypowania.
Szczegóły >>>

Szkolenie Photoshop 3D

szkolenie photoshop 3d

Pojęcia przedstawione na szkoleniu pozwalają zrozumieć, co można osiągnąć za pomocą narzędzi 3D w programie Adobe Photoshop. Możesz łatwo zmienić wygląd czegoś, manipulując materiałami modelu 3D i sprawiając, że reaguje on dokładnie i realistycznie na światło. Na szkoleniu uczestnicy zapoznają się z tworzeniem i edycją obiektów 3D, pracą z obiektami inteligentnymi, tworzeniem materiałów dla tekstur, pracą z tekstem 3D oraz z oświetleniem sceny.
Szczegóły >>>

Szkolenie Tworzenie dokumentów dostępnych

szkolenie adobe acrobat pdf dostępny

Uczestnicy szkolenia nauczą się  poprawnie przygotowywać dokumenty dostępne na potrzeby osób niewidzących i niedowidzących wykorzystując do tego narzędzia Microsoft Office 365, Adobe InDesign i Adobe Acrobat Pro. Oraz weryfikować dostępność i tworzyć raporty dostępności.
Szczegóły >>>

Szkolenie UX – Projektowanie i prototypowanie graficznych interfejsów użytkownika

szkolenie Projektowanie i prototypowanie – graficzne interfejsy użytkownika w praktyceakademia it media

Szkolenie zakłada stworzenie prototypów graficznych interfejsów użytkownika dla trzech różnych środowisk – strony WWW, aplikacji mobilnej oraz aplikacji na smartwatcha. Do stworzenia prototypów uczestnicy wykorzystają popularne serwisy i aplikacje – Adobe XD, Proto oraz Figma. Praca z różnymi programami do prototypowania pozwoli nie tylko na poznanie ich funkcjonalności w praktyce, ale również ułatwi wybór odpowiedniej aplikacji do potrzeb projektu.
Szczegóły >>>

Szkolenie Tworzenie gier 2D dla marketingu

Szkolenie Tworzenie gier 2D dla marketingu

Dzięki wiedzy zdobytej na szkoleniu uczestnik będzie mógł tworzyć gry na potrzeby promocji i marketingu swojej firmy czy instytucji. Na szkoleniu Tworzenie gier 2D dla marketingu pozna obsługę edytora Unity. Po zapoznaniu się z interfejsem i terminami branżowymi pozna zasady pracy z assetami używanymi do gier 2D takimi jak sprite, tile atlas , dźwięki czy skrypty.
Szczegóły >>>

Szkolenie Tworzenie gier 3D od podstaw

Szkolenie tworzenie gier 3D od podstaw

Na szkoleniu uczestnik pozna obsługę edytora Unity. Po zapoznaniu się z interfejsem i terminami branżowymi pozna zasady pracy z assetami takimi jak modele 3D, tekstury, dźwięki czy skrypty. Dowie się jak dzielić projekt na sceny i jak wykorzystywać ten podział do optymalnego działania swojej gry lub aplikacji. Już po pierwszym dniu będzie wiedział jak projekt w Unity zamienić na uruchamialny plik EXE.
Szczegóły >>>

Szkolenie Design przekazu – media społecznościowe, banery, www, ulotki

szkolenie design dla marketerów akademia it media

Szkolenie pomoże marketerom i innym „ludziom słowa” zrozumieć wzajemną zależność między treścią i formą graficzną we współczesnym komunikowaniu się. Ta wiedza pozwala lepiej panować nad przekazem w mediach drukowanych i cyfrowych, który już od dawna nie ogranicza się wyłącznie do tekstu pisanego. Podczas zajęć przedstawimy uczestnikom zasady wykorzystania potencjału graficznego „ukrytego” w tekście oraz techniki kreowania pomysłów na prezentację wizualną (layoutu).
Szczegóły >>>

Szkolenie Skuteczne projektowanie publikacji drukowanych i elektronicznych

szkolenie skuteczne projektowanie layoutu i typografii akademia it media

Na szkoleniu uczestnicy zapoznają się ze sztuką tworzenia layoutów graficznych w publikacjach tradycyjnych i cyfrowych, czyli nadawania treści przekazu adekwatnej formy wizualnej.
Szczegóły >>>

 

Szkolenia w przygotowaniu

– Content Marketing
– SEO Content
Wystąpienia publiczne
Wystąpienia publiczne online
Google Analitics