Adobe CC dla edukacji za darmo na dwa miesiące!

, 30.03.2020

Adobe CC dla edukacji za darmo

W obecnej sytuacji, kiedy uczelnie i szkoły są zamknięte, a nauka odbywa się wyłącznie zdalnie, Adobe umożliwia uczniom, studentom i nauczycielom na bezpłatne korzystanie z pakietów edukacyjnych Adobe do 31.05.2020 roku.

Oferta jest skierowana do uczelni i szkół, które dotychczas używały pakietu Adobe Creative Cloud. Uczniowie, studenci oraz nauczyciele otrzymują zdalny, bezpłatny dostęp do pakietów wprost ze swoich domów.

Jak uzyskać tymczasowy, bezpłatny dostęp do zdalnej pracy na Creative Cloud?

1. Aby uzyskać dodatkowe stanowiska programów Creative Cloud do wykorzystania w domu, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się pod poniższym adresem:

Kliknij i przejdź do formularza zgłoszeniowego >>>

2. Administrator po zalogowaniu się na swoje konto przechodzi do sekcji „Zarządzaj zespołem”, a następnie do sekcji „Użytkownicy” gdzie dodaje adresy mailowe uczniów.

3. Uczniowie logują się na swoje konta indywidualne Adobe. Po zalogowaniu się do konta znajdą linki, za pomocą których pobiorą aplikacje na komputer. Darmowy dostęp do aplikacji potrwa do 31.05.2020 roku.

Dzięki temu rozwiązaniu możliwe będzie nie tylko korzystanie z pełnego pakietu edukacyjnego, ale też prowadzenie wirtualnych zajęć przez nauczycieli i wykładowców.

Jak uzyskać dostęp do blisko 40 scenariuszy lekcji Adobe oraz szkoleń VIDEO dla edukacji?

Dołącz do programu Kreatywny Start!

Niezależnie od tego czy twoja placówka posiada oprogramowanie Adobe, czy chciałaby rozpocząć korzystanie z tego oprogramowania program Kreatywny Start pomoże realizować jej cele. W skład programu wchodzi blisko 40 gotowych scenariuszy zajęć oraz wideo tutoriali dostosowanych do polskiej podstawy programowej oraz kompetencji kluczowych XXI wieku.

Program odpowiada na potrzebę szkół jaką jest obowiązek wprowadzania innowacji. Umożliwia ponadto monitorowanie wdrażania kompetencji kluczowych oraz podnosi kompetencje pracy z rozwiązaniami cyfrowymi przez nauczyciela.

Program Kreatywny Start zwiera specjalnie stworzony program nauczania dostosowany zarówno do potrzeb i zainteresowań uczniów oraz do wizji przyszłego rynku pracy. Daje on uczniom okazję do zdobywania nowych umiejętności oraz kompetencji w obszarze grafiki i filmu, czyli kreatywnego wykorzystania nowoczesnych technologii komputerowych. Jednocześnie jest to kompletna oferta pakietów Adobe dla szkół.

Potrzebujesz więcej informacji?
Wejdź na stronę Kreatywnego Startu lub skontaktuj się z nami:
Tel.: 22 679 15 41
E-mail: kreatywnystart@itmedia.pl